Островът на изкушението - финална тема

  • 11 838
  • 227
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 567
Не са ги дали още!

# 166
# 167
  • Мнения: 414
Оооо даже и няма да го гледам тоя олигофрен. Наистина вече яко се нервя като го чуя или като му видя мръсната нагла мутричка  #Cussing out

# 168
  • Мнения: 1 282
Оооо даже и няма да го гледам тоя олигофрен. Наистина вече яко се нервя като го чуя или като му видя мръсната нагла мутричка  #Cussing out
И да не го гледаш, в темата ще разбереш за кво става дума.  Hug

# 169
  • Мнения: 119
Разкажете повече за Горещо снощи.Много ви моля,никъде не го намирам,много ми е любопитно!Благодаря ви!

# 170
  • Мнения: 67
Ето малка част от предаването снощи :

http://vbox7.com/play:f1db89e7

http://vbox7.com/play:f3aadb94

# 171
  • София
  • Мнения: 2 969
След малко гости на Крум Савов по Нова в "Спортен свят" ще са Милена и Филип. Чух форшпана и ще гледам


Дайте малко инфо, защото не го гледах Simple Smile
Какво казаха...

# 172
  • Мнения: 119
Много благодарности,малко,но пак е нещо!Благодаря!  bouquet

# 173
  • Мнения: 1 282
След малко гости на Крум Савов по Нова в "Спортен свят" ще са Милена и Филип. Чух форшпана и ще гледам


Дайте малко инфо, защото не го гледах Simple Smile
Какво казаха...
На кратко
 - опитвали се да бъдат приятели ooooh!
 - Филип правел всичко възможно да си я върне  Rolling Eyes
 - Филип отново отрече, че е правил секс със Златка, по негови думи всичко е манипулация
 - Филип похвали Милена пред Крум, че имала много добра фотосесия за сп. Мах май беше, колко била красива...ала-бала
 
Ако съм изпуснала нещо, някой да допълва.

# 174
  • Мнения: 184
Как се държаха един към друг  в "Спортен свят ",че и аз го изпуснах.

Последна редакция: нд, 20 яну 2008, 19:37 от nlo

# 175
  • Мнения: 912
Били дошли поотделно, отговори Милена.
Не се държаха задушевно, но не се държаха и скандализиращо като Кики и Андрей снощи в Горещо.
Милена каза, че много неща са се случили от края на шоуто и още работи в израелската компания за инвестиции в имоти.
Филип потвърди, че секс между него и Златка е нямало, доуточни после, че"полов акт" е нямало и въпреки желанието на Крум да полюбопитства още за това и да го разпита хубаво, се сети, че часът е ранен и имат и детска аудитория все пак...(това не им попречи разбира се да въртят кадри с изкусителките по монокини в морето или заветния въпрос на Златка "ще ме е...или няма да ме..." за фон на разговора им в студиото).
Друго интересно нямаше. Крум каза, че харесва Милена по-естествена отколкото визията, която са й докарали в списание Макс.

# 176
  • Мнения: 4 116
Кики и Филип не са ли се разделили???

# 177
  • Мнения: 184
Кики и Филип не са ли се разделили???

  #Crazy newsm78  Shocked

# 178
  • Мнения: 6 649
Кики и Филип не са ли се разделили???
Те не са били заедно  Joy Joy

# 179
  • Sofia
  • Мнения: 9 824
Милена каза, че не са заедно вече, даже почти през цялото време му беше полу-обърнала гръб. Дадоха как иронично се усмихва, докато Филип обяснява как не било съвсем секс това със Златка и колко бил сгрешил.
Доколкото разбрах е категорична, че не желае да е с него вече.
Филип пък щял още да се напъва да си я връща.

Общи условия

Активация на акаунт