Орифлейм - тема за консултанти 6

  • 17 054
  • 364
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 323
Агата,
Тези съобщения по мейл ли ти ги пращат или някъде в сайта се появяват?
В сайта не намирам такава информация, а на мейл не съм получавала?

На мейла. Ти получваш ли мейли друг път?

# 121
  • у нас
  • Мнения: 5 750
аз също в последно време не получавам поща. Преди идваше различна информация, рали комплектите и тн, но сега нищо. А не съм се отказвала от поща.

# 122
  • Мнения: 2 323
Аз бях кликнала без да искам като минавах през писмото със скролера Simple Smile Заявете си пак Simple Smile

# 123
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Здравейте, търся си да си купя червената чанта, която сега е на стр. 103 под № 10422. Някоя мама, която е консултант, може ли да ми помогне?

# 124
  • у нас
  • Мнения: 5 750
Здравейте, търся си да си купя червената чанта, която сега е на стр. 103 под № 10422. Някоя мама, която е консултант, може ли да ми помогне?

Чантата е окончателно изчерпана  Hug Освен, ако някой я има в излишък може да ти помогне.

# 125
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Здравейте, търся си да си купя червената чанта, която сега е на стр. 103 под № 10422. Някоя мама, която е консултант, може ли да ми помогне?

Чантата е окончателно изчерпана  Hug Освен, ако някой я има в излишък може да ти помогне.

Да, на това се надявам.

# 126
  • Мнения: 1 165
Момичета, какви отзиви имате за маската за ръце+ръкавичките, които са на промоция в последния каталог?

# 127
  • София
  • Мнения: 1 661
Аз бях кликнала без да искам като минавах през писмото със скролера Simple Smile Заявете си пак Simple Smile

Как да заявя? Не съм получавала мейли досега?

# 128
  • Мнения: 3 034
Аз бях кликнала без да искам като минавах през писмото със скролера Simple Smile Заявете си пак Simple Smile

Как да заявя? Не съм получавала мейли досега?

по принцип като се попълни форма за запитване в офиса, на информация. но може да има и друг начин, ще проверя и ще ти кажа. Peace

# 129
  • Бургас
  • Мнения: 5 712
А може да се пише и на info@oriflame.bg Така предполагам.

# 130
  • Мнения: 2 323
Да, Брадата, права си - с мейл става, но по-бързо е с формата за запитване направо в офиса. Това важи и за СЦ  Wink

# 131
# 132
  • Мнения: 3 782
Много си бърза  Hug

# 133
  • Мнения: 420
разгледах го,има добри оферти,дай боже и много клиенти.. Mr. Green

# 134
  • Мнения: 414
Аз като видях кокоса и направо полудях  Whistling Многи ги харесвам всички кокосови неща и ще се заредя  Money А пък и много нови продукти има ... Дано да се харесат на клиентите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт