ВарненкИ закичват марненички червено-бели, а децата за игри са пощурели - 37

  • 12 760
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 985
айде видяхме се,прибрахме се,а мойта душица е изпита вервайте ми,имам и свидетели! #Cussing outСложих дзвера да спи и още си дърдори Shocked това не е истина. ooooh! .Почивката беше супер файска,познайте каква е вършихме цяла седмица с милото 1dating luvbed,че скоро май ще има и married Това беше нещо като предвалителен меден месец.Искам пак  smile3516 Дятито на бабин дом-гооолям кеф smile3521
А вийй ко сте се заканили с колички-молички да ходите на 8-ми по детските центрове.То да не е първи юни.Дайте да се съберем по женски, надвечер малко хапка -пийка (повече пийка) и после може малко гюбеци да разхвърляме.Ако има навити пишете.Аз ще организирам,че време не остана. smile3508


п.п. Честито и  на рожденниците,че нещо съм изтървала! nbirthday

# 211
  • Мнения: 381
вийй ко сте се заканили с колички-молички да ходите на 8-ми по детските центрове.То да не е първи юни.Дайте да се съберем по женски, надвечер малко хапка -пийка (повече пийка) и после може малко гюбеци да разхвърляме.Ако има навити пишете.Аз ще организирам,че време не остана. smile3508
Ми то докато се наканим да се организираме то май всичко е вече заето  Crossing Arms ако имаш някво предложение пиши щото ми се струва, че нищо няма да измислим

# 212
  • Мнения: 985
Има място,който иска в събота да се съберем надвечер да ми пише едно лс.По-късно ще дам уточнение. Peace

# 213
# 214
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Има място,който иска в събота да се съберем надвечер да ми пише едно лс.По-късно ще дам уточнение. Peace

Мястото е уредено само да има желающи за запразняване, Чочка да каже как ще е с куверти предварително някакво меню да си изберем или на място всеки каквото си хареса туй да си поръчва

П.С. ей докато напиша тя се разписала, който е сигурен да пише в темата която е пуснала, за да можем да уточним подробностите

# 215
  • Мнения: 985
ами ще е с капаро и на свободна консумация.Само малко по-късно ще кажа какво ще е капарато,но мисля ,че ще е към 10 лв. Peace

# 216
  • Мнения: 48
А вийй ко сте се заканили с колички-молички да ходите на 8-ми по детските центрове.То да не е първи юни.Дайте да се съберем по женски, надвечер малко хапка -пийка (повече пийка) и после може малко гюбеци да разхвърляме.Ако има навити пишете.Аз ще организирам,че време не остана. smile3508
Аз съм ЗА с 2 те ръце  newsm74 то по цял ден с тез бебета.....направо уфкикясах  Mr. Green
Само кажи къде и ще пийвам и ще хапвам и пак ще пийвам.. Drunk Drunk
Днеска голяма жега беше и голямо хайманосване.....ама хубаво беше....с много мами на Аквариума  Grinning
Утре пак ....уффф вече и на плаж ми се ходи  grinning039

# 217
  • Мнения: 985
Момичета,сложих и анкета в темата.Така ще е по-лесно да се ориентирам за колко човека да резервирам.Моля гласувайте Praynig

# 218
  • Мнения: 985
Часът към 19 часа.Свободна консумация.Който ще идва да казва до края на утрешния ден. Hug

# 219
  • Мнения: 50
Днес май всички мами сме били на Аквариума !

llina да си призная какво направи днес  Embarassed  Много съм завеяна  Embarassed   Embarassed  С няколко мами тръгнахме към Аквариума за да се видим с другите мами от варненската темичка, по пътя срещнахме още мами и там на Аквариума срещнахме още две и аз съвсем забравих защо всъщност тръгнахме натам  smile3538

# 220
  • Мнения: 48
Днес май всички мами сме били на Аквариума !

llina да си призная какво направи днес  Embarassed  Много съм завеяна  Embarassed   Embarassed  С няколко мами тръгнахме към Аквариума за да се видим с другите мами от варненската темичка, по пътя срещнахме още мами и там на Аквариума срещнахме още две и аз съвсем забравих защо всъщност тръгнахме натам  smile3538


 smile3532 pets, аз бях от онези мами, които срещнахте по пътя  Naughty Joy Joy Joy   Айде другия път ще ти припомняме за къде сте тръгнали  ooooh! Naughty Blush

# 221
  • Мнения: 50
Добро утро!
 Laughing днес май аз като никога съм най - ранобудна !

llina знам бе мацко, че беше с нас ама ние бяхме тръгнали към Аквариума за да се срещнем с Кали и още мами от варненската темичка  Laughing  Но не съм си дописала поста и за това не ти е станало ясно, така че аз съм виновата  Praynig  за кой ли  път  Laughing  И като стигнахме там почна едно лудо настаняване, към нас дойдоха още две мами, станахме към десетина и аз съвсем се отнесох  Embarassed. Ама как ни гледаха само  Joy    Joy   Joy  Десет колички една след друга, като в индианска нишка   се придвижвахме и всички дечица почти на една възраст  Laughing  То се сменяха памперси, пиха се млека , пюрета, кърмене, мойта повърна няколко пъти но най - важното, че почти нямаше рев.  Naughty    Hug 

# 222
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
добро утрооо
аз съм кукнала от 7 часа-по скоро мойто  диваненце е кукнало от 7.
решило тогава да дриска и  зел та са наакал и се събуди вече готов наспан #Crazy #Crazy

относно купонЯ
и АЗ ИДВАМ Mr. Green Mr. GreenМойто мъж  ма "пусна"

# 223
  • Мнения: 745
Ани-Бани Joy Joy Joy
Ние сме днес в синхон с времето на вън.Хъркахме до 8.30 Hug
Сега пак спи.Аз го научих сутрин като се събуди и си изяде млякото го оставям на нашето легло с гризалки и дрънкулки и той си се забавлява,па заспива по някое време.И така до 11 имам спокойствие Mr. Green

# 224
  • Мнения: 2 960
Добро утро момичета.  bouquetИ ние тези дни отново се върнахме към обичайното си по късно ставане.Както ви бях писала преди десетита дни малкият ми синковец беше започнал да се буди две три сутрини към 6.00 Shocked ама то било явно от глад....защото той иначе е от поспаливите.Та като започна да вечеря към 19 часа и после АМ...нещата си дойдоФа на мястото. Peace

pets Ша вземат тези от Аквариума да сложат hahaha карантина за майки с колички.... Joy Joy вчера сте ги побъркали ...толкоз народ ,толкоз чудооо.
Дано скоро започнат и свършат ремонта на барчетата на Летния театър ,че там са по толерантни към мами и щъкащи и рИвящи дечурлига Mr. Green Ама идеята е и да се ремонтира самият летен ,да се укрепват терасите ...да е супер-дупер за балетния конкурс през август......Та дано барчетата ги спретнат за по отрицателно време.
  От мен за сега  Hug

Общи условия

Активация на акаунт