"Клонинг"

  • 56 934
  • 463
  •   1
Отговори
# 360
# 361
# 362
  • Мнения: 192
аз разбрах за коя песен питаш, но не знам името и на кой е  Mr. Green
      Simple Smile Pesenta e po vreme na seriala,edna bavna e,muj q pee.

да не би да питаш за:

Mario Reyes - Ana Baddy   http://www.youtube.com/watch?v=NHLpBjDRKPw

страхотна песен  Peace

п.с. за съжаление нямам възможност да следя сериала, но песента ми харесва (гледала съм няколко епизода). Хубав е  Peace
  Da,tochno tazi e!Blagodarq!

# 363
  • Мнения: 1 639
tanji, това сега ли е ? Втора бременност ?
Знам, че имат син с "Лукас".  Simple Smile

# 364
  • Мнения: 6 546
http://www.facebook.com/pages/Giovanna-Antonelli/45921052998

вече роди близначките Антония и София от третия си съпруг Рикардо Ногейра
сбъдна й се мечтата да има три деца Laughing

# 365
  • Мнения: 3 050
много е красива  bouquet

# 366
  • Мнения: 0
Да, точно така Флайбъл, втора бременност и са на лице близначките:) Виждам, че не ми се отварят последните три снимки от изписването, но sabina_k е поставила профила на Джована във Фейсбук, където има много хубави снмики. Много е щастлива:)
И аз скоро научих, че е била бременна, че вече е майка на още две маймунки и бях много изненадана!! Дано третият й брак издържи и тези малки сладкишчета останат с родния си тати!! Пък баткото няма избор, вече е свикнал, за съжаление! Cry

# 367
  • Мнения: 335
някой знае ли в нета да има епизодите на клонинг които сега вървят по бтв от 11 на обяд
защото понякога пропускам и ми се иска да мога да го гледам Simple Smile

в замунда намирам само до 22 епизод...  newsm78

# 368
  • София
  • Мнения: 30 281
някой знае ли в нета да има епизодите на клонинг които сега вървят по бтв от 11 на обяд
защото понякога пропускам и ми се иска да мога да го гледам Simple Smile

в замунда намирам само до 22 епизод...  newsm78

мисля, че във www.vbox7.com ги качват всичките

# 369
  • Мнения: 144
Ето линк за последните серии
Освен bludnicata и много други също качват тук например. Първите серии ги бе качил elihancho1981.

Последна редакция: пт, 28 яну 2011, 10:51 от Sega

# 370
  • Мнения: 335
мерси много за линковете
а знаете ли колко епизода е сериала, 100тина?

# 371
  • София
  • Мнения: 30 281
мерси много за линковете
а знаете ли колко епизода е сериала, 100тина?

181 според това: http://www.youtube.com/watch?v=9OFDk9vtlWE

# 372
  • Мнения: 2
Аз изобщо не съм любител на сериалите. Твърде много драма ми идва.
Но "Клонинг"-а съм го гледала , та даже с кеф! Бразилският е просто... абе, приказка. От сегашният съм гледала няколко разхвърляни епизода и не мисля да го гледам системно. Историята ми изглежда много по-постна, актьорите доста изкуствени, а този Сайд ми е толкова противен и изтъркан от всички останали латино сериали, че убива желанието тотално.

Сега има друг сериал, пак посветен на различна култура, с почти същите бразилски актьори от първия "Клонинг", някакъв за Индия, но не му помня името. По Канал1 го дават от 20ч. или нещо такова, но нямам възможност да го гледам. Хванах няколко частични сцени и много ми допадна. И главната героиня май-май се казва Мая  thumbsup Това бх гледала, новите серии с мазният Сайд - не ;р

# 373
  • Мнения: 335
аз съм  си в къщи и гледам малката и затова се загледах в сериала, мн различен от даваните досега
но тез 181 епизода ми идват малко множко Simple Smile
те 6те го вла4ат кажи ре4и 1 година по тв....и краят е ясен...
но ми харесват мъдрите сложа на чичо али и сурайда, и ми допада стра им и вярата им в религията, защото нашият свят става непоносим напоследък Sad

# 374
  • Мнения: 0
Към 12-13 ми излезнаха на мен и то DVD! Simple Smile
Но при положение ,че го има качен във вибокс и може да се гледа по всяко време,
 май няма смисъл от дискове.
Флайбъл, от къде си ги смъкна сериите, от брзилиядата ли? Аз се пробвах там, но не успях  Sad . А в vbox7, качеството е много лошо, не става!

Общи условия

Активация на акаунт