No hay mal que por bien no venga..... España

  • 21 582
  • 285
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 461
По добре ще е да отида на лекар и да ми изпишат хапчета отколкото да стане някоя беля
Yani_ta ще стискаме палци задължително през март  Hug,а смяташ ли да пиеш олиева киселина преди инвитрото
при мен е абсолютна лудница както винаги ,Мая много крещи , не реве ами с все глас крещи  ooooh!,Галето ревнува и бие малката и така.........Днес ходих пак до зара кидс вече е доста изобрана.БИхте ли ми дали линк за кидис клас


# 226
  • Мнения: 789
Loba,знаем го ние с мъжът ми тоя ресторант Peace - там ме покани на "първа среща" със "Сунгурларска"ракия и салатка за отпускане Laughing.Обаче и аз не знам има ли го още това местенце.За 2 години като слушам от близки колко неща са се променили...От 15 годишна живея в Плевен,и аз го обичам тоя град.
Честити зъбчета на Адриана!

# 227
  • Spain
  • Мнения: 3 752
днес си имаме родени4ка Simple Smile !
ХАра 4естит ти рожден ден !
 нека веселието , любовта и здравето да не оставят твоя дом  !
бъди все така младолика и велика Simple Smile  Wink !


# 228
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Хара, честит рожден ден!  bouquet
Бъди щастлива, усмихната и нека всичко, което си пожелаеш, да се сбъдне!
  Hug



А, ЛаАда ме изпревари  Laughing

# 229
  • Мнения: 350
Хара ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И МНОГО УСМИВКИ!
bari определено помага това че знаеш предварително къде трябва да отидеш понеже има много случаи когато не си с лична кола, а такси шофьорите не знаят адреса на матернидата, а и да за мое успокоение е по добре да съм наясно с това как изглежда родилната зала, кои са етапите през които преминаваш по време на раждане. Определено се настройваш по отрано, защото според мен част от страха от раждането е че не знаеш къде ще раждаш какво ще ти правят, какви са всички тия апарати около теб и т.н. - особено ако раждаш за първи път. Айде втория път вече знаеш какво те чака. И според мен е добро попадение това, че показват на бъдещите родилки обстановката в която ще раждат.

# 230
  • Мнения: 1 818


Хара,весел празник!
                              Да си щастлива с хората,които обичаш и те обичат!

# 231
  • Мнения: 3 098
Хара,4естит рожден ден!!!
Бъди здрава и щастлива,все така оби4ана и късмет и занапред!


И един музикален поздрав за рожденни4ката:
http://www.youtube.com/watch?v=Aa1rESfuWWk

bari,ами водя я непрекъснато навън,вкъщи има много занимателни игра4ки,рисува и пише на компютъра,ядва се засега положението.
anett,ето това ми е било странно винаги,закона е един и същ,а всяка община си го интерпретира как си й пасва.
lady laura,както Гери ти е обяснила,нямало е такова нещо с тархетите.Та ние с мъжа ми двамата сме осигурени,а след изписването на малката отказаха да й направят скрининга,той се прави до 3 дни след напускане на болницата,докато не я запишем към нашия СС. ShockedА това не биха го направили в Алзира,да ре4ем.
loba,4eстито първи зъби!Айде все така безпроблемно и другите. Grinning
За комшиите,наистина тези неща са адски неприятни.То си е кошмар да живееш около някой,който не мисли с главата си и няма на4ин за нормално разрешение на проблемите. Confused
Освен да ви пожелая по_скорошно затишие и мир междусъседски. Peace
Нашия комшия се кротна,но доста ми костваше.Той бил искал да спестява,затуй след работа искал от 18.00 до 21.00 да кърти над нас. Twisted EvilЕла пиле,викам,4е ми трябваш... Joy

# 232
  • Мнения: 221
     Еей, радвам се, че още не сте  ме отписали от списъка. Вес , поправи само датата на раждане на Рали- 21/09,!Gracias!

                                               

     Хара,Честит рожден ден! Много здарве, любов и късмет.

      Да се отчета. Добре сме, расте малката кукла, надува бузки. Все още сме само на кърма и мисля да захранвам по-късно, след 5тия месец. Излизаме на разходки, когато е слънчево, а през останалото време  newsm75 1ironing 1dishes  food002 , опитвам се да спортувам, но за сега не ми се отдава. Тя вече иска да я разхождам из апартамента, озърта се, изследва, иска да играем и общо взето не ми оставя много време за пред компа.

     Забелязах нови попълнения в нашата компания. Добре дошли assia_bg ,lady laura ,loba ,bgangeleyes ,toiz ,galy!  Ако пропусна някой да ме извини. Сега ще се върна да попрочета назад.  Kissing Heart  bouquet

Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 18:56 от GOYA

# 233
  • Мнения: 1 246
    Харич,честит рожден ден!!!  bouquet  bouquet  bouquet
   Пожелавам ти от цялото си сърце,да си здрава,безкрайно обичана и обичаща!


Мимки,значи сме на едно мнение,на мен матроната ми бе6е казала колко човека ще са в родилна зала,например,да не се изпла6а,4е са много и става неЩо лоШо.Такива неща,и когато си наясно,наистина си по-спокойна.

# 234
  • ES
  • Мнения: 2 172
Честит рожден ден на Хара и на Бари на патерици. Нека вашите желания са моите пожелания!

# 235
  • Мнения: 350
gery_to поне за сега не можем да си позволим да се местим в друга квартира, е някой ден ако спечелим от тотото може би  Joy, иначе до тогава е немислимо. Като гледам как със всеки ден вдигат цените на дрехите, храните и памперсите, кой знае кога ще можем да си позволим да живеем самички.
GOYA расте и хубавее с дни малката буба. То от сега нататък всичко ще и е интересно, поне така ми казват моите племенници които имат бебчета. Изпращат ми снимки с различни физиономии на бебчетата им, невероятни са.
kar4ita няма начин да няма ревност от страна на Галето, не им е голяма разликата и всяко дете иска по голямо внимание за себе си от родителите си. Освен в Сара погледни и в Н&М там си има специална детска секция и наистина има доста намаления и там и нещата им са много красиви и евтини, на мен честно да ти кажа ми харесват повече от Сара.
 loba честити ви зъбки. много неприятно е когато комшиите ви правят проблеми, дано скоро се разминат нещата и ви оставят на мира.

# 236
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
здравейте
ние чак сега се включваме
малкия нещо цяла вечер се стряска и започва да пищи не знам каква е причината прилича на колики, но не са, свива се и не знам какво да го правя
милото ми човече
гери май до тук беше с нашето кърмене, пищи и не иска цица, а шишето толкова лакомо го приема (пак добре е 4 месеца на моето нямане е цяло постижение за нас, аз съм доволна от малкия, постара се милото, тези дни пак ще опитам, но ако не иска няма да го мъча, все пак млякото като престои не е хубаво да му давам)
днес пак една голяма разходка направихме, държа се прекрасно, нали вече е голям мъж, не е свалял мацки  Joy, за мое успокоение
асто много неприятно с тези проблеми по комшийски
а за пюретата разбира се че ще пробвам с домашни (заради малкия ще се жертвам)  hahaha
аз възглавничка слагам от как са ни изписали, но нашата възглавничка е само имитация, все едно съм сложила пеленка с калъфчица, по различна едва ли ще сложа, аз спя без възглавница, най вероятно и той така
ааааааааа честити зъбки, дано и при нас да са така безпроблемно
олееееееееее колко съм отнесена
ХАРА чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МНОГО ЗДРАВЕ И щАСТИЕ, БЪДИ МНОГО ОБИчАНА 
ГОЯ къде изчезна бе човек, чак се притесних за вас и бях почнала да разпитвам рани общи познати, дали сте добре, включвай се по често, дай снимки на малката принцеса
мимки за едно бебе е нужно много пространство, аз си мислех че в едностаен апартамент ще сме добре (живеем сами), уви малкия има повече багаж от нас, не става сега се местим в по голямо жилище, за мен беше мног важно да живеем сами, това беше първото ми условие, да не говорим вече с бебе
янита ако не е тайна половинката ти испанец ли е и на колко години е (оле колко съм любопитна, извинявай ако са неудобни въпросите, може и да не ми отговаряш)

# 237
  • Мнения: 789
Мила Хара , Честит Рожден Ден! Желая ти всичко най-прекрасно и сбъдване на всичките ти мечти!



Хара,няма ли да се включиш да ни кажеш как си,нещо ново около теб?

GOYA,Рали расте като гъбка,а?Ей,че усмихната сладурана е...Самичка ли се справяш с грижите около нея и домакинстването,или има кой да ти помага?

Val,какво става с теб?Как е баба ти?

Момичета,вчера взех документите за записването на Иви на училище.До 5.03.2008г трябва да са попълнени и подадени.Не мога да повярвам все още - кога се роди,кога и ученик ми стана...?Как си минава времето...Loba,мисля,че ти в една от темите повдигна въпросът за това,как с всеки ден усещаш,че детенцето става самостоятелно и се откъсва постепенно.И сега усещам това толкова осезаемо,и ми се плаче...Но пък няма да го правя зависим от нас за всяка подробност.Няма да е мамино детенце.Въпреки това ми е мъчно,но си трайкам.

# 238
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
честит рожден ден на Хара!Много успехи,щастие и късмет!

# 239
честит празник Хара,с пожелания за здраве ,много усмивки и късмет !!!!newsm51 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт