КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 2

  • 28 026
  • 291
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 71
АААААААААААаа айде от едно младо  майче ЧЕСТИТ ВИ ПРАЗНИК!Да сте здрави,наперени и добре премерени  bouquetЕй,жабке, апнала си сладичко-вместо ти да почерпиш си изкярила от щерката,а? Twisted Evil Joy

# 196
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 190
Честит Бабин Ден на всички бабчета !!!   bouquet   bouquet

На мен днеска ми е много криво, защото бабчето ми е в болница и лекарите не дават почти никакви шансове ... Седя и плача и ми идва да си събера багажа и да зарежа всичко и да си се прибера в България...

# 197
  • Мнения: 3 914
Е прее.ала съм се, злобо!!!   Crossing Arms

Алоууу, аз съм от фен клуба на babka_jabka и не позволявам таквоз отношение Naughty Joy Joy Joy,кво като си и няква hahaha
Иначе, мислех си че само аз и хулиганката си говорим така,ама се оказа че имало и други Hug
Честит празник бабетки   bouquet  bouquet  bouquet

# 198
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Честит Бабин Ден на всички бабчета !!!   bouquet   bouquet

На мен днеска ми е много криво, защото бабчето ми е в болница и лекарите не дават почти никакви шансове ... Седя и плача и ми идва да си събера багажа и да зарежа всичко и да си се прибера в България...

Съжалявам много .Но имай вяра че всичко ще се оправи . Praynig
Аз съм чакала дъщеря ми един месец и ми даваха 1% само надежда и че ще стане чудо ако оживее .Но ето че стана това чудо и тя са вмъкна в този процент и сега е жива и здрава.
Затова моли се Praynigда стане чудото има кой да го чуе Naughtyи искренно ти го пожелавам.

# 199
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 190
Не спирам да се моля...Мерси за надеждата, която ми вдъхна...

# 200
  • София
  • Мнения: 5 074
Е прее.ала съм се, злобо!!!   Crossing Arms

Алоууу, аз съм от фен клуба на babka_jabka и не позволявам таквоз отношение Naughty Joy Joy Joy,кво като си и няква hahaha
Иначе, мислех си че само аз и хулиганката си говорим така,ама се оказа че имало и други Hug
Честит празник бабетки   bouquet  bouquet  bouquet
Ти кво си мислиш, че само аз съм луда ли  newsm78
Неее, има и  други  Joy Joy Joy
 А ти миличка, не мисли за този  1 процент. Понякога процентите стават далеч повече, ако не се отчайваме и си вдъхнем сила и кураж. Не зная за какво става дума точно, ако искаш сподели - ще ти олекне . Пък и ние сме съвсем подходящи за споделяне, а ако трябва и съвет да дадем.

# 201
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Баба хулиганка- този 1% беше в моя случай не на лоли тя не мисли за процент -нещо се бъркаш май newsm78

# 202
  • София
  • Мнения: 5 074
А това отчаяние и тези почти никакви шансове не са ли един процент newsm78

# 203
  • Мнения: 3 914
почти никакви шансове ...

1% само надежда и че ще стане чудо ако оживее .


То май същото Peace
Лоли ,вярвай,може пък да се случи нещо хубаво,винаги има вероятност Hug

# 204
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Аз помислих че си се объркала с моя пост .Извинявай. doh

# 205
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 333
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!!! Аз цял следобед празнувах и сега не съм много у ред, ама нали улучвам буквите!Пък и моя не смее нищо да ми каже, че знае ли на какво ще налети! И все пак :ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, че да шетате на внуците - без нас са за никъде! smile3525

# 206
  • София
  • Мнения: 5 074
Ти пък, чак извинявай. Нали затова си пишем, да споделяме, да разискваме, пък може и някой ден да се поскараме, ако ни се разминават мненията hahaha
Ей, момиченца !!!
Утре нали ще ми стискате палци пак, а  newsm78
Ще бъде важното изследване, за което ви писах, че ме притеснява. Знаете, че не съм от плашливите, но едно дружно стискане на палци няма да ми е излишно.
Малеее, ти пък нито една грешка не направи, а уж едва виждала буквите  Joy Joy Joy
Да бе,спокойно си могат и без нас, ама нали така е по-лесно

# 207
  • Пловдив
  • Мнения: 614
 newsm10  newsm10

# 208
  • Мнения: 7 508
                    Бабче Хулиганче,винаги сме с теб  newsm10 newsm10 newsm10 Ще стискаме палци и то яко.А за скарването - НЕ Laughing просто ще спорим ,когато не сме на едно мнение.
                    Лоли,дано стане чудо.И за твоето бабче ще се молим дано всичко мине само със страхове.Много трудно е когато си далеч, но ще ти кажа ,че и на близо да си помощ не можеш да окажеш.Остава ти само да стискаш палци и да се молиш за чудо.Аз подскачам при всеки звън на телефона и докато видя кой е изстивам, нооооо......за съжаление това е живота,колкото и да не ни се иска и да мислим ,че ще ни размине. Peace

# 209
  • София
  • Мнения: 16 262
С малко закъснение - честит Бабин ден, бабчета! Бъдете здрави, щастливи и много хубави емоции с внуците/и децата, де/. Стискаме палци на баба Хулиганка и бабата на Лоли.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт