Декември чука на вратата, а бебчетата вече гукат във кревата!

  • 9 896
  • 289
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 44
Честито на мама Дани и мама Гогито! Да са ви живи и здрави малките съкровища!
Благодаря на всички ви за поздравите и хубавите пожелания!

Аз родих нормално в МД при проф. А. Димитров. На 20.11. ме приеха в 8.45, а в 11.47 се роди моето сладко бебче Калоян. В 14.00 часа бях вече на крак и щастливо гушках малкия юнак.

Ще отговоря с удоволствие на всички ваши въпроси - Калоянчо е много добро бебче и имам възможност често да поглеждам тук. Дано така да е и занапред.  Grinning

# 211
  • Мнения: 1 210
Честито на Дани! Много здраве на всички вкъщи!


Аз мисля да взема ето това http://www.farlin-bg.com/images/troughs/5%20image.jpg Би трябвало да стане за нашата ваничка. Ама и да не стане - ще ги преживея тези 11 лв.

# 212
  • Мнения: 219
Вещичка, а я кажи как та викат, че ако кажем, че търсим   "вещичка" не се знае на къде могат да ни заведат  Mr. Green
Супер мама, дано е така и занапред. А ти ни разкажи повечко, че на мен ми е интересно, аджаба какво точно представляват контракциите, кое боли повече (някой вече каза, че контракциите болят повече, а самото раждане не, та е хубаво да се чуе и друга мама какво е преживяла). Та такива ми ти неща, много ще са ни полезни.
А аз пък да питам мамите дето още не са родили, абе вие нормално няма ли да раждате? Все секцио, или предизвикано нормално и т.н., само аз ли ще се боря сама с тези неща, без да ми е известно нищо или имам и съмишленички?

# 213
  • Мнения: 1
Цвети, мила ако знаеш колко много исках да родя нормално, но уви... такъв ми бил късмета...

Дани, честита рожба!!!!!!! Нека те радва много и бъде твоята гордост!  bouquet

# 214
  • Мнения: 42
Честито на Дани Т и Гогито!!! Да са ви живи и здрави бебоците и много да ви радват!!!

# 215
  • Мнения: 57
Честити рожби на Гогито и Дани!Да са ви живи и здрави и много да ви радват!  bouquetЦВЕТИ и аз ще раждам нормално,но като гледам са много малко мамите,които ще раждат така.Маленуш добре дошла отново при нас и бързо възстановяване!

# 216
  • Мнения: 42
Tsvetito, аз също като тебе ще раждам нормално и ме тресе треска като се замисля, че нямам и най-малка представа какво ме чака, ама колко мами вече са минали през това и ние ще се справим   Simple Smile newsm10

# 217
  • София
  • Мнения: 1 020
ААААА и аз ще раждам нормално, без да съм ангажирала екип. И мен ме бройте.

# 218
  • Мнения: 72
Честито на всички мами гушкащи бебоците си!   bouquet
колко много бебоци имаме вече.....

П.П.Само да кажа, че термина на  Sofilina беше на 29.12, а не на 08.12 ! (не че е някакъв проблем)

# 219
  • София
  • Мнения: 1 626
Цвети и аз съм към нормално раждащите мами. И също не съм си избрала екип, даже още се чудя коя да бъде болницата  Laughing

# 220
  • София
  • Мнения: 1 626
Дари, и аз съм купила същото спално чувалче  Crazy

# 221
  • Мнения: 42
Цвети и аз съм за нормално раждане. И нямам избор на екип. И незнам какво ме чака.  newsm78

# 222
  • Мнения: 219
Ох, успокойхте ме, сега мога да спя по-спокойно, като знам, че не съм само аз (то не че до сега не съм си спяла спокойно по 10-12ч на вечер  Rolling Eyes). Магинти, ти къде мислиш да раждаш? То и аз не знам болницете, но май на интуиция се ориентирах към ТК, а като ида и да видя къде какво има там ще ми е още по-спокойно, за което Нонич ще има почерпка  Party
Абе татко Орлин нещо ми се губи, може би е на работа човека, после при мама Ива... Да й дава сили, че то си не е лесно.

# 223
  • Варна
  • Мнения: 2 363
Цвети, финално и аз май ще успея да си родя нормало! Много се радвам за което!!! Ориентирала съм се към МД, че ми е най-близо а и имам една даааалеееечна връзка там... Ама да си призная, ако тръгна да раждам през нощта едва ли ще й се обадя... Не съм избирала екип (щото не познавам лекари) и ми е много неизвестно, ама какво да се прави...
Лека нощ момичета! Погалете тумбаците и не забравяйте да се снимате с тях - не се знае кога пак ще имаме такива Laughing

# 224
  • Мнения: 534
Таткото си е тук... ама имам толкова работи за вършене... в къщи, в болницата, чета Simple Smile допълвам... абе - не смогвам Simple Smile пък и съм на работа денем! Е, то си заслужавате малко човек да ви поглези Simple Smile
Сега се връщам от Ива - добре е... но има малко проблеми с гърдите и кърмата. Едни казват да чака 4-5 ден и тогава, ама ... някои акушерки - НЕ - масажи. щипят я ... гадост!!! ама не иска да пробие кърмата! Мамчета - давайте съвет... Аз ще се поровя и в старите форуми...
ПП - много бързо я карате и ... ще трябва да спретвам още темички Simple Smile ама - да са ви живи и здрави малките съкрочища - пишете - не ме жалете  Laughing сега ви е паднало!
И ако има грешки - простено да ми е ... Simple Smile може някъде нещо да пропусна...

Общи условия

Активация на акаунт