ВарненкИ закичват марненички червено-бели, а децата за игри са пощурели - 38

  • 17 070
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 893
Аааа Вержи ти от кое небе падаш бе мацко, вчера в китайския begbie седеше до мен и темата за захранването беше обсъдена на дълго и на широко, ти каде беше по него време, не помниш ли, ко  Mr. Green

ааа аз обсъждах махленските събития с Нонка и Мая  Joy пропуснала съм го тоз момент Blush

# 61
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
...ама не разбрах коя е Данинка Tired....

Е ама какво пихте вчера бре, ми чи ти до нея седеше  Joy

А пък косата ми не е чак толкоз хубава, и още може, някой ако ме заведе да и ударя една боя, няма да е лошо, че от месец все се каня и не стигам до там

Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 18:49 от KaliMa

# 62
  • Мнения: 535
Трябваше пак да си налЕпите никовете, щеше да излезе някой нов хит като Нонка  Joy
Много ме е яд, че пропуснах събитието  #Cussing out
Пижу , де се губиш  newsm78

# 63
  • Мнения: 50
 Joy   май срещите трябва да са по - чести, че да се запомним кой кой е   hahaha На мен ми беше много приятно макар, че не можах да си поприказвам с всички мами  - бях открая  Laughing  Ето снимки от вчера. Мен ме има само на една защото снимах, моля другите мами фотографки да качат снимки , че и аз да се видя  Joy  Сега по снимките всеки да казва кой е  Joy    hahaha 

На Анито снимките с цигарата и бирата ще ги пратя лично на мъжо й  Joy
Не съм си в къщи на моя комп., ще пиша повече като се прибера.





# 64
  • Мнения: 317
Въй въй както казва една позната от Русе  hahaha, мчи мен ма няма на нито една снимка  newsm78..пак ша ма подминавате.
Много мерси на Елисиния   bouquet   Hug като прочетох какво си ми писала ми дойде силата и днес 20 лъжички каша ябълка + оризова  Mr. Green
, Вержи и на тебе мацко ..няяяя та пропусна я  newsm51 и честито за колата ю- сега вече трябва да караш, няма измъкване.
ДЗ и на теб честито, ко стана то айдееееееее  #Crazy

# 65
  • Мнения: 518
Много беше хубава срещата и както предложих да си заплюем 1 ден всеки месец и да се събираме Peace , а не така веднъж на високосна Laughing

# 66
  • Варна
  • Мнения: 893
качила съм снимките във варненския албум(от първа страничка) begbie там те има  Peace ама си се обърнала с гръб  Rolling Eyes
аз съм онази зелената на чело на масата дето седи, сложиха ме там, за да се види че съм дошла поне един път Joy

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=226093&view=1&photo=1 ето го албума

Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 18:04 от Virginity

# 67
  • Мнения: 125
Бре, много готино сте си изкарали и сте много красиви!
Вержи и DZ, честити возила!!! Бъдете по-смели шофьорки от мен. Кака избудаля и бързо се отказа. Вчера у нас беше мамо-бебеко-бабешки купон:аз, Коко, Симо, 2 баби комшийки, едната с бнучка-бебе, Нелито и Дени, другата комшийка с 10 год шнак... Бройте си ги сами. Мой Кольо спа 30 мин вчера и сладо прилягваше по земята.Абе, отбелязахме празника. Живот и здраве догодина на кръчма  chef  bouquet

# 68
  • Мнения: 1 554
еййй големи сте сладурани другият път няма да пропуснем,но ве4е се бяхме уговорили за друг ресторант ОБЕЩАВАМ Peace

# 69
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
малиии ,като с агледам ква съм сладуранка ми иде да са сХрускам на закуска Sick Sick
аз съм била голямо кюспе бе ooooh!напрау с апотресох от мене си Crossing Arms

# 70
  • Варна
  • Мнения: 893
абе много сте самокритични беее Joy аз чакам Нонка да изтрезней и да качи нейните снимки, да я видя ква красотна ма и нащракала, да са посмея на свой гръб  hahaha

# 71
# 72
  • Варна
  • Мнения: 893
дубрутру
днеска пак ли ще е таквоз захлюпено времето  Sad тива дете ще откачи вече вкъщи и аз покрай нея Crazy

# 73
  • Мнения: 518
Днес и камъни да валят сме задължително на разходка, щото вкъщи сме вече Веселата болница #Crazy А вчера два пъти ни валя дъжд Laughing

# 74
  • Мнения: 1 554
добро утро Simple Smile
абе кво се шашкате вие показахте ли си носовете на вън БАСИ ЖЕГАТА Hug

Общи условия

Активация на акаунт