Режим на Пиер Дюкан - 43 част

  • 22 912
  • 593
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 615
Добро утро момичета, ето ме и мен днес пак на линия.
Днес започват ІІ фаза ПЗ/П 5/5. Но сутринта кантара пак си стоеше на 65 кг, или е от това че чакам МЦ, или незнам., но като слизах по стълбите, панталона ми и той слизаше, ама по краката ми Joy Joy Joy. Понеже живея на 5 етаж и имаше опасност ако не го хвана до 1 етаж да съм по бикини.  Joy Joy Joy. Може би съм свалила сантиметри.

# 496
  • Мнения: 478
mbm-Maria Peaceкг ти стоят но сантимитрите се топят Peace Hug

# 497
  • Мнения: 123
Дези, , пак съм чела през редовете, е , браво тогава  на Ванчето и Мамица, даже аз питах Мамица за фалшивото фиде, ама кой да се сети smile3555
а както казва Абоеа , Кри е страхотна със съветите си

# 498
  • София
  • Мнения: 2 245
Добро утро момичета, ето ме и мен днес пак на линия.
Днес започват ІІ фаза ПЗ/П 5/5. Но сутринта кантара пак си стоеше на 65 кг, или е от това че чакам МЦ, или незнам., но като слизах по стълбите, панталона ми и той слизаше, ама по краката ми Joy Joy Joy. Понеже живея на 5 етаж и имаше опасност ако не го хвана до 1 етаж да съм по бикини.  Joy Joy Joy. Може би съм свалила сантиметри.

МБМHug от МЦ е. (ама какво изречение, а?) Ще свалиш след това... може и 2 кг наведнъж да изчезнат!

# 499
  • Мнения: 11 648
Вещи Hug днес рано-рано си на линия. Sunglasses Мария при този режим наистина се свалят повече сантиметри.

# 500
  • Мнения: 469
Добро утро милички!
Много е хубаво, че имаме още нови последователки. Добре дошли на всички, тук наистина е много приятно и отслабващо.
Фрактал, по път за работа във всеки магазин можеш да си намериш спасителните вакумирани пилешки пържоли на скара или пък пуешка шунка. Наистина както всички те съветват не оставай само на вода, нашият обичан д-р Дюки, не ни позволява само водичка, а иска да си хапваме режимно.
Честито на всички с минусчета и с нови дрешки.
Желая лек и отслабващ ден!

# 501
  • Пловдив
  • Мнения: 14 143
Вещи Hug днес рано-рано си на линия. Sunglasses
Ами като почивам с малката спим до 10-11 часа, ама като съм на работа няма начин, трябва да ставам рано Sad

# 502
  • Мнения: 615
mbm-Maria Peaceкг ти стоят но сантимитрите се топят Peace Hug
Алекс дано си права.
Менюто ми за днес е:

закуска - варено яйце и кафе с обезмаслено мляко
10,00 триците с вода
12,30 гювече със зеленчуци, извара, гъби  и пилешко
19,30 пилешка пържола на тиган и салатка от зеле с моркови, без олио Simple Smile

# 503
  • Мнения: 478

а както казва Абоеа , Кри е страхотна със съветите си
Присъединявам се към благодарностити LaughingКри Hug  bouquetи mihaella77 Hug  bouquet

# 504
  • Мнения: 115
Момичета кажете как да кача една снимка,нещо не мога да се справя поне искам да ви покажа от какви кг.почвам.
Благодаря ви предварително  Hug

# 505
  • София
  • Мнения: 2 613
Добро утро от мен на всички-  bouquet
Писах, писах и ми се изтри поста- #Cussing out
Само да кажа, че си пия сега кафето с вас, изчетох ви, много сте готини всички- Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 506
  • Мнения: 3 202
Софийска среща неделя 11.11. Дивака на Гладстон, 16.00 ч.
В дясната ръка пилешка кълка, от джоба да се подават овесени трици.
Joy Joy Joy Joy
Моля да заповядат и несофиянките! Hug
Хубав дюкански ден, момичета!

# 507
  • Мнения: 4 176
Здравейте,
чудя се ако направя супа топчета, но с фалшиво фите, дали, ще стане? Няма логика да не стане нали? Иначе само вода и топчета не върви.

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 09:48 от Mamica

# 508
  • София
  • Мнения: 2 245
Момичета кажете как да кача една снимка,нещо не мога да се справя поне искам да ви покажа от какви кг.почвам.
Благодаря ви предварително  Hug

Веси, първо трябва да качиш снимката някъде, напр. снимка.бг.
После кликаш на снимката с десен бутон и отиваш на пропъртис > копираш адреса и го пействаш в отговора. След това го маркираш и кликваш на бутона под БОЛД
ето този

# 509
  • Мнения: 3 202
Мамица! Наблегни на кафенцето Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт