"Клонинг"

  • 56 934
  • 463
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 40
Най -добрият бразилски сериал и най-любимият ми! Много добре бяха развити всички идеи, на които сериалът заложи, имам разни favourite quotes  bouquet от там ( напр. Лео, който веднъж разсъждаваше върху любовта и каза: "Страхувам се да не изгубя една непозната"), а за музиката към филма да не говорим Heart Eyes

На мен много ми хареса в бразилския сериал една арабска поговорка, казана от чичо Али : "Господ понякога наказва, като изпълнява желания." 

# 346
  • Мнения: 192
Zdraveite!Nqkoi moje li da mi kaje imeto na pesenta i izpalnitelq v seriala?No ne tazi pesen v na4aloto,kogato za po4va seriala,a  tazi po bavnata-ne6to s corazooon.....   Simple Smile  .Dano nqkoi se seti za koq imam predvid.

# 347
  • Мнения: 3 050
аз разбрах за коя песен питаш, но не знам името и на кой е  Mr. Green

# 348
  • Мнения: 192
аз разбрах за коя песен питаш, но не знам името и на кой е  Mr. Green
      Simple Smile Pesenta e po vreme na seriala,edna bavna e,muj q pee.

# 349
  • София
  • Мнения: 4 913
аз разбрах за коя песен питаш, но не знам името и на кой е  Mr. Green
      Simple Smile Pesenta e po vreme na seriala,edna bavna e,muj q pee.

Мисля, че говориш за A Miragem (Somente Por Amor) на Marcus Viana  Hug !


Ето и една друга от сериала
И още една със субтитри на български

Ето и един полезен ЛИНК - не знам обаче дали наистина могат да се свалят!

# 350
  • Мнения: 192
аз разбрах за коя песен питаш, но не знам името и на кой е  Mr. Green
      Simple Smile Pesenta e po vreme na seriala,edna bavna e,muj q pee.

Мисля, че говориш за A Miragem (Somente Por Amor) на Marcus Viana  Hug !


Ето и една друга от сериала
И още една със субтитри на български

Ето и един полезен ЛИНК - не знам обаче дали наистина могат да се свалят!
   Blagodarq ti  Hug

# 351
  • Мнения: 776
Zdraveite!Nqkoi moje li da mi kaje imeto na pesenta i izpalnitelq v seriala?No ne tazi pesen v na4aloto,kogato za po4va seriala,a  tazi po bavnata-ne6to s corazooon.....   Simple Smile  .Dano nqkoi se seti za koq imam predvid.

Аз не се сещам за песента Mr. Green, но ти давам линк към Замунда да си свалиш целия саундтрак  bouquet:
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=212679&hit=1

# 352
  • Мнения: 144
На мен много ми хареса в бразилския сериал една арабска поговорка, казана от чичо Али : "Господ понякога наказва, като изпълнява желания." 
Hug Да много яка истина! И в предишния и в сегашния серал по БТВ ми харесва да ги слушам такива мъдрости Naughty
Ето днес ме изкефи деликатното определение за Сурайда: "Тя е хубава жена - изпълва леглото!"   Laughing  Хубаво е, че и за закръглените дами в техния свят има място под слънцето, уважавани са и имат почитатели Naughty А не като у нас - ще кажат - абе кой ще я хареса, виж каква е дебелана!

# 353
  • Мнения: 40
На мен много ми хареса в бразилския сериал една арабска поговорка, казана от чичо Али : "Господ понякога наказва, като изпълнява желания." 
Hug Да много яка истина! И в предишния и в сегашния серал по БТВ ми харесва да ги слушам такива мъдрости Naughty
Ето днес ме изкефи деликатното определение за Сурайда: "Тя е хубава жена - изпълва леглото!"   Laughing  Хубаво е, че и за закръглените дами в техния свят има място под слънцето, уважавани са и имат почитатели Naughty А не като у нас - ще кажат - абе кой ще я хареса, виж каква е дебелана!


Много си права  Laughing Laughing Laughing С голям кеф ходя в Турция, защото там поне ме заглеждад по улиците Joy Joy Е, много по-слаба съм от Сурайда, но кокалите не се виждат.
Интересен е арабският свят, само ако нямаше толкова фанатици.

# 354
  • София
  • Мнения: 30 281
аз разбрах за коя песен питаш, но не знам името и на кой е  Mr. Green
      Simple Smile Pesenta e po vreme na seriala,edna bavna e,muj q pee.

да не би да питаш за:

Mario Reyes - Ana Baddy   http://www.youtube.com/watch?v=NHLpBjDRKPw

страхотна песен  Peace

п.с. за съжаление нямам възможност да следя сериала, но песента ми харесва (гледала съм няколко епизода). Хубав е  Peace

# 355
  • Мнения: 144
Днес в епизода бе много нелогично това с лекарския преглед на Хаде.
С един кратък преглед установиха, че може да има деца, и то след като явно години наред е безплодна  Shocked
А у нас хората ги изследват с месеци newsm78
И дори за миг след като тя "можела да има" не се усъмниха, че мъжът и случайно може да не може newsm78
И този Саид доволен и звъни на всички близки да  празнуват за бъдещето им дете?
Да не говорим пък, че преди това се спомена, че Хаде пие билки да не забременее от Саид и ако още го прави и е от това  - в такава модерна клиника дали не трябваше да се засекат отклонения хормонални или каквито там въздействия имат тези билки?

# 356
  • София
  • Мнения: 15 521
   Дъщерята на Жади , преди и сега!

# 357
  • Мнения: 6 546
Дъщерята на Латифа- Стефани Бриту
в сериала

и на сватбата си с Алешандре Пато(вече разведени)



ето и клип - http://www.youtube.com/watch?v=9_TcexWreZY&feature=player_embedded

Последна редакция: сб, 15 яну 2011, 11:45 от sabina_k

# 358
  • Мнения: 6 546
ето и клюки за развода
-имало е сбиване в съда Laughing

Пато е подал молба за развод в края на април 2010 година и изтъква за причина майката на Стефани която е идвала в Милан и се е месела в техните взаимоотношения. Приятели на семейството отричат това и казват че те са се били в криза и Стефани не е казвал на майка си до края на март.

# 359
  • Мнения: 0
Леле, кога пораснаха тези момичета?!! Направо съм изумена... Ами да, все пак 10 години са минали от тогава, леле кога минаха  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт