LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 41

  • 27 644
  • 676
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 177
Момичета, имаше линк към една детска играчка зебра тип люлка /за яздене/ към 60 евро струваше....не я намирам нещо и в сайта....моля за помощ  Praynig


Мислех да я поръчвам след нова година,но и аз не я намирам вече...май ще търся друга играчка.

# 541
  • Варна
  • Мнения: 187
днес се обаждах в пощата и при нас няма колети и утре пощите ще работят до обед, казаха ми че и утре ще има колети-утре пак на пощатаааааааа

# 542
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз днес ходих до пощата, но нямах никаква пратка. Тази ми каза, че събота кола нямало / с пакети / и ми каза да отида да проверя на 27. 12.  Sad

# 543
  • София
  • Мнения: 1 741
Аз днес отидох до митницата с количката с бебето.  Joy Нямах известие и съответно ми казаха, че имам 3 колета (около 30кг.) Естествено бях без кола  Joy , та се наложи да си привиквам помагачи, та ако някой е видял една подскачаща с бебе АЗ БЯХ. Дойдоха ми 1 част от поръчката от 27-ми и цялата поръчка от 06.12. Остават ми да получавам по една част от 21.11 и 27.11 и цялата от 08.12. Все пак има някакъв напредък.  Simple Smile

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 18:40 от 450

# 544
  • Мнения: 2 085
Мами, и аз да се похваля - получих двата си колета от 28.11................
значи има лъч надежда за моята от 29.11  Praynig

# 545
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Някакви новини от Пловдив?
Само Змейковица доложи.
Утре сутрин се надявам да ме закарат до митницата да проверя, но вече не се надявам на пратка Confused

# 546
  • Мнения: 855
Днес пристигна моя колет от 27.11., утре ще показвам  Peace Чакам още един от 3.12.
Дано утре имате добри новини и ви пристигнат и на вас колетчетата  Praynig

# 547
  • София
  • Мнения: 1 741
Чакайте да се оплача, на митницата първо си направих проверка и се оказа, че имам колети макар че на са ми пристигнали известия. И ми заявиха най-нагло: "вчера са дошли". Е да ама на единия пакет имаше надпис че е преопакован тук на 18-ти, а на другите 2 че са изпратени от франция на 29 при поръчка от 27. Е айде пък да не са пътували до тук месец, а?
Изнесоха ми нещата вън с количка, та не можах да огледам има ли много колети.

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 19:37 от 450

# 548
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231

Това е комлект, който ще пусна в продавалника - номера на сутиена е 90С(малко се надцених) - и две танги (36 номер) - общо за 15лв.Ако някой прояви интерес - нека пише на ЛС.

Това на кой номер по нашата номерация отговаря

# 549
  • Мнения: 1 368
Цитат
Това на кой номер по нашата номерация отговаря

Според мен отговаря на 75С, аз тук нося 75В. Но незнам защо добавих от себе си и един размер нагоре за чашка.  Sick
Иначе момичетата описваха, че трябва да се добави 15см. към обиколката.

# 550
  • Мнения: 592
Article indisponible ne peut être livré à l'international 
олеее стана тя каквато стана - в кошницата ми изписва това съобщение - но не ми слага удивителна на никой от артикулите (всички са налични към момента) - как да разбера кой артикул е проблемния за да мога да си пусна поръчката?

Оправих го - използвала съм код за някакви 3 чанти и те ще зареждат с тях чак след 3 седмици - затова реве Simple Smile

Май не съм го оправила понее смених и кода но пак е същото съобщението  #Cussing out ... отивам да ровя да видя как да го оправя Simple Smile

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 20:35 от SadMamma

# 551
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
И на Пловдивската митница имаше 1 ларедутски кашон, не разбрах на кой  Embarassed
Получих втората част от поръчката от 28.11

моят беше и си го взех.  Peace
поръчката ми беше от 29,11 и като за първа поръчка й се бах притеснила.
Поръчах си само обсъждани неща, за да няма разочарования и си харесах всичко. Имам и подарък чаршафите и розовата чанта.
Сега си чакам с нетърпение поръчката от 04,12 че там е масата за детето за коледа, въпреки че имаме резревен вариант за подарък  Rolling Eyes чакам и от 11.12, но за нея още май е рано да се надявам

# 552
  • Мнения: 1 425
Момичета Варненска митница ще работи по празниците до 13:00, но нови колети ще получават на 27 и 28, след това чак след Нова година.

# 553
  • Мнения: 90
Момичета чудя се дали има смисъл утре да ходя пак до митницата ,вчера бях нямаше нищо за мен ...какво да правя да ходя ли утре пак  newsm78

# 554
  • Мнения: 297
В централна поща варна имаше само един френски колет- на улица Раковски, не запомних името на получателката- ако някоя от вас се познае, да ходи утре:)
И весели празници на всички  bouquet със или без подаръци от френско!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт