Холандска Тема - 19 (новогодишна)

  • 15 601
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 550
Не става въпрос за гурлясали оченца, този проблем вече го минахме Simple Smile,
става въпрос за кожата отстрани на очичките, там му се зачервява много от плаченето
Не съм те разбрала тогава.

ми то ще си е само за нас, така, че ние Алекс си го знаем... но ще му добавя и второто име- много е хубаво Hug
Звезди,мерси Hug Но имах предвид Алекс на Карилуис и Александър на Калина. Само тук са три броя, или аз поне толкова знам.

Меги, успех в търсенето на къща и местенето  bouquet
И ние пак кроим планове за местене, но си оставаме само с плановете Crazy. Тази година трябва да се преместим вече.

Аз нямам спомени при нас зъбоникненето да е било толкова болезнено Thinking.

Илче, добре, че проблемът е бил само акумулатора Hug

Мари, приятно изкарване в БГ. Нащурейте се на воля на снега Hug

Днес е Богоявление. Наздраве на всички празнуващи  bouquet

# 76
  • Мнения: 581
Калина - пробвай с бял вазелин от аптеката за мазане около очите. На няколко пыти имахме на различни места по-суха кожа и това беше сывета на консултацията и при нас помогна самос след 2-3 мазания.

# 77
  • Мнения: 7 914
Milenski72
 ми аз си ви мисля" Алекс на Р. , Алекс на Миленски, Алекси на едита... и хич не ви бъркам...ама си абсолютно права Hug

Илче
 ти не искаш ли да се включиш в списъка? newsm78

# 78
  • Мнения: 581

Илче
 ти не искаш ли да се включиш в списъка? newsm78

ами .....искам, обаче не сым свикнала някак си да си публикувам личните данни в Интернет. newsm78

# 79
  • Мнения: 7 914

Илче
 ти не искаш ли да се включиш в списъка? newsm78

ами .....искам, обаче не сым свикнала някак си да си публикувам личните данни в Интернет. newsm78
дай само РД-то на детето... то и аз без това името му го има.. че така много трудно се смята кога са точно оставащите без малко 4 м  Whistling

# 80
  • Мнения: 581
Звездичка - Виктор - 26.04.2006, до Хага

# 81
  • Мнения: 7 914
Днес си имаме рожденичка:

Milenski72, честит рожден ден!


Нека да си много здрава, усмихната и щастлива!

Весел празник!

# 82
  • Мнения: 1 559
Честит рожден ден Миленски.Много здраве,късмет,семейно разбирателство и любов. newsm59  bigdance2  ura nbirthday  party023  cook newsm38

# 83
  • Мнения: 1 761
 newsm51 Two Hearts smile3525 newsm59  Gift  bigdance2

Честит Рожден ден,Милена!
Бъди здрава и щастлива и всички около теб също!

# 84
  • Мнения: 581
Честит Рожден ден, Миленски!!!! Много здраве, кысмет и.....да ти се сбыднат пожеланиата от коледните/новогодишните кысмети Simple Smile  bouquet Hug

# 85
  • Мнения: 1 550
Я, толкова рано и толкова много и хубави пожелания! Сърдечно благодаря, момичета Hug

Стерче, Честит Имен ден на Ванко!
Да ви е жив и здрав и се радва на щастливо детство!




Наздраве на всички празнуващи Иванов ден bouquet!
Лек ден от мен Hug

# 86
  • Мнения: 7 914
иииииИИИиИии Вярно де!

Честит Имен Ден на Ванко!

Да е здрав, усмихнат да слушка мама и тати , а те него още повече!


sterje
весело празнуване Hug

# 87
  • Мнения: 1 110
Миленски 4естит Рожден Ден  bouquet  bouquet  bouquet
Много радост . любов и успехи ти желая Hug



4естит Именник sterje  bouquet

# 88
  • Мнения: 216
Честит рожден ден Миленски - да си здрава, много усмихната и удволетворена от живота!

Честит имен ден и на Иван - да е жив и здрав !

# 89
  • Мнения: 1 352
Честит Рожеден ден Milenski72  party023!
Бъди много здрава, желя ти и много любов и весели мигове!

Да ви кажа, аз ходих до детската до нас сутринта. Много е хубаво, има и български деца. Казаха ми да отида в петък да запишат детето.Ще бъде 3 пъти седмично - сутрин за 3 часа и следобяд за 2 май беше. Трябва да го заведа само да го ваксинират, никакви документи не се изискват. Плаща се 20 евро на месец. Жената каза, че като ида в петък да запиша Марти всичко ще ми обясни.  Хубаво е, че ни е много близо, а и на сина ми явно му хареса. Каза, че иска да остане. Виждам вече светлина в тунела, бях започнала да изпадам в депресия. Само не разбрах, но ще питам в петък, май трябва да навърши 2 год. и 6 месеца.

А знаете ли, че в Лейдън има Бг детска градина, но скоро са я отворили и не саго измислили още много добре. Доколкото знам е само събота и неделя от 14:00 до 16:00.

Общи условия

Активация на акаунт