Със самочувствие се сдобих щом Дюкан открих - тема 88

  • 49 725
  • 1 270
  •   1
Отговори
# 555
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Някой може ли да ми каже къде във Варна мога да си купя ленено брашно? Да взема и това да пробвам за проблема с 00.
Може да си купиш ленено семе и да го смелиш с кафемелачката Peace

# 556
  • Мнения: 2 829
Slav4e_Av4e
така де,ама нали написаха че свежо може newsm78,то така или иначе аз не го ям щото е супер гадно Sick

ям месо , ама ми писна вече

от днес съм и на салатки Laughing Laughing Laughing
обичам много салатки с месце на скара--екстра

# 557
  • Мнения: 1 890
................... а ние си се мъчим тук до следващия петък! Heart Eyes

Марини Hug Hug Ми какво да правя, да ви разказвам какво съм яла ли, нали ще ме линчувате  Joy Joy Joy
Въпрееки, че Кри  Hugме подсети, днес е четвъртък. От сутринта съм на мляко с трици, крем карамел /без карамел/, пилешкото на Буба Hug /мммм, много е вкусно/ и мнооого вода.

# 558
  • Мнения: 950
Аз предишния път спрях третата фаза някъде по средата Blush, но поне половин година след това не качих!
И сега на същите кг. ли си  newsm78 ,ако си ги задържала страхотно ,защото имам позната имаше много добри резултати и след време си върна двойно свалените кг.,е това на никой да не се случва .

# 559
  • Мнения: 1 890
........защото имам позната имаше много добри резултати и след време си върна двойно свалените кг.,е това на никой да не се случва .

С Дюкан ли ги е свалила?

# 560
  • Мнения: 1 449
Мишле, и на теб пожелавам много късмет и успех! Всичко да се сбъдне, както го искате!  Hug

# 561
  • Мнения: 950

С Дюкан ли ги е свалила?
Да с Дюкан ,затова и мен ме хващат едни страхове от време на време newsm78

# 562
  • Мнения: 2 829
ама е спряла режима ли--в коя фаза , newsm78
и правила ли е поддържаща фаза

# 563
  • София
  • Мнения: 6 299
gabonchi, както са те посъветвали, минавай към трета олекотена щом си кърмачка. И без това искаш по-бавно сваляне, но най-вече заради кърменето.  Peace


С Дюкан ли ги е свалила?
Да с Дюкан ,затова и мен ме хващат едни страхове от време на време newsm78

Според мен всеки, на каквато и дета да се подложи, колкото и да свали, ако след това започне пак да яде безразборно и да се тъпче, няма начин да не напълнее пак. А и всеки си знае от какво качва - аз от сладко и тестено, спра ли ги и влизам във форма (е, преди де, преди да кача 30 килца по време на бременността  Confused ).  А и тя не е изкарала режима до край все пак.

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 15:26 от catty m

# 564
  • Мнения: 5
Кой ще ми каже каква е паролата за албума със снимки newsm78
И аз това питам- адски любохитно ми е да видя резултатите на снимки  newsm78. Вече четвърти ден съм на диетата, от четящите съм и вие сте моята най-силна опора - вие и резултатите които сте постигнали с цената на много лишения  smile3501

# 565
  • Мнения: 1 890
Според мен всеки, на каквато и дета да се подложи, колкото и да свали, ако след това започне пак да яде безразборно и да се тъпе, няма начин да не напълнее пак. А и всеки си знае от какво качва - аз от сладко и тестено, спа ли ги и влизам във форма (е, преди де, преди да кача 30 килца по време на бременността  Confused ).  А и тя не е изкарала режима до край все пак.

И според мен е така. Пък и Дюки си казва, че режимът е съставен така, че да поддържаш нормално хранене и след  трите фази. Естествено е, че като се нахвърлиш на храната ще ти се лепне. Клетките след този период са като сюнгер, гледат да засмучат де що видят, особено мазничкото.

# 566
  • Мнения: 950
ама е спряла режима ли--в коя фаза , newsm78
и правила ли е поддържаща фаза
До трета фаза и край .

# 567
  • Мнения: 4 435
МЪНКИ аз знам,че е най-добре и него да избягвам,иначе аз и нямах намерение да го ям де,наистина е отврат. Sick Щом си на ПЗ,супер,аз първите два дни ядоях зеленчуци,като луда,ама вчера като видя + на кантара и Вещи ме посъветва да не забравям и месото и отново ядох пиле и днес го няма +.Супер си хапвам,салата с месце,правя си и мишмаш,тиквички,пълнени чушки,абе похапвам доста добре.А,ако знаеш,че преди диетата хапвах пиле един път на месец,изобщо не го обичам,и насила го ям. Confused

# 568
  • Мнения: 1 890
ама е спряла режима ли--в коя фаза , newsm78
и правила ли е поддържаща фаза
До трета фаза и край .

Демек не е правила протеиновия четвъртък. Това е груба грешка.

# 569
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Сега си дочетох темата и както винаги не можах да видя снимките.  Cry
Може ли да не ги триете толкова бързо, а примерно след 24 часа newsm78

Общи условия

Активация на акаунт