На новаците с любов

  • 14 360
  • 492
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 6 029
Новака не се определя по мненията. А по популярност Simple Smile

# 376
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Популярност?  Julie , сама знаеш колко разтегливо е това...

# 377
  • Мнения: 16 031
Благодаря. Имам и питане към старите кучета - как се отнасяте към новаците, които хем искат да се изтъкнат, хем не го правят както трябва? Правило ми е впечатление как се появява даден потребител с 10 публикации и започва една ожестачена битка с всички останали, държи се нахално и арогантно и т.н. без да обижда разбира се.
Почуквате ли го леко по "канчето" та да се усети малко, че е сбъркал пътя или директно го погвате още от портала

# 378
  • Мнения: 25 920
Новака не се определя по мненията. А по популярност Simple Smile

И това не е. Има хора, които никога не са били новаци, даже и когато са имали само 1 мнение. Не си новак, когато се впишеш в обстановката. Когато не дразниш. Когато не приемаш всичко лично. Когато осъзнаеш, че не може да си център на Вселената, не и във форум с над 60 000 потребители. Когато приемаш за нормално съществуването на хора, които мислят различно от теб и това не те обижда.
Сигурно има и още, но не се сещам в момента.  Wink Laughing

# 379
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Новакът е новак, докато се чувства и държи като такъв. А това с бройката е за респект  Sunglasses

# 380
  • Мнения: 6 029
Популярност?  Julie , сама знаеш колко разтегливо е това...

Ами разтегливо е. То кво ли не е разтегливо във форОма.
Как`Сийке, и популярността играе роля Confused Аз не знаех, че Тео била новак, ама се оказа, че е. Значи освен всичко изброено от теб, а може би и заради всички неща, които си изброила, тя е станала популярна.

# 381
  • Мнения: 1 224
Според мен , проблема не е в това,че някой се чувства новак, а в това, че другите го карат да се чувства така. Защото не може да тръгнеш да пишеш някъде и постоянно да ти се казва "новак" , "агнешко" и незнам си какво си.. Защо не се държите с останалите просто като съфорумци,ами ги разделяте на новаци и стари кучета ? Еми.. на мен лично ми се отщява да пиша ooooh!

# 382
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 398
Stop ама каква любов бе? и кой ще ме люби? и по-важното как?  Crazy щото аз френски не знам   Confused и езика също  Embarassed
пък и нямам време да чета 18-19 страници за да разбера как и кога ще ми излезе късмета
та ако някой вземе да ме осведоми ще благодаря съответно - ама утре  Hug
Пиши в темата за муньовците, ще те забележат.  Laughing
Heart Eyes писах  Mr. Green и ме забелязаха  Sunglasses
пиша по=рядко отколкото искам,
по-често отколкото трябва
и не знам как става -това  Crazy но успявам по-бързо отколкото мисля Crazy
 Blush понякога даже ме хващат  Embarassed
а по темата - няма да се ядосам ако ми кажат "агнешко"  Party даже бих черпила - ама не искат беееей, направо  не щЪт

# 383
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Toppolinka, аз съм във форума от февруари миналата година. Колкото пъти е ставало дума за отношенията стари-нови, винаги по-новите потребители са го превръщали в конфликт. Не може ли просто да си пишете, без постоянно да питате Ама що не ни обръщате внимание?

# 384
  • Мнения: 25 920
Имам и питане към старите кучета - как се отнасяте към новаците, които хем искат да се изтъкнат, хем не го правят както трябва?

Ето, това е проблемът. Желанието да изтъкнеш.
Човек, ако пише искрено това, което мисли, рано или късно ще изтъкне. Ако не пред цял форум, то пред група хора, които мислят като него. А това е най-важното - да откриеш съмишленици и приятели и да се чувстваш добре сред тях.
Пък който иска - да се пъне да изтъква. Но и да не се сърди, когато му набият канчето.  Peace

# 385
  • Мнения: 1 224
Toppolinka, аз съм във форума от февруари миналата година. Колкото пъти е ставало дума за отношенията стари-нови, винаги по-новите потребители са го превръщали в конфликт. Не може ли просто да си пишете, без постоянно да питате Ама що не ни обръщате внимание?
Ами,аз ако искам да водя монолог,едва ли ще се регна във форум. Тук съм останала с впечатлението,че хората влизат за да разговарят..  newsm78

# 386
  • Мнения: 3 447
Тук съм останала с впечатлението,че хората влизат за да разговарят..  newsm78
Ахам, 40 000 души разговарят. Представи го на живо.

# 387
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не, разговарят в Спамо-чата. В останалите теми се изказват мнения. Когато го изкажеш добре, без да нападаш инакомислещите, може и да не те забележат от първия път. Но от третия, петия... ще стане. И ще дойде един момент, в който ще усещаш кой съфорумец мисли като теб. И няма да имаш нужда от одобрение, защото ще си имаш хора "от твоята кръвна група".

# 388
  • Мнения: 1 224
Тук съм останала с впечатлението,че хората влизат за да разговарят..  newsm78
Ахам, 40 000 души разговарят. Представи го на живо.
Тук не е "на живо" , пък и ако ще 100 000 да сме,не разговаряме вкупом .. Какво значение има колко сме ?

# 389
  • Мнения: 7 837
И няма да имаш нужда от одобрение, защото ще си имаш хора "от твоята кръвна група".

Стигнахме и до масонската ложа  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт