Да попитам нещо за солариумите

  • 31 747
  • 303
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: X
Много искам да отида на солариум,но ме е истрах.А и не знам за колко минути..ще се надявам да ми кажете...например колко минути стояхте пьрвия пьт и как беше??мажете ли се с нещо преди да влезете или след като излезете..  bouquet а и ме е истрах да вляза и да се затворя в оня "ковчег" Laughing

И аз се страхувам и нищо не може да ме накара да се затворя в хоризонтален. Затова ходя само на вертикален, не е страшно и си слушаш радиото, аз си пея даже и лекичко танцувам.  Laughing  Аз винаги ходя само за по 4 мин. не само в началото, а по принцип, и 3 пъти в седмицата, пада се през ден.
Но не ходя постоянно. Сега си взех карта, преди това 3 месеца не съм била на солариум.

# 121
  • 1st floor
  • Мнения: 9 179
мен пък ме е страх да стоя с очилата - не се ли отбелязват и после да имаш 2 светли кръгчета  Shockedоколо очите?  newsm78

# 122
  • София
  • Мнения: 7 919
мен пък ме е страх да стоя с очилата - не се ли отбелязват и после да имаш 2 светли кръгчета  Shockedоколо очите?  newsm78

Аз не ползвам също очилата, просто стоя със затворени очи.

# 123
  • София
  • Мнения: 4 817
То ако се продаваха свободно по магазините продукти за солариум - къде ще им отиде далаверата на собствениците на студиа. Много рядко може да се открият.
Вижте  реалните цени на тези например.
Крем, който купувам за 15 лв от студиото струва 9,40 всъщност. Simple Smile
А тези за еднократна употреба в студиото струват 5 лв.


Бях си взела една тубичка от тези за 11лв от магазин.

# 124
  • Мнения: 1 875
мен пък ме е страх да стоя с очилата - не се ли отбелязват и после да имаш 2 светли кръгчета  Shockedоколо очите?  newsm78
Отбелязват се. И ако околоочния ти има УВ защита, пак ти остава светло около очите.
Държа си очите затворени.
illy, не съм виждала, бих си взела иначе.
Всъщност като им гледам състава на тези кремове.. Коя точно е съставката (те), за максимизиране на тена Thinking

# 125
  • Мнения: X
illy от кой магазин?  Simple Smile

# 126
  • София
  • Мнения: 4 817
От Бургас съм си купувала, само там съм виждала. Името на магазина беше Ивис, на Александровска.

# 127
  • София
  • Мнения: 7 919
От Бургас съм си купувала, само там съм виждала. Името на магазина беше Ивис, на Александровска.

illy, скоро ли си го купува, дали предлагат още такава козметика ?

Къде беше това Ивис ?  newsm78

# 128

И в креайна сметка продават ли се по парфюмериите големи разфасовки мазила за солариум? Тези, които продават в соларните центрове са хем лако като количество, хем и доста солено излизат.

Kasidy, аз си бях купила миналата година на Tannymaxx козметика за солариум от козметичен магазин в Бургас. Определено така излиза по-евтино. Даже като отидох на солариум след това и момчето в студиото искаше да погледне с какво смятам да се мажа каза, че лосиончето ми е много хубаво и че съм го взела на много изгодна цена.
Но тук в София не съм виждала да се продава по магазини или аптеки.
я кажи от кой магазин в бургас да отида и аз

# 129
аз в ивис само на eviline съм виждала има ли на други марки

# 130
  • София
  • Мнения: 4 817
Иля, аз не съм от Бургас и се надявам да ми разбереш обясненията  Crazy Купих го обаче миналата година, беше на касата сложено.
Магазинът е в горната част на Александровска, до Стоматологията и Билетния център. Имаше в близост и едно кафе Dreams- малко по-нагоре по улицата от него. Ако не схванеш нищо от обясненията ми, кажи и ще ми кажат как да ти го обясня  Laughing

# 131
Иля, аз не съм от Бургас и се надявам да ми разбереш обясненията  Crazy Купих го обаче миналата година, беше на касата сложено.
Магазинът е в горната част на Александровска, до Стоматологията и Билетния център. Имаше в близост и едно кафе Dreams- малко по-нагоре по улицата от него. Ако не схванеш нищо от обясненията ми, кажи и ще ми кажат как да ти го обясня  Laughing

да голямата парфюмерия под стоматологията има и соларно студио там
но какви марки има там аз скоро ходих и ми покажаха само един ускорител на евелин който не е никак лош

# 132
  • София
  • Мнения: 7 919
Иля, аз не съм от Бургас и се надявам да ми разбереш обясненията  Crazy Купих го обаче миналата година, беше на касата сложено.

illy, сетих се за магазина, мерси много.  Hug Непременно ще го посетя.  Wink

# 133
  • Мнения: 3 641
Много искам да отида на солариум,но ме е истрах.А и не знам за колко минути..ще се надявам да ми кажете...например колко минути стояхте пьрвия пьт и как беше??мажете ли се с нещо преди да влезете или след като излезете..  bouquet а и ме е истрах да вляза и да се затворя в оня "ковчег" Laughing

И аз се страхувам и нищо не може да ме накара да се затворя в хоризонтален. Затова ходя само на вертикален, не е страшно и си слушаш радиото, аз си пея даже и лекичко танцувам.  Laughing  Аз винаги ходя само за по 4 мин. не само в началото, а по принцип, и 3 пъти в седмицата, пада се през ден.
Но не ходя постоянно. Сега си взех карта, преди това 3 месеца не съм била на солариум.
Аз пък обратно на хората, обичам да си лежа. Пак си слушам музичка, но някак си с е отпускам и релаксирам Crazy

# 134
  • София
  • Мнения: 7 919
Момичета, а аз днес вече успях да изгоря както трябва.  Confused  Цялата съм червена, боли ме гърба и свивките на краката, дано само да не се обеля.  ooooh!

Отидох както последните пъти за 9 мин, но реших да тествам хоризонталния солариум...наистина се оказа много по- силен, резултатът е налице.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт