LaRedoute.fr-Oбсъждане.Всичко за поръчката-50.ПРОЧЕТИ първия пост преди да питаш

  • 62 695
  • 1 161
  •   1
Отговори
# 600
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Пратиха ми код за безплатна доставка....57479
Същият ми пратиха днес,ама не става пусто.Не ми маха доставката,явно не става за нас. Peace

# 601
  • Мнения: 1 028
С поръчката си получих код 47163,който намаля 40 процента от есен-зима 2007/08, 20 % от пролет/лято 2008 и 25 % от новата колекция,по-интересното което ме изуми е ,че този код ми намали едни намалени детски панталонки,2 пъти пробвах щото не можах да повярвам на очите си.http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=3660826& … ue&ksource=-1Ето ги въпросните панталонки,вижда се,че са намалени на 10.32Е,а след като въведа кода ми ги дава за 9.60..е не е кой знае какво,ама поне разбрах,че и такива кодове имало.

# 602
  • София
  • Мнения: 1 741
Същият ми пратиха днес,ама не става пусто.Не ми маха доставката,явно не става за нас. Peace
Аз го имам на пощата, при мен става  Peace

С поръчката си получих код 47163,който намаля 40 процента от есен-зима 2007/08, 20 % от пролет/лято 2008 и 25 % от новата колекция,по-интересното което ме изуми е ,че този код ми намали едни намалени детски панталонки,2 пъти пробвах щото не можах да повярвам на очите си.http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=3660826& … ue&ksource=-1Ето ги въпросните панталонки,вижда се,че са намалени на 10.32Е,а след като въведа кода ми ги дава за 9.60..е не е кой знае какво,ама поне разбрах,че и такива кодове имало.

Ако нещо е намалено с 10%, а кода намаля с 25% примерно ще ти ги намали до 25%  Peace

# 603
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Намалят се и намалени неща,но се маха процент от цената им преди намалението./т.е маха 25 % от 12,90  евро и става 9,60/
Повторих те 450,съжалявам. Hug

# 604
  • Мнения: 107
Варненки тия поръчки много се забавиха, от 15ти още я няма !

И моята от 15 още я няма.И други се оплакват от тази дата.
Дано дойдат скоро. Confused

# 605
  • София
  • Мнения: 1 231
Може ли някой да ми помогне с интернет банкирането на ПИБ?Регистрирах се,днеска бях в банката,попълниха някакви неща от личната карта,праснах един подпис  Mr. Green и казаха че е готово.Обаче сега като си влезна в регистрацията,пак нищо не става като се опитам да тегля сертификат.Какво се прави? Rolling Eyes  bouquet
Обади се на този телефон на банката: 0800 11 011 ще ти обяснят стъпка по стъпка какво да правиш......имам банкиране, но вече съм забравила какво точно беше с тегленето на сертификата....и аз също имах някакъв проблем, обаждах им се и бяха много любезни като ми обясняваха къде и какво точно да направя
 Peace

# 606
  • Шумен
  • Мнения: 562
Може ли някой да ми помогне с интернет банкирането на ПИБ?Регистрирах се,днеска бях в банката,попълниха някакви неща от личната карта,праснах един подпис  Mr. Green и казаха че е готово.Обаче сега като си влезна в регистрацията,пак нищо не става като се опитам да тегля сертификат.Какво се прави? Rolling Eyes  bouquet
Обади се на този телефон на банката: 0800 11 011 ще ти обяснят стъпка по стъпка какво да правиш......имам банкиране, но вече съм забравила какво точно беше с тегленето на сертификата....и аз също имах някакъв проблем, обаждах им се и бяха много любезни като ми обясняваха къде и какво точно да направя
 Peace


А искат ли ви електронен подпис? За ПИБ конкретно.

# 607
  • Мнения: 767
В събота е пристигнал колет с поръчка от 04.01.2008. Днес щяхме да пишем на французите ама им се размина. Simple Smile
Надежда винаги има! Laughing

ЦКБ прави преводите редовно в рамките на 2 до 5 дена от датата на поръчката към ларедут.

А аз наистина ще полудея!!!
Чакам си поръчките от 10, 11 декември 2007г.
Има ли още някой, като мен????
Аз - 2 поръчки от 29.12 и една от 5.1. Смятам да им пиша тази вечер.

# 608
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
не не искат, а в страницата на ПИБ на виртуалния клон има подробно обяснение какво се прави за различните браузери  Peace ей сега ще я намеря

намерих https://e-fibank.bg/UserGuide_VB0.doc

# 609
  • Мнения: 767
Искам да ви питам нещо...........някои пускал ли е порачка на 12.01.....?....защото досега като сам правела порачки са ми вращали потвърждения по-меил,но на тази дата не ми отговориха и след тази дата та до днес.  ooooh! Като гледам суивито--там всичко си е ок ама...........нали пращтат меил на следващия ден.НЕзнам да се ядосвам ли или.............. newsm78..............шашава му работа  Laughing
И аз съм на същият хал-претеснявам се вече
Споко, аз имам от 12.1 и я получих.

# 610
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Искам много да благодаря на мацката, която преди малко ми даде кодове от оферта за SoHome /не мога да открия поста  Embarassed/... БЛАГОДАРЯ ТИ   bouquet. Единият ми даде БД като сложих хавлиена кърпа за 5 евро /дебеличка, близо 500 милиграма или както там се води дебелината на кърпите/ с размери 50/100 + подарък кутия някаква, дали не беше за шивашки принадлежности.. Знам, че доставката е на стойността на кърпата, но по-добре кърпа, отколкото само доставка, а и толкова пъти използвах colis, че имам чувството, че ще започнат да ми отказват поръчки...  Embarassed  Hug

# 611
  • София
  • Мнения: 1 231
Относно тегленето на парите за периода от 29.01 до 09.02 имам 7 поръчки и 2 теглени суми /за 30.01 и за 11.02.....за тази втората се чудя тъй като нямам поръчка от тази дата/, така че имат доста да си взимат и от мен и дано да си дръпнат по-скоро паричките, че да ми идват нещицата вече.

Днес си взех поръчката от 27.01 /от пощата/ и съм много доволна!
Чантата Найк мислех че е по-малка, но то се оказа че е по-скоро малък сак отколкото чанта.....въпреки всичко много ми харесва.
Това долнище си го взех за домашна употреба - екстра е.
Този лот от 2 блузи страшно ми хареса, трикото е рипс и за цената си от 1,60 евро са направо супер.....обаче явно са свършили, че не им намирам линка.
Това е засега от мен  Peace

# 612
  • Мнения: 367
Малко кодове
51179-20евро при 50 евро покупки+подарък
47600 51128 52302
52310 34878 46817
52353 68225 71234
34584 43109 36498

# 613
  • Мнения: 767
Някъкви отзиви за тази Пума

[/urg]
Аз ги получих - сатенени, много нежни, отговарят си на номера, дори леко хлабавеят.

# 614
  • София
  • Мнения: 1 231
Може ли някой да ми помогне с интернет банкирането на ПИБ?Регистрирах се,днеска бях в банката,попълниха някакви неща от личната карта,праснах един подпис  Mr. Green и казаха че е готово.Обаче сега като си влезна в регистрацията,пак нищо не става като се опитам да тегля сертификат.Какво се прави? Rolling Eyes  bouquet
Обади се на този телефон на банката: 0800 11 011 ще ти обяснят стъпка по стъпка какво да правиш......имам банкиране, но вече съм забравила какво точно беше с тегленето на сертификата....и аз също имах някакъв проблем, обаждах им се и бяха много любезни като ми обясняваха къде и какво точно да направя
 Peace


А искат ли ви електронен подпис? За ПИБ конкретно.

Не е задължително, но е препоръчително......аз съм си взела за по-сигурно.....иначе ако не искаш подписваш някаква декларация, че искаш да работиш без ел. подпис  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт