Цветята веч' зимуват,цветарките не спират да умуват...... (19)

  • 21 094
  • 473
  •   1
Отговори
# 105
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Tasha аз точно затова я харесвам ,защото става огромна Peace

# 106
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз подарих такава на майка ми.. почти е стигнала до тавана!!!! Стои на табуретка в едно ъгълче!!! Огромна е ама всяко лято се каним да я клъцнем и ни е страх!!!!

# 107
  • Мнения: 728
Чародейка,честита ти драцена!
много е хубава! Peace

# 108
  • София
  • Мнения: 10 858
Чародейка честита ти придобивка!
И аз имам такава драцена, и моята като гледам е голяма колкото твоята. Не знаех, че това е Драцена голд, друго име ми казаха в магазина, като си я купувах.

Лесна ли е за гледане?

# 109
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ами много е лесна за гледане а и расте бързичко Peace
Вивиан има и друга подобна на тази ,да не е  такава

# 110
  • София
  • Мнения: 10 858
Ето я моята, прилича ми на твоята, но може и да не е същата, аз не разбирам толкова де.


Сега е малко по-голяма, снимката е веднага, след като си я бях купила.

# 111
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Мисля ,че не е точно като моята ,но пак си е драцена ,независимо с какви шарки е Peace

страхотна е Hug

# 112
  • Мнения: 6 461
Здравейте и от мен. Hug
Сега захващам авокадо както трябва.
Ето и снимка .
Дано пусне коренчета по- скоро.

# 113
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
обясни как точно става, че аз подмятам тукедна семка от вчера и се чудя

# 114
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Дими според мен няма нужда от тези процедури с клечките ,достатъчно да го поднеш в почвата на плитко Peace

# 115
  • Мнения: 6 461
обясни как точно става, че аз подмятам тукедна семка от вчера и се чудя

Костилката на авокадото се обелва от тънката кафява люспичка в която е обвита.
Збиват се тези клечки за да може да се задържа над съдът в който е поставена ...всъщност само долната част трябва да бъде във водичката.
След като пусне коренче се засява така ,че голяма част от костилката да бъде над почвата.

Дими според мен няма нужда от тези процедури с клечките ,достатъчно да го поднеш в почвата на плитко Peace
Ами и на мен ми е минавало през ума ,че е излишно,но тук го бях прочела така и за това го захващам по този начин. Crazy

# 116
  • Мнения: 3 622
Дими първия път като реших да се прихващам авокадо го направих по този начин с клечките. Изби чак след 3-4 месеца, направо го бях отписала. Сега го зарових направо в пръстта пък ще видим какво ще стане

# 117
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
ей мацки ,а някой успявал ли е с кокос ,моята информация е че трябва да е известно време във вода и после когато е много ,много горещо да се зарови да средата в пясъка и да го напича доста слънцето ,аз смятам да пробвам ,някой ако знае нещо по въпроса моля да сподели Praynig

# 118
  • Мнения: 3 622
Не съм пробвала с кокосов орех, но ще ми е интересно как става - може и аз да пробвам  Thinking

# 119
  • Мнения: 3 036
Както сте тръгнали и си приказвате за семки - може ли да се прихване от семки на мандарини?

Общи условия

Активация на акаунт