МНОГОДЕТНИ МАМИ 28

  • 18 989
  • 396
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 191
Пешеходке, милото ти момиченце с хубаво именце - Дивна - да ти е живо и здраво!!! Да расте наистина дивна, та да удивлява всички, и особено младежите  Wink Много да е усмихната, достатъчно палава, и голяма късметлийка!!!
Да ми разкажеш как го отпразнувахте, на 18-ти ме чака същото, само че двойно  Laughing

Джули, и аз съжалявам, че не се запознахме лично, аз към края на вечерта разбрах коя си, ама на, не се представих - другия път - няма шест - пет!

 too many boys, витамин С капя и аз, ако не става - Коларгол, не ползвай други капки за бебоците, че лигавицата на нослетата им е много нежна, а тия имат сребро в тях, и то я щади - това го знам от приятелка - педиатър. Стеримар е много полезно нещо, ама при бистри и редки сополки май не върши много работа. Може и лайка да се капе в нослетата.
 Ани69, и аз съм от Русе - струва ми се, че и ти?!! Hug Много се е разхубавил града последните години.
Усмихната сряда на всички мами, аз - обратно на "тръстиката"!

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 13:15 от Madam Mim

# 301
  • Мнения: 3 326
Дори Къци въпреки че не измени на себе си и си се темерутеше в ъгъла...и той когато онези зевзеци Joy синовете на Тедивас и П ешеходката hahaha му пожелаха дружно "чао Къци" взе че се засмя!!Представяте ли си????

Ох, фенка съм му на твоя син! След празника - със Самуил си говорим нещо и стана въпрос за Къци... та, той вика - ааа Призрака! Казвам му -що така му викаш? Еми, не се показа никъде, само -от време, на време с периферното зрение го виждам, а когато се обърна - няма го!  Joy Джулка да не се вържеш, нещо... То мойто магаре -  възпитанието му куца много... Embarassed

Мадам, мерси!

# 302
  • Мнения: 2 950
Здравейте! Да ви се похваля, че от скоро и аз съм многодетна мама! Hug Във вашата тема ни покани Нели Диева, като подчерта, че е много весело тук! Laughing

Ако имате желание, ни впишете и нас.
Аз съм Деси на 27 г. от София. Дъщеря ми се казва Йоана и е родена на 25.02.2005 г. Мерките й бяха 3200 г/51см. Синовете ми са близнаци и са родени на 19.11.2007 г. Казват се Христо и Йордан. Мерките им съответно бяха 3100 г/50см и 3300 г/51 см. И тримата са родени в Тина Киркова при д-р Динчо Георгиев.  Simple Smile Нормални раждания. Друго не се сещам, освен че още не мога да осъзная, че съм многодетна мама.... но предполагам, че вие бързо ще ме ориентирате  Hug

# 303
  • Мнения: 1 035
Честит Рожден ден на дивна и Лъчезар!!!
Да са живи и здрави рожденниците и именниците (Сава и производни)!!!

Габи,добре си се завърнала! Hug
За течащи носове освен всичко казано до тук съм капала и лайка(приготвено като за чай)
Пиги, много е интересно това което пишеш за Nisita. Аз все се каня да питам как да се справя със сухия въздух в къщи, но  doh....
Чашките с вода ,които поставям на радиаторите не вършат никаква работа , малките постоянно ги бутат ,а да не говорим как ме изнервя гледката Sick...Та благодаря!
Цитат
Яни е особено превъзбуден от празника - на всякъде говори за Дядо Кольо и кижкага дето е падаци
Освен че паднах от смях,ми стана много интересно ,че и моите му казват Кольо.Едно време и София така му викаше.
Сузи,ако сега имаш парите и още ти харесва ризката -купи я.
За подаръци и аз харесвам книгите.Тази сутрин видях съобщение в детската градинка ,че ще ги посети Дядо Кольо Joy т. е. трябва да подготвя два подаръка за София-и за там и за в къщи.Е този под нашата елха със сигурност ще е книжка
Цитат
като се ожених на 600км. не осъзнавах какво правя....Сега обаче си давам сметка какво е да си далеч от родно място...
Tired FaceПрава си Цоци...добре че мобилните пуснаха тези безплатни разговори в група...малко от малко да компенсирам (дано не прочете Венко.Според него 12-15 часа на месец разговори с мама не са МАЛКО)

Момичета,след кратка чистка в къщи положих основите на коледната украса.Тази година водя борба с Венко да купим изкуствена елха.Той обича аромата на дървото ,и това допринасяло още повече за Коледното му настроение,но....... newsm79 с прахосмукачката съм Аз.А вие какви елхи украсявате?????И решихте ли къде ще посрещнете Новата година? Ние ще пътуваме към Априлци.И ще си направим една почивчица дори до към 10-12 януари.И вече се чудя как ще издържа без форума????? Дори Венко ме бъзика Twisted EvilА пък Юлето  ни е на път ...и наблизо също....може да има рандеву.  food010
Сериозно обмислям да се "прекръстя" ,че наистина станахме много mama-тата.За мен не е проблем ,стига да е позволено...аз ще се представя ,но вие ще ме познаете... hahaha по картинките
Сега лек следобед и приятна вечер.
П.П. Добре дошла Деси  bouquetИ Пешеходката да не забрави- снимки от празника.


# 304
  • Мнения: 122
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДИВНА И ЛАЗАР! Прекрасни имена  Peace. Да са живи , здрави и много послушни.(някак социалистическо излезе това пожелание Wink).
Добре дошла на Деси. Много големи близнаци, бе. Как ги роди?(аз сега нали съм на тази тема  Sick, тресе ме страх от раждането).

# 305
  • Мнения: 2 433
Дори Къци въпреки че не измени на себе си и си се темерутеше в ъгъла...и той когато онези зевзеци Joy синовете на Тедивас и П ешеходката hahaha му пожелаха дружно "чао Къци" взе че се засмя!!Представяте ли си????

Ох, фенка съм му на твоя син! След празника - със Самуил си говорим нещо и стана въпрос за Къци... та, той вика - ааа Призрака! Казвам му -що така му викаш? Еми, не се показа никъде, само -от време, на време с периферното зрение го виждам, а когато се обърна - няма го!  Joy Джулка да не се вържеш, нещо... То мойто магаре -  възпитанието му куца много... Embarassed

Мадам, мерси!

Eee...как ще се вържа. Аз моето гардже си го познавам! ама пък като свикне с вас един ден и това ще стане...ще видиш че не само може да се усмихва , а и притежава рядък хумор - тънък и намясто. Ама... в близките няколко срещи не разчитай да разбереш Joy

И Честит празник на Дивна! да ти е жива и здрава . и все така сладка! Hug

Добре дошла на мама Деси bouquet и нейната дружина. Много целувки на малките пъпеши!Колкото до свикването - ще свикнеш Mr. Green всички свикваме!!!!

# 306
  • София
  • Мнения: 191
Мама3, аз не се удържах, и вчера украсих цялата къща - искам да ми е много празнично, особено като се има предвид, че на 18-ти имам цели 2 рожденички! А за самата Нова година май не се очертава нищо повече от купон с "младежи" тук, в Сф - основно по финансови съображения, уви. Ходеше ми се някъде, ама - друг път!
Пешеходке, да се оправя Дивнето, че срамота, как ще купонясва?!
И все забравям да ти кажа, че единственото име на дете, което моят син е научил на празника, е Кубрат. Впечатлен е - за пръв път го чува. Постигнала си ефекта!
 Peace  Hug - ПО-ДОЛУ Е НАПИСАНО ВЯРНОТО, Т.Е. - КАРДАМ  Embarassed

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 14:50 от Madam Mim

# 307
  • Мнения: 524
ООО, имаме си годиначе!
А честито!

Много радост и веселие и на мама женската отмяна![/color]
 Пешеходке, ама невероятен пич си!


 ама пък като свикне с вас един ден и това ще стане...ще видиш че не само може да се усмихва , а и притежава рядък хумор - тънък и намясто. Ама... в близките няколко срещи не разчитай да разбереш Joy


Джулка, не се и съмнявам. То на кого да прилича детето?!?

От празника имам четири снимки. Две от тях са как Къци си крие усмивката! Не успях да го снимам, но поне го видях! Може да ми завиждате!

Да се върна на камбанките на Пешеходката- днес обявиха в у-щето ни коткурс за най-добре украсена стая. Готова съм да го спечеля. Така прекрасно разположих камбаните из стаята,м-м-м....

# 308
  • Мнения: 524
[quote author=Madam Mim И все забравям да ти кажа, че единственото име на дете, което моят син е научил на празника, е Кубрат. Впечатлен е - за пръв път го чува. Постигнала си ефекта!
 Peace  Hug
[/quote]

Кардам е името мила Мим, Кардам!  Peace Ама тя тъй си ги е подкарала- царсик и хански...

# 309
  • Мнения: 2 950
Благодаря за посрещането, момичета! Hug

Milena_tn , задържахме ги от 25 седмица - с гинипрал, болница, после в къщи. Но устисках чак до 39 седмица. Ти близнаци ли чакаш? Не разбрах от лентичката - извинявам се, но докато ви науча newsm78 Ами да ти кажа, видях малко зор, но мноооого бързо стана. За 3-4 часа цялата работа.  Grinning Ти къде ще раждаш и нормално ли?

# 310
  • Мнения: 116
Честит Рожден Ден на Дивна и Лъчезар !!!   ura newsm59

Видях снимките от празника.Всички сте чудесни и си личи прекрасното коледно настроение.

Много благодаря за подкрепата !!!
Толкова зле се чувствах вчера........ , но това е живота , все да има нещо..
Мисля,че се е взела в ръце - поне това лице от близнаците показа.Такава си я и знам,че не се предава.Нали знаете-ние майките ги преживяваме нещата по-драматично,но и как да не е ...като ми ревна "-Искам си при вааааас !!!"
Вчера едни приятели бяха при нея водиха я на вечеря-тя им беше превеждала през деня на срещите,които бяха организирали.Нещата се поуталожиха-надявам се.Тези хора се обадиха да ни кажат каква страхотна дъщеря сме отгледали и ние естествено щяхме да се спукаме от гордост  smile3501  Предполагам,че постовете ми звучат леко объркани ,но това е от многото емоции.
По повод разговорите с близки и роднини и аз съм така.
Цоци,верно е много трудно далече от мама и тате и въпреки,че моите са на 20 км. пак е същото като да са на 200 т.е. не са при мен .

DessiJ добре дошла !! ВЕрно много големи си ги родила близнаците !! Бравос,че си ги износила!Не е лесна работа тази!

GabyS и аз подробно разгледах рецептите и исках да те попитам ти любител кулинар ли си или се занимаваш професионално(имаш ресторант или нещо такова) ?!

# 311
  • София
  • Мнения: 191
Егати, как се изложих!!! Ами да, знам, че е Кардам, а пък съм написала Кубрат - сориииии
 Embarassed Embarassed :oop Може би защото на една позната е Кубрат, знам ли? Пешеходке, ще прощаваш!   bouquet

# 312
  • Мнения: 1 035
Е , прекръстих се..mama3 вече е тъща 3Кръсник ми е Венко ...то на наблизо нямаше друг

# 313
  • Мнения: 122
Не, едно чакам, но пак не ми допада мисълта за онези болки  Sick.

# 314
  • София
  • Мнения: 191
DessiJ, привет! Аз съм майка на едно 7-годишно момченце и на две момичета - почти на 1 година. И аз ги родих едрички - 3 кг и 3.1 кг, само че в 35-36 Г.С.(не се сещам точно коя се падаше). Хубаво е, че са доносени, че иначе - зор. Да са ти живи и здрави!

Тъща 3, много ти е готин новия ник! Аз бих била тъща 2 и свекърва 1  Laughing Laughing

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 14:59 от Madam Mim

Общи условия

Активация на акаунт