ВМ НВХ-Коледно прасе иска мойто шкюмбе-27част

  • 13 368
  • 408
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 488
тоз кантар не мърда  #Cussing out още малко ще го почакам и ще си купя нов.Днес съм режимна,нищо не може да ме изкуши.След вчерашната торта много ясно,ама ади.Лека и успешна седмица на всички  Wink

# 121
  • Мнения: 2 897
Добрютрю.
Днес последно е ден само за учене.
От утре и учене, и изпитване следва.
Спя по 5 часа, нервна съм, притеснено ми е.
Най-странното е, че въпреки това изкарах 7 100% режимни дни.
Но то часът на истината е тази седмица.
Ще видим.
Замислих се и защо съм толкоз стриктна, или по-точно защо държа да съм.
И то постоянно, винаги, и делник, и празник.
Толкоз ли ме е страх да не се "увелича" ако сложа въглен в устата нявга?
Май просто наистина като се храня така просто се чувствам добре.
Физически.
Правилно са казали хората, че туй не е диета, а режим за цял живот.
Много мисли рано сутрин.

# 122
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Сколасах - здравейте  Hug
На Дени -  всичко което днес прочете , да и влезе в умната главица и да и се падне на изпита  ( от опит знам - последното прочетено високи оценки изкарва - то си е като поговорка  Peace )
Ядох пуешка шунка с домашна лютеница . Пия много вода - даже в къщи изпих и двата дена по 2.5 литра . Тази вечер ще си взема карта за още 12 посещения на Пилатес - толкова стриктност у мен  ooooh!
Щъкчо , ще мръдне , няма къде да отиде ... нали сме казали - бавно и славно  Peace
Пинки  Hug
Фен  Heart Eyes
Къде е Кейки ?
И другите Хартистки да се явят

# 123
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Банкрутирах Money, отвсякъде.Платих тока,купих още един подарък  и имам пари само за едно кисело мляко-туй ще е обяда,ама плодово Confused зажаднял съм за млечни,две седмици почти никкави не съм ял
Свърших едно много прекрасно дело-пратих коледни картички на хора,които изобщо не очакват,че ще се сетя за тях.Знам,че ще ги зарадвам-обичам да съм добра понякога Laughing Сега трябва да пратя и на тия,които ме очакват и знаят,че не ги забравям всяка година Laughing
Хайде до после

# 124
  • Мнения: 437
Привет! Simple Smile

# 125
  • Варна
  • Мнения: 5 193
ооу това говори толкова много за теб-жив си, здрав си, имаш много работа, четеш,но не пишеш. Ядеш горе-долу режимно,но не пропущаш и да си зобнеш нережимности, пиеш вода, пиеш и не вода Laughing, мислиш си за нас, даже ни обичаш, прегръщаш ни и скоро ще дойдеш пак
Ай лов ю Фердо Hug

Много ли са 4 пилешки крила за вечеря с лютеница и маслини...? newsm78Не са много
Огромен благодар на нашия кулинар-Корасон Китайски за идеята с крилата. Толкова е евтино и толкова вкусноу  chef

А как го усещате зеленото....хм? Особено на кехлибара с черното....Аххх гениален е той Heart Eyes

# 126
  • Мнения: 517
Привет  bowuu От днес съм намислила да карам един мазен ударен Дюкан. Първа цел достигане на килограмите от линията. Много ядох и най вече продукти с много захар. Не трябваше, но го направих  Blush Надъхана съм наново, щото свеки идва от чужбина и не ме е виждала от 2 г. последно бях 120 кила. Смятам направо да я шокирам с черната рокля  Mr. Green 

# 127
  • Варна
  • Мнения: 5 193
: Надъхана съм наново, щото свеки идва от чужбина и не ме е виждала от 2 г. последно бях 120 кила. Смятам направо да я шокирам с черната рокля  Mr. Green 
Ти и сега ще я шокираш-от 120 на 75 си е голям шок. Браво на теб, всичките ли паднаха с нашия режим,или първо пробва други диетизми
Аз пък съм решила да я карам някакво странно такова,ама много ми тежат мазнините. Просто ще ги намаля, но в никакъв случай само протеини. Спрях сиренето и кашкавал, но то това стана от самосебе си, вчера и днес вкарах по 200гр мляко.
Искам някакъв олекотен вариант на режима-ей го тая вечер-печени крилца с лютеница-нито надува,нито сол да задържа
Нещо такова

# 128
  • Мнения: 517
Амии в началото беше точковата от там се почна там свалих много не помня точно, но горе долу около десетина кила. После Дюкан изтраях го около два месеца, но с течение на времето просто ми писна без зеленчуци и плодове по ударните дни. След това беше ВМ-НВХ ето с този режим направо се родих дотук са свалени 10 кила с него. Харесва ми, че мога да ям зеленчуци и плодове, въпреки че умерено, но все пак като ми се дояде знам че мога да изям една ябълка и на сутринта няма да съм с 500 гр. повече. Също така мога да се храня като нормалните хора, т.е. не си готвя отделно от мъжа, като отида на гости мога да си взема едно парче и да не се тормозя и да ми става гузно от него защото знам, че на сутринта кантара няма да мръдне.

Абе общо взето това е моя режим  Peace Благодаря, че ви има и ми помогнахте и продължавате да ме надъхвате и помагате толкова много  Hug

# 129
  • Мнения: 2 897
Тони, на мен пък тея дни са ми сякаш много протеините, "само" 50% мазнУ.
Дай малко от твойто мазнУ, аз ш'та снабдя с прУтеини  Mr. Green!

П.С. Набивам авокадо кат' невидяла - на всяко ядене си имам порцийка.

# 130
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Абе сякаш не са ми много мазнините,ама само така изглежда, чувствам се тежко-сметана-доста, зехтин-доста, масло-доста доста
После-хайвер-вкусен и върви много на рулцата с шунка. Много стават, уж нищо не ям,ама всичко е обилно мазно
Да намаля количествата-ами така ще пробвам, то вярно сме ВМ,ама аз съм направо ВМ ВМХ Laughing
Утре ще вкарам киви в закуската,трябва малко помощно средство-със сметаната мисля,че добре ще стане

А Хейли вече ужасно ме дразни, даже искам Нейтън-Мейтън-Сладурейтън да си намери нова Любовейтън Laughing

# 131
  • Мнения: 2 897
Що бе, къде стигна?
Дето не знае к'во иска - да пее или да не пее и къде и как да пее?
Там ли си?
Крис Келър появи ли се?

# 132
  • Мнения: 1 488
Драс драс да се отчета,днес бях по режимничка. Измерих си мерките,талията се е смъкнала с 1 сантим и дупарата тоже,обаче тез крака все 60 санта седят,кога ли ще станат 56 божееее като бях на 16 ми бяха 54.Спомени спомени,то и дупето ми беше 94 см.Спомени спомени.И на мен чесно да си кажа ми се прокрадват разни мисли да метна дюкана за малко,ама като спра с крменето,че да не стане фал. Naughty  рема със сигурност ще я шокираш,аз като свалих 10 кила шокирах свекито камо ли ти с таз голяма разлика Mr. Green Момичета,моя мъж дето пази диетата с мен в момента е изпаднал в някакав шок!Отворил му се е много апетит и все иска да тъпче нещо.Вчера изяде суматий картофи със 2 телешки паржоли и след 4 часа метна супата топчета с 4 филий хляб и после се подслади с 2 парчета торта.Днес каза ,че се е напапал на обяд и вечерта като се прибра 5 яйца със салата не му стигнаха и искаше десерт.Какво се случва се чудя,да не вземе да качи сега рязко килограми,той бая свали едно 12 кила хич да не!Дайте савет какво да правя?Ади лека вечер от мени

# 133
  • Мнения: 2 897
За мъжа - вместо десерти да яде повече мазно.
Вместо 5 яйца - 2 яйца и някоя много мазна пържола и много, ама много зехтин в салата. Или сметана.
Нека изяде една голяма мазна свинска пържола с едно солидно количество сметана, пък да видим после дали ще може и да си помисли за сладко.
Или 2 пилешки бута с кожата с масло.
Абе мазно да има.
Изобилно.
Това е ключа към непомислянето за десерт.
Мазно мазно и пак мазно.
Най-вече комбинацията месо+ сметана или месо+масло.

# 134
  • Мнения: 1 488
Дени мерси за съвета,още утре ще го метна със сметанясалите нещица.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт