Витамини PRIORIN против косопад

  • 177 479
  • 197
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 008
изпила съм 2 лентички и определено косопада намаля. А до сега не се повлияваше от нищо друго, какво ли не пих и мазах цяло лято.
Лентички? Моето е на хапове в шише. Нали за едно и също говорим? Embarassed

# 151
  • Мнения: X
изпила съм 2 лентички и определено косопада намаля. А до сега не се повлияваше от нищо друго, какво ли не пих и мазах цяло лято.
Лентички? Моето е на хапове в шише. Нали за едно и също говорим? Embarassed
Предполагам зависи от броя, моето е от по 120 и са на лентички в кутия, от германия ми го донесоха Simple Smile

# 152
  • Мнения: 4 008
изпила съм 2 лентички и определено косопада намаля. А до сега не се повлияваше от нищо друго, какво ли не пих и мазах цяло лято.
Лентички? Моето е на хапове в шише. Нали за едно и също говорим? Embarassed
Предполагам зависи от броя, моето е от по 120 и са на лентички в кутия, от германия ми го донесоха Simple Smile

Аз имам две опаковки. Едната я купих от едно момиче от тази тема, другата ми я донесоха онзиден от Австрия. И двете опаковки са абсолютно идентични.  newsm78 Но действително са по 90 капсули във всяко шише. А не по 120. Може би твоята разфасовка е по-различна, защото е с повече вътре.

# 153
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Имам едно въпросче към тези,който са пили витамините,по /дълго време, с тях само спира косопада или сте забелязали и порастването на нова коса ?

# 154
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета   bouquet

От десетина дена пия хапчетата и забелязах днес по - малко окапала коса след къпане, а по принцип тогава много коса губя. Много пари са... Така е. Но все пак си ги взех и си казаха че ако трябва ще се лиша от дрехи или други глезотии, но искам нещо качествено. Пила съм и Мерц и един куп други неща, но едва сега виждам ефект. Стискам палци на всички вас, които се борите с този проблем!

# 155
  • Мнения: X
Здравейте, момичета   bouquet

От десетина дена пия хапчетата и забелязах днес по - малко окапала коса след къпане, а по принцип тогава много коса губя. Много пари са... Така е. Но все пак си ги взех и си казаха че ако трябва ще се лиша от дрехи или други глезотии, но искам нещо качествено. Пила съм и Мерц и един куп други неща, но едва сега виждам ефект. Стискам палци на всички вас, които се борите с този проблем!
Да и аз забелязах същото, и аз цяло лято пих и мазах какво ли не и след една лентичка приорин забелязах след къпане намаляване на окапалите, лошото е че ги няма в БГ и са трудно достъпни за повечето хора, отделно са и скъпи.

# 156
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 729
Момичета, някой от вас има ли свободна опаковка Приорин за продаване? Трябва ми спешно, че положението с косопада напоследък ме ужасява направо Confused

# 157
  • Мнения: 386
Момичета, някой от вас има ли свободна опаковка Приорин за продаване? Трябва ми спешно, че положението с косопада напоследък ме ужасява направо Confused
И аз се интересувам, ама да е истинска Laughing

# 158
# 159
  • Мнения: 3
Здравейте, милите  Peace

Днес и утре съм до късно на работа, но при първа възможност ще проуча как би могло да се поръча оригиналното лекарство и да се достави в БГ. Не си спомням добре, но имаше мами , които бяха успели да си поръчат хапчетата по Интернет от Австрия мисля...  В момента съм в Германия и затова ми беше по- лесно да си ги купя. Но трябва да има начини!

# 160
  • София
  • Мнения: 6 816
Някой има ли свободна опаковка? Взела съм си от Гърция, но бяха 90 капсули /с идеята, че по 1 на ден...за 3 месеца/ и ако започна по схемата 2 сутрин и 1 вечер ще ми стигнат за месец само, а искам поне 3 месеца да ги пия.

# 161
  • София
  • Мнения: 589
Някой има ли свободна опаковка? Взела съм си от Гърция, но бяха 90 капсули /с идеята, че по 1 на ден...за 3 месеца/ и ако започна по схемата 2 сутрин и 1 вечер ще ми стигнат за месец само, а искам поне 3 месеца да ги пия.

Аз пих от гръцкия приорин - както си е по упътването - по 1 капсула на ден. Ефектът се усети след около месец, но определено има ефект Peace Не знам дали е добре да се пият по три на ден от него, може би е различна дозировката на съставките...

# 162
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Може ли някой да ми каже колко струва Priorin в Гърция? Нашите ще ходят след 20 дни и ми се иска да си поръчам.
Благодаря   bouquet

# 163
  • София
  • Мнения: 6 816
Може да, пише Екстра на него. Аз така или иначе, докато не намеря допълнително капсули ще пия по 1. Hug

# 164
  • Мнения: X
На немския не пише екстра Simple Smile и в листовката си пише по три за косопад и по 1 за профилактика.

http://www.priorin.de/scripts/pages/de/produkte/priorinsupregsup … wendung/index.php

За съжаление само на немски

Bei Haarausfall

In den ersten 3 Monaten morgens 2 Kapseln und abends 1 Kapsel unzerkaut mit etwas Flüssigkeit einnehmen. Für eine nachhaltige Behandlung ist dann meist anschließend 1 Kapsel pro Tag ausreichend.
Bei leichteren Haarwachstumsstörungen

Einmal täglich 1 Kapsel PRIORIN® unzerkaut mit etwas Flüssigkeit einnehmen.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт