Отчет на набор 2003 - 17

  • 12 713
  • 283
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 042
Честит празник, Кейти!
Весел празник и много подаръци!

# 106
  • София
  • Мнения: 7 673
irinaradeva,

чак сега си давам сметка, че ние с тебе се познаваме - навремето се засичахме в Южния парк. Сигурно ще си спомниш Валери - беше дебелобуз и често се засичахме на разходка, дори и когато времето не беше много хубаво. Радвам се, че сте добре, а виждам, и че си с лентичка- честито!
Ама как да не ви помня? Даже скоро се чудех защо не се засичаме, защото ние продължаваме често да се разхождаме в парка събота и неделя, когато не сме на Витоша на шейна де Wink

# 107
  • Мнения: 2 125
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КЕЙТИ!!!
МНОГО ДА Е ЗДРАВА И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!

# 108
  • София
  • Мнения: 5 080
Ама как да не ви помня? Даже скоро се чудех защо не се засичаме, защото ние продължаваме често да се разхождаме в парка събота и неделя, когато не сме на Витоша на шейна де Wink

Преместихме се в Младост 1 и не идваме често в парка - качим ли се събота или неделя в колата, вместо в трафика и към софийските паркове, предпочитаме да пътуваме 40-50 км по магистралата по посока Пазарджик и да изкараме 3-4 часа на чист въздух, слънце, тишина и спокойствие в някое село. Там още през март разцъфват овощните дървета! Лятото пък ходим над Симеоново или над Бояна. Изобщо не ни харесва София напоследък като място за разходки, почивка и разнообразие. Обаче онези времена с часове навън с количките и книги в багажниците им ми липсват и понякога напролет и през лятото правим по някоя разходка и в Южния парк и много се надявам да се срещнем!

# 109
  • Мнения: 687
Честит рожден ден на Кейти!
Много здраве и много щастие й пожелавам!

Весело изкарване на празника и много подаръци!

Туфи,  bouquet

# 110
  • гр.София
  • Мнения: 219
mirena71, не е лоша идеята да пробвате с хомеопатия. Ние се лекуваме така вече доста време...А за координати, зависи откъде си, виж - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215639.0
От София съм. Видях темата, но ми се ще да е изпробван и от вас.

Честит рожден ден Кейти! С пожелания за много усмивки и слънчево детство.

# 111
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 720
Привет и от мен! Изплувах от дупката.
Крис заминава утре на село с баба си за един месец. Аз ще ходя през уикендите да го виждам. В месеца на любовта започвам активно да се обичам.   bouquet Обичайте се и вие  Heart Eyes

# 112
  • София
  • Мнения: 7 673
О, и ние стигаме в парка само в краен случай, че вече ми се гади от него. 12 години все пак преди да се роди Павел, към търкала подметки там със Симеон и пак ме чака, живот и здраве. Praynig Дето се вика преди живеех срещу парка, а сега - срещу нас Grinning
Но иначе и ние правим точно като вас - палим колата и накъдето ни видят очите. Зимата - Витоша основно. През останалото време - пак така- Бистрица, Железница, Симеоново. Понякого и по-далече - Рибарица, Ковачевица, Жеравна... Някой пък, като съвсем ни хванат бесните, отскачаме я до Гърция, я до Турция. А по цяло лято или поне през отпуската сме в Бургас (нали на мъжо ми бабата е там) и така...
Правим и още нещо сега зимата, с което не се гордея особено, но пък се чувствам страхотно...вечер кръстосваме МОЛ-овете Embarassed Embarassed Embarassed
Задължително се обадете да се видим, ако идвате към Южния парк. Hug

# 113
  • Мнения: 953
Привет и от мен! Изплувах от дупката.
Крис заминава утре на село с баба си за един месец. Аз ще ходя през уикендите да го виждам. В месеца на любовта започвам активно да се обичам.   bouquet Обичайте се и вие  Heart Eyes
извинявам за оффа, но как ще се обичаш, стана ми много любопитно, казвай, че дано почерпим и ние опит. Grinning  bouquet

# 114
  • Мнения: 4 972
Туфи, да ти е жива и здрава!  bouquet Малко със закъснение, но вчера много натоварен ден ми беше - и моята сестричка е родена на 2 февруари, вчера стана на 17!
Да ви кажа какво разбрах за Косето. Инфото е от една негова приятелка от детската - в часовете по английски щипкал, или както той каза, гъделичкал, Мис Ели по дупето! Joy Мис Ели, разбира се, е учителката им. Да се смея ли, да плача ли, не знам.
Мирта, благодаря, че сподели. Мисля да изпратя поне нещо мъничко.

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 18:32 от Betty L.

# 115
  • Мнения: 7 201
Привет и от мен! Изплувах от дупката.
Крис заминава утре на село с баба си за един месец. Аз ще ходя през уикендите да го виждам. В месеца на любовта започвам активно да се обичам.   bouquet Обичайте се и вие  Heart Eyes
Малко off:Смятам да последвам съвета ти...и дори започнах да го прилагам! Wink
А дали е това обичане,за което си мисля...с хубав резултат накрая?! GrinningИздай ни! Rolling Eyes

# 116
  • Мнения: 8 769
Благодаря ви за пожеланията, момичета! Hug
Празника стана прекрасен! Кейти бе много щастлива, всички деца също, аз още повече, защото и бездруго се притеснявах дали ще се получи! Много съм доволна от обслужване, обстановка, украса, забавление за децата-абе нямам никакви забележки! А най-голямата ми радост бе щастието в детските очи! За пръв път се получи толкова хубав рожден ден на принцесата ми, в
който тя да участва без притеснения, с желание и ентусиазъм!
Сега отивам да кача снимки в албумчето. Flutter

# 117
  • Мнения: 2 839
Благодаря ви за пожеланията, момичета! Hug
Празника стана прекрасен! Кейти бе много щастлива, всички деца също, аз още повече, защото и бездруго се притеснявах дали ще се получи! Много съм доволна от обслужване, обстановка, украса, забавление за децата-абе нямам никакви забележки!
Бравос, чудесно е когато всички са доволни. А чак майката да остане така възхитена, се случва направо много рядко  Mr. Green
Остана да споделиш в съответната тема кое е било мястото  Laughing

# 118
  • Мнения: 8 769
Остана да споделиш в съответната тема кое е било мястото  Laughing
Ще споделя, разбира се.  Flutter А ти ще го познаеш от снимките, сигурно. Вече качих няколко, сега се качват втората порция. След няколко дни ще ги изтрия, за да не заемат място. Ще оставя само една, за албума.

# 119
  • Мнения: 298
Не ги трий,много са сладки дечицата! Hug  На нашия потребител можем да направиме много албуми!Просто направи албумче и премести снимките в него,така и другите мами могат да направят албумче на наборчетата си,само ще ги надписваме да се познават  Peace

Общи условия

Активация на акаунт