Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 36

  • 49 469
  • 1 318
  •   2
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 1 741
Искам да ви кажа, че от днес са вдигнали доставката на 6 евро. До вчера с 20 продукта ми струваше 5 евро, а сега съм сложила на единия акаунд 2 за да видя колко е такса обработка и доставката ми я дава 6 евро. Честито!  Laughing

# 211
  • Sofia
  • Мнения: 6 951
нали това ви приказвам от 2 страници насам Mr. Green

# 212
  • Мнения: 2 122
Този анцунг за малката
 Анцунга е супер, плюш, много съм доволна от тази поръчка, само че ми се струва, че скоро ще ни отеснее, размера е 74
Тези маратонки за баща й

Този модел специално идва малко по-дълъг от обикновенно, Ники си поръча 40, големички му дойдоха и то доста, сега 39, стават му, но все пак идват дълги, а цената им по нашите магазини е 149

Този суйтчър пак за него

Много хубав също, плътен доста, заслужава си парите /размера е 162, американското ХL/

Този подарък ми пратиха, не помня какъв код бях ползвала, само че ми пише на фактурата, че това което съм заявила е изчерпано и ми пращат това, грозни са, поне на мен не ми харесват, нямам какво да ги правя

имам две долнища Найк 162 като размер, на мен ми стана, но Ники се е подценил като размер, поръчахме ги за вкъщи, някой акоо има инерес да ми пише на лични- ватирано е иначе, цената е 11,90 евро /сега не мога да намеря линк, ще търся/

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 12:18 от mini_79

# 213
  • Мнения: 589
Такава жилетка в розово - много симпатична на живо, но ръкавите са тесни, тесни... аз съм със слаби ръце, но видях зор докато я облякох. Дано се отпусне.

Такава блуза 3/4 ръкави - много хубава, доволна съм.

Ей, че са сладурски Mr. Green със здраве да си ги носиш!

# 214
  • София
  • Мнения: 1 741
Дали знаете това намаление ТТБА дали важи само за днес или ще продължи няколко дена? Дали да се хвърлям заради това да пускам нова поръчка или не  newsm78

# 215
  • Sofia
  • Мнения: 6 951
Дали знаете това намаление ТТБА дали важи само за днес или ще продължи няколко дена? Дали да се хвърлям заради това да пускам нова поръчка или не  newsm78
не е само днес.Обикновено е 2-3 седмици

# 216
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не знам, ама с това ТТВА пак ме вкараха в преразход, сума ти неща си харесах и ще пускам отново поръчка. Flutter

# 217
  • София
  • Мнения: 3 328
да питам за пердетата,че не помня H- е височината нали L-ширината newsm78
Да.

# 218
  • София
  • Мнения: 1 741
Дали знаете това намаление ТТБА дали важи само за днес или ще продължи няколко дена? Дали да се хвърлям заради това да пускам нова поръчка или не  newsm78
не е само днес.Обикновено е 2-3 седмици
О радвам се и много благодаря   bouquet

# 219
  • София
  • Мнения: 965
Не знам, ама с това ТТВА пак ме вкараха в преразход, сума ти неща си харесах и ще пускам отново поръчка. Flutter

Покажи нещо хубаво моля  Hug

# 220
  • София
  • Мнения: 1 877
В миналата тема някой ме беше питал за дължината на стелките на мъжките Найкове, но не се сещам кой... Embarassed.

Както и да е, дължината на 44 номер е 25см. Peace

Аз бях  Laughing
Много благодаря   bouquet
Щях да сбъркам, мъжа ми носи 43 - 44 номер и всички стелки са му 28 см, тези 25 см много ме изненадаха  Peace


Това 25 много малко ми се струва...  Thinking Аз нося 37 номер и стелките ми са 23,5 см. Тъй като поръчаните от мен съм ги скрила в очакване на Коледа, ще издебна мъжа ми като е навън и ще ги измеря довечера. 43 съм поръчала.

Ох, не ми вярвайте!!! Не го знам какво е мерил, като се появи ще премеря собственоръчно и тогава ще ви кажа със сигурност!

# 221
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Може ли малко отзиви за тези детски обувки-двуумя се кои да поръчам newsm78
 

И на мен днес ми дава 6 евро доставка, дори и на 1 артикул Crossing Arms

# 222
  • sofia
  • Мнения: 4 296
микки
Това не са ли пантофки?

# 223
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
микки
Това не са ли пантофки?
и таз добра ooooh! я да си преведа аз какво пише

# 224
  • Sofia
  • Мнения: 6 951
пантофи са.
Сега преместих на Франция и там пише 6 евро доставка.Явно са я вдигнали за всички Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт