Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 38

  • 38 988
  • 995
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 655
втората е отвратителна за първи път получавам толкова грозно нещо,мъжа ми каза,че става само за пижама и ,че ще изглежда като пенсионер Mr. Greenв сайта изглежда много по-добре определено съм подведена
Мерси   bouquet няма да поръчам тогава все пак не ми трябва пижама

# 331
  • Мнения: 1 666

fl0, имам въпрос за бижуто! Това комплект колие, обици и гривна ли се явява? Сребро или тенеке? Така като го гледам е точно стилът на сестра ми, дали да не пусна още една поръчка... newsm78

# 332
  • Мнения: 1 368
Цитат
използвах код за подарък комплекта прибори за хранене, определено го препоръчвам, тъй като отдавна търсех нещо подобно...

WB кой точно код използва за тези прибори, и можеш ли да ги опишеш - материал, видове(какво съдържа).Ако можеш и реална снимка - супер ще е. Аз отдавна искам да взема прибори, но не смея да рискувам.

# 333
  • Мнения: 1 762
сайта пак се скапа нещо, не мога да си вляза в акаунта #Crazy

Ми по това време дори и сърварите спят Mr. Green.
Laughing

# 334
  • Мнения: 4 371
Много от вас поръчаха от тези боти, отговаряха ли си на номера, че искам да поръчам за племенницата. Имам спомен, че бяха по-малки, но дали не греша newsm78



Нямах време да прочета всичко...знам, че много мадами вече си поръчаха това -
Някой получи ли го вече? Хубаво ли е? Simple Smile))
Аз, за моя вкус е идеално. Харесва ми. Доста по-фино е, от колкото на снимката.

# 335
  • Мнения: 1 263
Да си пробутам пак питането: Ако поръчвате за голям човек дрехи от детската номерация по-добре е да се вземе точния размер (височина) или 1 номер нагоре?

# 336
  • Мнения: 4 371
На моя мъж взех от момчешката номерация като за неговия ръст, но му беше малко. А той е доста слаб.

# 337
  • Мнения: 1 263
Благодаря Дуци!

# 338
  • Мнения: 146
и аз мисля да си взема от детската номерация ето тези панталони
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-battle-fille-active-wear- … e&pagesize=16
висока съм 158 - та се чудя какъв размер да взема и няма ли да са ми тесни в крачолите

# 339
  • Мнения: 337

fl0, имам въпрос за бижуто! Това комплект колие, обици и гривна ли се явява? Сребро или тенеке? Така като го гледам е точно стилът на сестра ми, дали да не пусна още една поръчка... newsm78

тенеке и стъкло никакъв сваровски не е помирисало Mr. Green
 да комплект е колие,обици и гривна ,ако ги искаш  сменям за друг подарък пр. Sunglasses

# 340
  • Мнения: 337
Да си пробутам пак питането: Ако поръчвате за голям човек дрехи от детската номерация по-добре е да се вземе точния размер (височина) или 1 номер нагоре?
аз си поръчах пуловер 168см а аз съм 160 ( с мисълта да не би да ми е много късичък),но е голям ,трябва реалните см според мен поне за връхните дрехи,а и да отбележа не съм от слабите Mr. Green

# 341
  • Мнения: 1 666
..,ако ги искаш  сменям за друг подарък пр. Sunglasses

Мерси за отговора  bouquet! Нямам за какво да го сменя обаче... пък ине съм показала още снимката на сестра ми.

# 342
  • Мнения: 2 122
Ето  какво пристигна в поръчката ми от 17ти- част от коледните подаръци за родата, че сме много  Mr. Green - този шал два пъти, за моята сестра и за сестрата на Ники - този за свекървата -това за брат ми, хубава е, лен /поръчах розовия цвят- приятен, бледорозов - това за Ники, хубаво и плътно, въпреки, че е най-малкия номер му е леко големичко, но ще си го носи с кеф - това за племенника Има още детската пухенка за дъщерята на етървата, елена подарък, един свещник за брата на Николай и жена му, който се оказа супер грозотия за съжаление. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=191855&photo=16- тук може да разгледате реалните снимки, за да не товаря повече отговора

# 343
  • Мнения: 146
а и още нещо да питам. каква е разликата между тези три вида -
1. pantalon battie fille active wear morpho
STANDART
 2. pantalon battie fille active wear morpho MENUE
3. pantalon battie fille active wear morpho LARGE

# 344
  • Мнения: 3 211
вчер си взех поръчката от 16-на митница.
досега не бях получавала такъв кашон, същата големина, само че височината му е двойна по-малка, тежеше 2.4кг., много странен беше.
цялата поръчка беше за една приятелка с бебешки неща-коментирани вече.
за мен само подарък-туниката с панталон, супер е, като за пижама, мекичка, финна и точно моя размер, а на фактурата са ми писали, че моят подарък се е изчерпал и са ми избрали с най-голяма грижа друг подобен по качество и цена, което се надяват да ми хареса
а всъщност съм получила точно това, което съм поръчала

Общи условия

Активация на акаунт