Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 38

  • 38 985
  • 995
  •   2
Отговори
# 630
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Една приятелка продава от детската пухенка 162-ри размер цвят prune защото и е тясна. Ако някой проявява интерес да ми пише, ето линк кьм пухенката: http://www.laredoute.fr/vente-longue-doudoune-matelassee-enfant. … e&pagesize=12

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 16:59 от Valeria

# 631
  • Мнения: 259
Здравейте,

за провинцията къде се получават доставките, в пощата или в някоя митница?
A ti ot kade si?

# 632
  • пловдив
  • Мнения: 398
И аз днес си взех поръчката от 17 коледния подарък на мъжо сега остава и да му станат  Praynig

# 633
  • пловдив
  • Мнения: 398
Само да споделя,че тия от централна поща изобщо не са в час при толково колети от Ларедут всеки път ме питат това колетче откъде е hahaha

# 634
  • Мнения: 87
Здравейте,

за провинцията къде се получават доставките, в пощата или в някоя митница?
A ti ot kade si?

Аз съм от Тетевен и сме Ловешки окръг, та не знам дали доставките ще попаднат в София или в Ловеч на митницата.

# 635
  • пловдив
  • Мнения: 398
Здравейте,

за провинцията къде се получават доставките, в пощата или в някоя митница?
A ti ot kade si?

Аз съм от Тетевен и сме Ловешки окръг, та не знам дали доставките ще попаднат в София или в Ловеч на митницата.
Предполагам,че ще си го получиш в местната поща Peace

# 636
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
ама че карък излезнах Crossing Arms
точно си потвърждавах първата поръчка която права и сайта взе че се скапа
и сега поръчала ли съм или не съм  newsm78
бях стигнала до последната стъпка където се потвърждава номера на картата и след това ми се показа нещо като стоковва разписка
ох дано да е станало

иначе следа темата от извистно време, но чак сега се реших да поръчам. дано да дойдат до коледа поръчките  Peace и после ще се хваля   Crazy
лека вечер


самоцитирам се за да не разказвам отново
ВЪПРОСА ми е ако ми стоят артикулите които съм поръчала в кошницата а от картата не мога да разбера дали ми е дръпнато нещо направила ли съм успешна поръчка
абе по просто казано колко време след успешна поръчка изчезват артикулите от кошницата

# 637
  • Мнения: 3 219
Здравейте,

за провинцията къде се получават доставките, в пощата или в някоя митница?
A ti ot kade si?

Аз съм от Тетевен и сме Ловешки окръг, та не знам дали доставките ще попаднат в София или в Ловеч на митницата.
Предполагам,че ще си го получиш в местната поща Peace
Тук също пристигат в пощата  Peace

# 638
  • Мнения: 2 085
самоцитирам се за да не разказвам отново
ВЪПРОСА ми е ако ми стоят артикулите които съм поръчала в кошницата а от картата не мога да разбера дали ми е дръпнато нещо направила ли съм успешна поръчка
абе по просто казано колко време след успешна поръчка изчезват артикулите от кошницата
веднага изчезват, най вероятно не си направила поръчката Peace

# 639
  • Мнения: 3 219
Момичета , нормално ли е при поръчка в чужд сайт , да ми поискат факс копие на кредитната ми карта , малко ме смутиха с това изискване! Моля ви , споделете , ако ви се е случвало нещо подобно
Вчера пуснах поръчка с нова /дебитна/ карта, досега не я бях ползвала, нищо допълнително не ми е искано.

# 640
  • Мнения: 259
Получихме това,но не улучихме размера. #Cussing out http://www.laredoute.fr/vente-survetement-adidas.aspx?productid= … e&pagesize=12
Ще го пусна в продавалника,ако има желаещи  могат да ми пишат и тук.Размера е 180

# 641
  • София
  • Мнения: 843
avana погледни в Suivi de commande ако я има там поръчката значи си успяла. Може и да ти останат нещата в кошницата на мен ми се е случвало но поръчката е била направена.

# 642
  • София/Център
  • Мнения: 136
Според вас колко най-много неща трябва да поръчам за да бъдат до 2кг, само блузи и пуловери са, няма да пускам подарък, 6-8 може би....?

# 643
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 663
Според вас колко най-много неща трябва да поръчам за да бъдат до 2кг, само блузи и пуловери са, няма да пускам подарък, 6-8 може би....?
Пижама,блузка и панталон4е са 600гр. Peace

# 644
  • Мнения: 1 655
Според вас колко най-много неща трябва да поръчам за да бъдат до 2кг, само блузи и пуловери са, няма да пускам подарък, 6-8 може би....?
Моят колет беше 2.400 кг. имаше една дамска жилетка,  пуловер, 2 бебешки тънки блузки, дънковата пола, полата на воланите, футболна топка. Надявах се да не е за митницата, но там беше.

Общи условия

Активация на акаунт