Препоръчайте ми триколка(колело),която да не се разпада.

  • 147 899
  • 657
  •   1
Отговори
# 435
# 436
  • Бургас
  • Мнения: 711
Здравейте  bouquet
Скачам в темата,с молба за помощ-препоръчайте ми триколка за моя син на 1 година и половина(почти),много се затруднявам в избора newsm78,пък и съм с малък бюджет 100-120 ooooh!

# 437
  • Мнения: 75
за 20 лв отгоре можеш да купиш Puky
http://misto-bg.com/puky/cat1.htm
и ще знаеш, че си взела качествена, здрава и стабилна триколка ( с хубави, а Не пластмасови гуми ) с една година гаранция.


# 438
  • Варна
  • Мнения: 693
И аз започвам да се оглеждам  newsm39

# 439
  • Мнения: 307
Идвам да споделя опита си със всички мами тук. Вчера ми се случи кошмарна случка с триколката. Моя син е на година и половина. Вече спокойно може да седне на седалката и краката му да опрат в земята. Та вчера ми се заинати в парка и се разрева разтръшка в триколката и не мога да го прибера. Нито да тикам нито нищо. Опънал петите в земята и не мога да мръдна тази тъпотия. Та се прибирах мъкнейки младежа и влачейки триколката. Освен това на всеки тротоар вдигай сваляй. Направо без ръце оставаш. Освен това на година и половина дете вече иска да върти кормилото на където му дойде. Вобще не са удобни тези триколки. По добре вместо с дръжка някое хубаво и здраво колело с някоко позиции на седалката и в къщи да се научи да го кара. И като задобрее навън пред блока на близката площадка. Като никога не отпада възможността за мъкнене на дете и влачене на колело.

# 440
  • Мнения: 3 611
И моето дете влиза във възрастта на инатенето. Като тръгнем да се прибираме и се заинати, че не иска да сяда обратно в количката, няма тръгване. Това означава ли, че количката ми е виновна и е скапана?  Rolling Eyes

# 441
  • Мнения: 307
Ами не е така. В количката го слагаш връзваш и буташ. Пук той да си реве колкото си ще не ми пречи. И няма как да ми попречи на бутането на количка. А на тракалото може да върти кормилото на където си иска и да запъне пети в земята пък ти ходи бутай. Другото е че може от инат да се наклони така докъто реве че да падне. С триколка има много варианти за да спре бутането.

# 442
  • Мнения: 3 611
разбрах те  Peace

# 443
  • София
  • Мнения: 2 813
Моят син на това колело се научи кара. Купихме го за втория му рожден ден и без затруднения го подкара и до миналата есен не слизаше от него, докато други дечица в квартала се опитваха неуспешно да подкарат разни велосипеди. На една съседка дъщеричката категорично отказва да седне на колелото си, защото решиха на две и половина да я мъчат с един велосипед с помощни колелета, купено от Илиенци, а преди това се опитваше да кара друго, триколка с пласмасови колелета и ужасно нестабилно... Успешен избор и хубави емоции на дечицата с първите им колелета!

ПС: Нашето го продаваме.

# 444
  • around the world
  • Мнения: 651
за 20 лв отгоре можеш да купиш Puky
http://misto-bg.com/puky/cat1.htm
и ще знаеш, че си взела качествена, здрава и стабилна триколка ( с хубави, а Не пластмасови гуми ) с една година гаранция.




Цените на Puky триколките с надуваеми гуми не започват ли от 176 лв.  newsm78?

# 445
  • Мнения: 39
за 20 лв отгоре можеш да купиш Puky
http://misto-bg.com/puky/cat1.htm
и ще знаеш, че си взела качествена, здрава и стабилна триколка ( с хубави, а Не пластмасови гуми ) с една година гаранция.

Цените на Puky триколките с надуваеми гуми не започват ли от 176 лв.  newsm78?


Цените на триколките Puky започват от 138 лв, а моделите с колела от каучукова пяна си имат своите предимства - нямат нужда от поддръжка и не могат да се спукат. Материалът от който са изработени гумите съвсем не е пластмаса, и триколките возят също така безшумно и комфортно, както и тези с надуваемите гуми.

# 446
  • Мнения: 75
Цитат
Цените на Puky триколките с надуваеми гуми не започват ли от 176 лв.  ?

вече са ти отговорили това, че в гумите няма въздух не означава че за пластмасови. плюсът им пред помпащите се е че е елиминирам риска от спукване.
друг производител на триколки с плътни гуми е italtrike. моделите им с родителски контрол пак надхвърлят посочената сума от 100 лв.
под пластмасови гуми разбирам тези, който приличат на туба за вода , но кръгли Simple Smile - въздух пластмаса и гумена лента в средата - това са smoby, smarttrike и част от триколките на кетлер.
смятам, че шума който се вдига при карането на такава триколка е най- малкият проблем  Peace
тези гуми са по- малки и по- широки, заради което триколката стабилна, но всъщност се обръща по- лесно.
триколките с такива гуми са по- малко проходими, запъват се от и в най- малкото камъче на пътя, а друсането им се получават вибрации, което води до дискомфорт у детето.

# 447
  • Мнения: 307
Нашето колело е на бертони, но гумите не са пласмасови а от тези плътните гумени или там както се водят каучукова пяна.
http://www.shtarkel.com/products/1947-trikolka-7732.html
но толкова пари са му много ние го взехме миналата година от метро на промоция за 50лв. Най-добре, ако детето толкова приритва за колело да се вземе нещо втора ръка, че поне да не ви е яд
Но при всички случаи трябва да се подмени пласмасовата ръкохватка на родителския контрол, защото бързо се скапва. Дръжката ни се беше махнала ама ходихме да я заварят и сега е супер.

Последна редакция: чт, 02 юни 2011, 09:59 от sinapovaaya

# 448
  • Sofia
  • Мнения: 2 512
Здравейте!
Може би не ми е точно за тук въпросът, но не ми се ще да пускам тема само за това, а в тази са събрани мами, които в момента обикалят такива магазини Simple Smile
Търся ето такива протектори за обувки http://www.babybg.com/images/big_predpazitel_za_obuvki-5556455.jpg

Мога да ги поръчам и от нета, но не ми се ще да плащам куриер, колкото са самите протектори и да ги чакам 5 работни дни  Rolling Eyes

Много благодаря предварително!

# 449
  • Бургас
  • Мнения: 711
за 20 лв отгоре можеш да купиш Puky
http://misto-bg.com/puky/cat1.htm
и ще знаеш, че си взела качествена, здрава и стабилна триколка ( с хубави, а Не пластмасови гуми ) с една година гаранция.




Да найстина изглеждат хубави и ка4ествени,но нямат колани  Cry а без тях ми е немислимо

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт