Петъчна - за краставиците

  • 6 402
  • 160
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 122
Лукът кромид ли беше или пресен? Много ми е важно Crossing Arms

Праз бе, праз.

# 61
  • Мнения: 4 816
Такова нещо като праз-лук няма. Има праз и лук, съвсем различни неща са.

# 62
  • Мнения: 122
Такова нещо като праз-лук няма. Има праз и лук, съвсем различни неща са.

 newsm78 Баси.

# 63
  • Мнения: 14 654
Такова нещо като праз-лук няма. Има праз и лук, съвсем различни неща са.
Кумът ми, който е от Бургас, също твърди така, но по нашия край се казва праз лук, дори празия лук, както и син домат  вместо патладжан.

# 64
  • Мнения: 984
Проблемът Лис е, че докато оформя главичката и вените по краставицата, може да й увехне в ръцете, да изтече и да се спаружи. Виж "Зрънчото" ще да е за подобряване на вкуса след оралната консумация на вените.

# 65
  • Мнения: 3 569
За краставиците ясно.
Видях жена, която си беше купила орехи и корда ... Ха сега кажете ми какво си е причинила малко по-късно ..... Може би си е направила анална броеница...

# 66
  • Мнения: 2 196
Зрънчото е да го мляскат децата, да не надават ухо какво става в стаята на мама и тати. Може би чипс е по-подходящо...
За целта чипсът вярно е по-добре, ако ще го хрупат. Но зрънчото може за тапи  за ушите да се използва.

# 67
  • Мнения: 4 816
Хъ, отпадам тогава при решаването на така поставената зрънчокраставичнолучена Crossing Arms Сидерова енигма. Имам предположение, че мацката демонстративно е търсила кой да и стрие зрънчото, да я накаже с краставицата та чак сълзи от очите и да потекат, нооо това е само предположение Mr. Green

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 11:32 от Kasidy

# 68
  • София
  • Мнения: 7 098
За краставиците ясно.
Видях жена, която си беше купила орехи и корда ... Ха сега кажете ми какво си е причинила малко по-късно ..... Може би си е направила анална броеница...


Повече няма да взимам детето със себе си като пазарувам в "Плод-зеленчук". Само извратеняци се навъртат...

# 69
  • София
  • Мнения: 8 348
ако е било праз - независимо лук или не за какво и е била краставицата
може да са били цяла компания

# 70
  • Мнения: 122
Добре де, не се ли ползваше краставица за маска за лице. Що все ви тегли към .....

Жени  Thinking

# 71
  • София
  • Мнения: 7 098
може да са били цяла компания

Бих си помислила, че са цяла компания, ако освен краставицата, в наличност има и чепка банани  Mr. Green

# 72
  • София
  • Мнения: 8 348
после се ползва за маска за лице

# 73
  • Мнения: 3 569
после се ползва за маска за лице

И след това за салата на мъжО.

# 74
  • Мнения: 122


Повече няма да взимам детето със себе си като пазарувам в "Плод-зеленчук". Само извратеняци се навъртат...

Аз чудя тук какви се навъртат.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт