Доктор Дяволов от МД София

  • 164 367
  • 793
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 832
По принцип упойката и окситоцина доколкото знам вървят заедно. Мога да споделя при мен как беше 2 раждания при др Дяволов. Не знам дали е така при всички. Упойка, окситоцин (втория път беше изцяло предизвикано раждането), епизиотомия, бебе Grinning Не ме предупреди за епизиотомията и защо се наложи, не знам дали стандартно прави.
Безболезнено самото раждане няма как да е при когото и да раждате. Но контракциите втория път изобщо не ги усетих, а това не е хич малко. Докторът минаваше на някакво време да провери до къде е разкритието. Държа се много спокойно (за разлика от мен). Всеки път питах колко см е- казваше ми. Опитваше се да се шегува, но аз бях изпаднала в паника и ни приемах ни предавах в един момент:grinning:
Докторът е добър и си разбира от работата. Така съм чувала и за повечето доктори в Майчин дом.
Когото и да изберете ви пожелавам успех и бързо и леко раждане!

# 706
  • Мнения: 594
Някой знае ли Дяволов кога и дали е отпуска?

# 707
  • Мнения: 1 901
Мисля че целият юли е в отпуска

# 708
  • София
  • Мнения: 30
Да, отпуск е целият Юли, а Август традиционно е отпуска МЦ Славчев и там няма да преглежда.

# 709
  • Мнения: 14
Здравейте, моля да ми кажете отношението на д-р Дяволов.В смисъл както чета по назад в темата е мълчалив и понякога грубичък.Сега продължавали да е така Обяснява ли, арогантен ли е?Зависи ли кой го изпраща при него, за по добро отношение?Пита ли кой изпраща пациента?

# 710
  • Мнения: 594
Никога не е бил груб и арогантен с мен.
Дори не мога да си го представя груб, той е толкова спокоен и благ и внимателен.
Никой не ме е пратил, напълно непозната отидох при него на 25 и много уплашена.
Не говори много определно.
Трето бебе ще раждам при него:)

# 711
  • Мнения: 832
Никога не се е държал грубо и арогантно, напротив. Да, по-мълчалив е, но ако питаш ти отговаря.
Аз малко се разочаровах, че след второто раждане изобщо не мина да се поинтересува как съм. Някак си се почувствах кофти.

# 712
  • София
  • Мнения: 1 984
Никога не се е държал грубо и арогантно, напротив. Да, по-мълчалив е, но ако питаш ти отговаря.
Аз малко се разочаровах, че след второто раждане изобщо не мина да се поинтересува как съм. Някак си се почувствах кофти.
Нещо извънредно е било явно,може да не е бил на смяна няколко дни или знам ли,при мен и двата пъти мина
Аз го обичам този човек,в никакъв случай груб и арогантен не е,изключителен е,да не говори много,но просто усещам,че е душа човек и казва винаги това,което и когато трябва.

# 713
  • Мнения: 14
Това е добре, че към пациентките си е много внимателен въпреки натовареността му.Може би съм останала с грешно впечатление към него.....

# 714
  • София
  • Мнения: 631
Прекрасен специалист, никога не е бил груб, нито арогантен!
Не говори излишни глупости, всеки преглед е бил точен, казва това, което трябва да знаеш и не говори празни приказки.
На самото раждане беше толкова спокоен и знаеше как да ме предразположи, за да не се панирам.
Живот и здраве при следващо раждане отново ще го потърся!

# 715
  • Мнения: 14
Може ли да разкажете на самото раждане как се държи?И друг въпрос той ли действа или акушерката?

# 716
  • София
  • Мнения: 631
Може ли да разкажете на самото раждане как се държи?И друг въпрос той ли действа или акушерката?

При мен всичко мина страшно бързо, за около 15 мин родих и ме шиеха, той и още една акушерка бяха само, защото всичко стана неочаквано. Като цяло той си действаше и мина чудесно. Съвсем спокоен беше, дори се шегуваше. Когато видя, че започвам да се панирам веднага успя да ми помогне да се осъзная къде съм и какво става Grinning слушах го кога да напъвам и хоп за 10-тина минутки се появи бебокът. Много внимателен беше през цялото време.

# 717
  • Мнения: 14
Никога не се е държал грубо и арогантно, напротив. Да, по-мълчалив е, но ако питаш ти отговаря.
Аз малко се разочаровах, че след второто раждане изобщо не мина да се поинтересува как съм. Някак си се почувствах кофти.
.                                                                           В случай, че сте били добре вие и бебето, трябва ли да минава. Има ли проблем тогава може и да му звъните.Незнам каква им е практиката.

# 718
  • Мнения: 832
Никога не се е държал грубо и арогантно, напротив. Да, по-мълчалив е, но ако питаш ти отговаря.
Аз малко се разочаровах, че след второто раждане изобщо не мина да се поинтересува как съм. Някак си се почувствах кофти.
.                                                                           В случай, че сте били добре вие и бебето, трябва ли да минава. Има ли проблем тогава може и да му звъните.Незнам каква им е практиката.

Беше леко раждане и аз и бебето бяхме добре. Единствено имах епизиотомия, което пак си е в реда на нещата. Не е имало поводи за притеснение , ако му бях звъннала можеше и да мине.
Просто....някак ми стана тъпо. Може и от хормоните да е било.

# 719
  • Мнения: 135
Никога не се е държал грубо и арогантно, напротив. Да, по-мълчалив е, но ако питаш ти отговаря.
Аз малко се разочаровах, че след второто раждане изобщо не мина да се поинтересува как съм. Някак си се почувствах кофти.
.                                                                           В случай, че сте били добре вие и бебето, трябва ли да минава. Има ли проблем тогава може и да му звъните.Незнам каква им е практиката.

Беше леко раждане и аз и бебето бяхме добре. Единствено имах епизиотомия, което пак си е в реда на нещата. Не е имало поводи за притеснение , ако му бях звъннала можеше и да мине.
Просто....някак ми стана тъпо. Може и от хормоните да е било.
Най-вероятно е минал, но не сте били в стаята. Така стана с моята съквартирантка. Мина, но нея я нямаше и повече не е идвал. Особено ако сте били за кратко и той примерно после е почивал. Надали е било, защото ви е второ раждане Wink

Общи условия

Активация на акаунт