Сектите-какво знаете за тях

  • 35 825
  • 364
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 392
Ужас!! Shocked


А има ли изграден някакъв център за борба с подобни неща или всеки се спасява поединично?

При този духовен вакуум не се учудвам...

# 301
   И аз  ги четох тези статии .Според тях излиза, че книгата е художествена измислица.Все пак е базирана на   някакви  окултни практики и  древни окултни писания.Обаче самия факт, че хора, а още повече подрастващи  й се връзват е кофти.Не се знае покрай книгата, които се увлекат, докъде могат да го докарат.Може би така е станало и с това момиче.То  не искало да разговаря с никого, затворило се в себе си.За съжаление леля й е на път от известно време и не зная как е продължило всичко.

# 302
  • Мнения: 4 392
  Обаче самия факт, че хора, а още повече подрастващи  й се връзват е кофти.

Меко казано"кофти." Такива занимания могат да бъдат много, много опасни.

Надявам се, някой да даде идея за помощ в този случай.

# 303
  • Мнения: 2 759
Меко казано"кофти." Такива занимания могат да бъдат много, много опасни.
Надявам се, някой да даде идея за помощ в този случай.
                     Аз лично смятам, че всеки е свободен да вярва в каквото си иска, стига то да не е забранено от закона...
                     Бтв, и ние вярвахме в много неща като деца... И духове, и всякакви глупости... Повечето се израстват...

# 304
  • Мнения: 4 392
Има разлика между вяра и съзнателни действия.

                     И духове, и всякакви глупости... Повечето се израстват...

Линкът да не се отваря от бременни  и хора със слаби нерви!

Това не е глупост. И не се израства. Умира се.



 

# 305
  Права си, има разлика.Но дори само детските занимания и простоватата ,наивна детска вяра в тези окултни практики е вече много опасна.Аз лично никога не   записвам, пускам или позволявам на детето си да гледа анимации/ и др.филми/  с такава тематика.Дори  да изглеждат съвсем невинни на пръв поглед.Никакви магьосници, вещици/чки, демони, свръхгерои и пр.Поне  се старая  да не й се набиват в очите или й обяснявам защо  не бива, доколкото  може да ме разбере.Гледам да й изграждам духовни ценности, които биха  й помогнали  да се справи  с такъв род  атаки.Това е мое решение, базирано на познанията ми по въпроса.

# 306
  • Мнения: 2 401
На мен никой ли няма да ми отговори за бамбонките??   Blush

# 307
  • Мнения: 4 392
На мен никой ли няма да ми отговори за бамбонките??   Blush

Притрябвали са ти пък на теб баМбонки.. Whistling
Ела да те почерпя.  Hug

# 308
  • Мнения: 256
На мен никой ли няма да ми отговори за бамбонките??   Blush
Какво по-точно питаш?

# 309
  • Мнения: 2 759
... Това не е глупост. И не се израства. Умира се.
                      Това не е ли някакъв вид психическо разстройство? Не съм добре с английския, отивам да видя нещо на бг... Но като човек, имал близки контакти с такъв болен, това което разбрах не ме учудва... Виждала съм подобни неща...

# 310
  • София
  • Мнения: 2 348
А според теб какво е психическото разтройство? Това е именно дело на демони.

# 311
  • Мнения: 2 759
А според теб какво е психическото разтройство? Това е именно дело на демони.
                       Че аз къде казах, че не е така? То и в магазина като не ми върнат ресто 0.02 е грях. Чакай малко да се запозная с този случай и пак ще си говорим... Странното е, че току що прочетох това за екзорсизма: 'Но в момента не само, че Ватикана спря да отрича този ритуал, но дори официално обяви, че започва да обучава свои свещенници в неговото изпълнение. Първият випуск на Ватиканския университет Athenaeum Pontificium Regina Apostolorum завърши наскоро 10-месечното си обучение. Ватикана обясни тази постъпка с нарастващата вълна на сатанисти, която започнала с идването на третото хилядолетие.'

# 312
  • Мнения: 545
четете, но внимавайте, защото всеки може да напише и издаде всичко в днешно време. не е проблем дори за един човек с нормални средства да го стори.

еди
ПС ще ви замоля да не прекалявате с линковете, за да не правим, без нужда, безплатна реклама на някои неща.

# 313
  • Мнения: 2 401
На мен никой ли няма да ми отговори за бамбонките??   Blush
Какво по-точно питаш?

Ми що не ми дадоха от бамбонките си? Дали не ги инжектират с нещо скъпо? Или пък, абе знам ли.. Май в предишния си пост пропуснах да спомена, че мадамите бяха от някаква църква.

# 314
  • Мнения: 2 759
...Ми що не ми дадоха от бамбонките си? Дали не ги инжектират с нещо скъпо? Или пък, абе знам ли.. Май в предишния си пост пропуснах да спомена, че мадамите бяха от някаква църква...
                      Каза, каза... ама понеже и нас не ни черпят няма откъде да знаем  Party..

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт