Отговори
# 240
  • Мнения: 315
Здравейте  Hug
Нашият бебо Кристиян много обича да излизаме на разходка, ходим по градинките, даже иска да тича и се смее. Много се радва  newsm03 . Ходихме на вилата на чист въздух. И Крис не стои на едно място, все иска да гледа кое какво има, все на белята  smile3521 . Криси много обича да си играе с децата, усмихнат, закачлив  newsm53 .
Хаххаахааа  newsm62 тия от Music Idol 2 направо могат да уморят хората от смях. Някой от тях направо не се усещат колко са смешни или фалшиво пеещи.  smile3532
dinka  newsm10

# 241
Добро утро и от мен! Grinning
Преди да тръгна на работа седнах да попрочета какво пишете.Чакам с нетърпение да дойде утре и да си  отида при бебето да го намачкам и да го нацелувам.
Та по този повод искам да кажа на Динка да не се притеснява толкоз много.И аз бях така в началото, но първите две седмици го приех като почивка след като една година сме се гледали без помощ отстрани, а после свикнах и седмиците минават някак си много бързо и в събота и неделя като сме при детето ми действа страшно разтоварващо.А и отделям всичкото време само за нея и като виждам че и тя се чуства добре, нещата започнаха да си идват на мястото.
Така че кураж,Динче.Ще се справиш. newsm10
А на всчики други, които все още са с мъниците приятна разходка и весел ден! Hug




# 242
  • Мнения: 333
 
Цитат
Ох, тези градинки ... Днес бяхме в двора на едно близко училище...фасове, стъкла, аз си носех чашка за фасовете, мамите с които се запознахме там ме гледаха странно, макар до една да пушеха и да си мятаха фасовете в краката на дечицата си... даже едно изяде шамар, щото дигнало и лапнало фас . Бе немам думи просто!
Каква невинна жертва на човешкото слабоумие! Да може да го заснеме човек това с камера и да береме резил като с децата от Могилино, а и не само   АЙ ай ай........
А щом има и други желаещи, можем направо да се съберем пред Парламента и да изсипваме чували с фасове и кучешки фекали.  Sick
Муун, от известно време мисля сериозно по въпроса за негативите на памперсите и колкото повече мисля, толкова повече се ужасявам . Кристиян не иска да сяда на кукуто и просто не знам  .  С памперсите ги учим все на лоши неща. 
 http://www.babycenter.com/0_infant-potty-training-what-it-is-and … -do-it_1745035.bc
Кундуржиева, имай късмета да дойдеш до Кърджали и да не ми се обадиш   Naughty ....не че ние не бяхме тайно в София, но....
Хайде весел ден на всички  [/quote]


# 243
  • Мнения: 95
Здравейте майчета, реших да пиша защото не мога да се събера в кожата си о т яд заради подписката които 420 човека от Русе са направили срещу децата от Могилино, трудно е да ги нарека хора защото не са .Не искат децата да бъдат настанени при тях защото забележете " Няма как да обясним на децата си ! " Какво да обяснят, че има дечица които имат здравословни проблеми, че на всеки може да се случи и никой не е застрахован. Добре де ами ако е нашето и ваше дете ! Какво правим?  Зарязваме го и толкова, не ни пука ! newsm45 Как може !

# 244
  • София
  • Мнения: 721
Здравейте майчета, реших да пиша защото не мога да се събера в кожата си о т яд заради подписката които 420 човека от Русе са направили срещу децата от Могилино, трудно е да ги нарека хора защото не са .Не искат децата да бъдат настанени при тях защото забележете " Няма как да обясним на децата си ! " Какво да обяснят, че има дечица които имат здравословни проблеми, че на всеки може да се случи и никой не е застрахован. Добре де ами ако е нашето и ваше дете ! Какво правим?  Зарязваме го и толкова, не ни пука ! newsm45 Как може !

bela, за съжаление нещата в живота не са черни и бели...Ситуацията с дечицата с увреждания е много комплексна, за да се подобри положението им е необходима години наред подходяща и отговорна политика на държавата, бавно и дълго възпитаване на гражданите в толерантност към тези деца. Недей да виниш хората, те не са виновни - ако нещата се оправяха така...два концерта и хайде сред хората....отдавна нямаше да има домове.  Според мен вместо да търсят сензации по телевизиите, биха могли по-уравновесено да поставят нещата и да търсят отговорност от властта.

Господ да пази милите дечица Praynig

А, да не забравя - ШамЕнет ми е пратила снимки, на които видимо изглеждат прекрасно цялото семейство, така че най-вероятно няма време да пише. Въпреки това предлагам дружно порицаване като се появи Naughty

# 245
  • Мнения: 333
Сутринта слушах обесненията на хората от Русе защо не искат къщичките да се построят и ми стана тъжно - те не можеха да се изкажат добре, да се аргументират последователно и ясно, не отговаряха адекватно на въпросите  Sad. Някои от тях са по-недъгави и от децата в Могилино  Cry, просто не физически. Помислих си,че към тях трябва да се отнасяме със същата толерантност и търпение. Всичко ще се нареди, трябва време.  bouquet

# 246
  • София
  • Мнения: 888
Привет и от нас,
ние боледуваме пак, от де ни намират тия вируси не знам, но май вече се пооправяме.
Другата седмица се надявам да излизаме вече с приятелчетата ни Heart Eyes
И аз се възмущавам за реакцията на хората в Русе, обаче Понтес мн хубаво го е казала, че това е дълъг и сложен процес с интеграцията и няма как да се промени мисленето на хората изведнъж Peace
Благодаря на всички, които писаха за дрешките, тази събота ще потърсим малко пролетни неща, че аз още със зимното яке я извеждам Embarassed
Music idol и мен мн ме развеселява вечер, даже беба и тати отиват в другата стая на компа да слушат музичка, а аз с биричка пред тв-то си пийвам и се кикотя сама Joy
Ние утре ще имаме баба на гости и ще има хайманосване Wink

# 247
  • Мнения: 258
Жалкото е, че майки протестират срещу построяването на дома. Cry
detelini, ще ти звънна непременно  Hug
Виж те това клипче, висша форма на тъпотия Mr. Green
http://bgflash.com/details.php?image_id=1839

Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 15:11 от kundurdjieva

# 248
  • Мнения: 581
Да ви се похваля: Simple Smile днес нашия дядо ни изненада и купил на любимката си триколка в оранжево и зелено, а тя писка, смее се, радва се...чак се разрева като и дойде време за сън преди малко. Супер изненада! Simple Smile Тя милата все подир на децата тичаше, а сега вече си има Simple Smile

Момичета и още веднъж ви благодаря за подкрепата.
Нямате си напредстава как ми повдигате духа и увисналия нос...
Също така предизвиквате и сълзи, но породени от умиление Heart Eyes

Обичкам си ви, та с вас съм от 5 лунарен месец на бремеността Simple Smile
Знаете ли, онова време ми липсва осезаемо понякога.
И при вас ли е така?

  bouquet

# 249
  • Мнения: 2 331
Лилетка,видях, че си писала за памперс-гащите, та да питам-стават ли за по-големи деца?Имам предвид за нощно ползване от тригодишни.Дали имат достатъчно попиваемост?Аз много се зарибих и ще си поръчаме, но искам още малко инфо.
Аз също мисля, че въпросът за децата от Могилино е многопластов.Нужна е много прецизна преценка кое би било добре за самите деца.После и за околните.Много е сложно.

# 250
  • Мнения: 125
dinka, не се коси, щом си гледфаш сама дацата и бягаш от училище си помисли колко по-спокойна ще си и психически и финансово и ще ти стане по-леко. Ще се запознаеш с нови хора, въобще...отвсякъде погледнато е добре. Успех!

# 251
  • Мнения: 1 212
Aз само да благодаря за идеите за зеления боб  Hug .... ей сега почвам експериментите  Grinning
И да пожелая успех и кураж на Динка  Peace
Много ми става драго като прочета , че някоя мама се връща отново към живота  Grinning
Майчинството е хубаво нещо, то е вечно .... връщането на работа е част от нещата , което то предполага , особено в твоя случай Динке/ за който сподели/ .
Сила и късмет ти желая също , наслука да ти е с новата работа  Peace

# 252
  • Варна
  • Мнения: 893
dinka я се стягай в кръста  Wink аз пък се чудя на кого да пробутам Лора,за да си почина,че ме подлудява като започне да ми играе комбина с кучето  Crazy

да се запишем и ние към клуба "Любител на дупешки кремчета"  Rolling Eyes
забравила съм да затворя капачката на Нивея-та за дупе и ето Лора пристига в кухнята - тържествено налапала капачката и стиска тубичката в ръка  bowuu  Tired

# 253
  • Мнения: 143
динка споко и аз се кося постояно, но както и да ми е гадно и аз във вторник съм на работа. Какво да правим така се случват нещата в живота и трябва да се справяме, пък и аз се надявам да се чуствам добре на работа.  А иначе искам, ако може пак да е миналата година по това време, толкова ми беше хубаво през бебешките месеци Hug
А за децата от могилино просото нямам думи, хората са страни същества  #Crazy
мацко дано повече не ви хващат вирусите
днес случайно срещнах понтес и ина в парка на слатина, много приятна изненада, големи слрадури са лора и алекси  Grinning

# 254
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Съчувствам на всички, които се връщат на работа - на мен ми предстои след малко повече от месец и хич ама хич не ми се връща. Може би ако можеше да работя нещо на половин ден щеше да ми е по-привлекателна идеята... Детската ясла/градина за мен са хубаво нещо но не ме радва факта че детето ми ще изкарва там 10-12 часа на ден и аз ще го виждам когато ще е съвсем окапало за сън.... направо ми призлява при тази мисъл. Но пълно щастие няма така че стискаме зъби и продължаваме напред без лирични отклонения...
Много омърлушено върви тази тема май следващата ще я пускаме за 8-ми март чак Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт