Грозната Бети

  • 37 417
  • 601
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 669
Много съм изненадана от сериала. По името му, човек може да предположи, че ще бъде латино-драма за грозното патенце, но по холивудски. А се оказа интересен, пълен с неочаквани обрати, смешен, но и тъжен. Peace Мъжа ми го следи също. Изобщо съм много очарована от първи сезон, дано и втория да е такъв!! Може и по-добър! Mr. Green

# 376
  • Мнения: 289
Ейй много гадно свърши Rolling Eyes

Много е заразителен този сериал - пуснах да се тегли 2-ри сезон, мерси много за линка  Hug Hug Hug

# 377
  • Мнения: 4 496
Бети чакаше Хенри да отиде на вечеря  в дома и`.Появи се Чарли и каза, че е бременна от него. Той каза на Бети, че заминава с Чарли за Тусон.
Впоследствие Бети разбра, че Чарли е бременна от друг.
Племенникът на Бети участваше в представление и баща му беше обещал, че ще отида на всяка цена.Но влизайки в един магазин се натъкна на обир и беше застрелян докато се опитваше да защити продавача.
Бети тръгна към летището да спре Хенри, но полицаи и казаха за гаджето на сестра и` и тя отиде на представлението и и` съобщи, изпускайки полета . Дадоха Хенри в самолета с доволната Чарли.
Дейниъл пи хапчета с алкохол и Алексис тръгна да го кара в болницата. Някой беше срязал спирачките и колата катастрофира.
Майка им успя да избяга заедно с други затворнички.
Аманда и Кристина влязоха в тайната стая на Фей, отвориха сейфа и` и по снимки и акт за раждане разбраха, че Фей е майка на Аманда.
Ако съм объркала или пропуснала нещо, допълвайте.И аз го гледах оттук-оттам. Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 09:28 от красим

# 378
  • София
  • Мнения: 14 960
Ей хора ама вие въобще не четете май какво се пише в темата!
Четем мила, четем. Просто не ми се правят регистрации на хиляда места-мерси за линка.

# 379
  • Мнения: 669
Малко допълнение
1. Оказа се ,че Чарли е излизала тайно със стоматолога на Бети(тя го заведе на рождения и ден и явно от там са тръгнали нещата) и той ЕВЕНТУАЛНО е бащата на очакваното и дете.
2. Алексис нали плати на наемен убиец да убие баща и, та той е срязал спирачките на колата му. Тоест тя сама падна в капана, без да иска.
3. Аманда и шведката-моделиерка(приятелката на Бети) се заключиха случайно в тайното любовно гнездо на Фей и Брадфорд , напиха се и намериха сейф. В него имаше дневник на Фей, снимка на Аманда като бебе и свидетелство за раждане в което пише ,че Аманда всъщност е дъщеря на Фей.

# 380
  • UK
  • Мнения: 3 959
Фей е майка на Кристина или Аманда?

# 381
  • Мнения: 669
АМАНДА

# 382
  • София
  • Мнения: 5 795
гадно свърши наистина  Sad
но аз ще си чакам да го пуснат по Нова

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Момичета, благодаря за линка с торентите  Hug Първи епизод е почти свален, ред чакат и другите. Нямам нерви да чакам една година за да видя какво ще се случи нататък  Wink

# 384
  • Мнения: 4 563
Кристина е шотландка, не шведка. Wink
Абе я кажете Алексис и брат й в затворническата кола ли се блъснаха?

# 385
  • Мнения: 669
Ох, шотландка е , да! Embarassed

# 386
  • Мнения: 603
Малеее втори сезон започва страшно... Нямах търпение да разбера какво ще стане....  Embarassed

# 387
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Кристина е шотландка, не шведка. Wink
Абе я кажете Алексис и брат й в затворническата кола ли се блъснаха?


Не! Това са две отделни събития!

# 388
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Съжалявам за тъпия въпрос ама коя беше Аманда, че нещо по имената съм зле  newsm78

# 389
  • Мнения: 7 821
И аз пуснах да се тегли 2 сезон. Ще продължим да го обсъждаме в тази тема нали?

Общи условия

Активация на акаунт