Отговори
# 135
  • Мнения: 4 451
Благодаря ти много за отговора. И срам не срам, ще питам още нещо, че и аз имам желание да го направя.
Колко време отнема едно избелване в стоматологичен кабинет и ориентировъчна цена?

# 136
  • Мнения: 5 103
Седнах в 10,30 излязох към 12 ,30.
750лв, струваше моето избелване Peace
Ако имаш други въпроси с радост ще ти отговоря.

# 137
  • Мнения: 7 723
Седнах в 10,30 излязох към 12 ,30.
750лв, струваше моето избелване Peace
Ако имаш други въпроси с радост ще ти отговоря.
Аз имам.
Кво ти правиха два часа, че даде един тон пари?
Приличаш ли на Холивудска звезда сега?
Фото, молим Praynig Whistling

# 138
  • Мнения: 4 068
Да споделя и аз. В тази тема мисля бях писала, че съм леко против избелването заради евентуалната чувствителност след това. Поради тази причина досега освен чистене на зъбен камък и полиране със сода друго не бях правила. Е да ама мъж ми и колегата му ме навиха да ми избелят зъбите и.....ги избелих. Мериха цветовете преди и след това и наистина имаше видима разлика. Минаха почти 2 месеца от тогава и досега нямам никаква повишена чувствителност или неприятни усещания, а ефекта си го има все още при все че аз пия доста кафе и съм пушачка.

# 139
  • Мнения: 3 695
аз съм за, но много са ми чуствителни зъбите и го избягвам  Sad

# 140
  • Мнения: 177
И аз си избелих зъбите с ZOOM,честито на Мирела,да се усмихваш много Grinning,при мен също беше 2 часа,правиха ми снимки,изолация на венците,на устните и бузите,и след това самото избелване което е 3 сеанса по 15мин.

# 141
И аз искам да отговоря на Паломакс- да,мила,естествено,4е съм се консултирала със зъболекар, ходя редовно, и знам каква е концентрацията в препарата,от самата опаковка- на нея пише 10%,което е за домашна употреба, а на тази за професионална- 22%. И между другото, бях сред 10те финалистки на конкурса Мисис България тази година, но понеже по време на финала бях в САЩ,а и ве4е бях бременна-ще у4аствам 2009. Така 4е,повярвай ми,аз държа на външния си вид, както и на здравето си. Желая на вси4ки весело изкарване на Нова Година дове4ера Simple Smile

# 142
  • Мнения: 5 103
Седнах в 10,30 излязох към 12 ,30.
750лв, струваше моето избелване Peace
Ако имаш други въпроси с радост ще ти отговоря.
Аз имам.
Кво ти правиха два часа, че даде един тон пари?
Приличаш ли на Холивудска звезда сега?
Фото, молим Praynig Whistling
Приличам на маймуна хахаха не ма убаво стана ще се фотам и ще ти пусна, ама съм си убава и без избелване Mr. Green

# 143
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 258
моя приятелка си прави преди 2 дена в кабинет и даде 380 лв. какви са тези разлики? Rolling Eyes

# 144
  • Мнения: 5 103
Кабинета, в който ходя цените са доста високи Peace

# 145
  • Мнения: 177
karmacoma,380лв. най-вероятно не е за Zoom-избелване,а за избелване в кабинет само с гел,без лампа.

# 146
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Това с молива за избелване ми се струва най удачно. А как мога да се сдобия с него, като не съм от София?

# 147
  • София
  • Мнения: 2 488
Днес си купих паста за зъби Yotuel от Ремедиум...ще видим. Страх ме е от избелване при зъболекар, но след някоя и друга годинка ще се пробвам.

# 148
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Продуктите на Yotuel са добри. Най-добра е избелващата писалка, но преди ползването и човек трябва да е сигурен, че няма кариеси или оголване на зъбите.

# 149
  • София
  • Мнения: 2 488
Мерси, ще споделям отзиви:)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт