Със самочувствие се сдобих щом Дюкан открих - тема 88

  • 49 706
  • 1 270
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 829
и аз мисля като Фоли Peace
трябва си ограничение ,
според мен ако си изкараме режима докрай и продължим на 4 фаза -който е доживот -няма да имаме проблеми
сега, ясно е ,че понякога човек може да прегреши Embarassed
важното е  прегрешенията да не са всекидневни , а да се озапти навреме Peace



Славче Авче и аз не обичам много месо и риба

сега пилето ми втръсна доста ,но похапвам с голям кеф рибка със салатка
чудно  става с риба и яйца и зелена салатка с краставички

# 571
  • Мнения: 1 417
 spam2Марини,момичета,мина newsm68 newsm68разбих ги!ПоФалиха ме EmbarassedИнспекторката каза ,че урокът е супер.За сега толкова от мен .На всички Hug Hug

# 572
  • Мнения: 7 000
Здравейте чаровници  и честита ви първа пролет.
Не се познаваме или по-скоро вие не ме познавате,защото аз съм с вас от 25.02.Реших първо да прочета всички предишни теми и тогава да се включа.Е, снощи приключих и понеже знам,че освен красиви,умни и скромни сте и любопитни,днес се пресрамих да ви се представя.На 40г. съм (още не съм ги навършила,ама и това ще стане към края на годината  newsm47 ).Имам дъщеря на 19г. и син на 16г. , а преди 20 год. ми натресоха и още едно "бебе",което в момента е на 42г. и също е на режима  newsm53 .Мисля,че това ми дава пълното право да се присъединя към групата на нервозните лелички  Blush .Висока съм 168см и започнах от 86-7 кг.Направих 9 ударни дни и в момента съм 79 кг. Нямам въпроси и всичко ми е ясно.Което ме подсеща да благодаря на Вещи за превъзходното поддържане на темите  smile3525 ,както и на всички останали "ветеранки" ,които със своя опит помагат на останалите.

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 18:04 от 2в1

# 573
  • Мнения: 1 890
Перле, браво, за тебе най-хубавия подарък утре. Hug
2в1, добре дошла  bouquet Ей така се влиза при нас, с ЕГН, семейно положение , мерки и теглилки , прочетени теми и чувство за хумор. Ще отслабнете, да знаеш. Кажи нещо и за бебето  JoyУспех Hug

# 574
  • Варна
  • Мнения: 1 430
Здравейте и от мен, честита първа пролет  Hug
Мише, какво стана с ресторанта? Както разбирам няма да хапваме от пърЖолите на Дивака Sick, дано поне Фоли да си носи пръчицата, че от Варна ще дойдем да свалим поне по едно килце (имам нужда  Mr. Greenhahaha
Мишле, за бамята имам спомен, че се попарва в подсолена вода с оцет, преди готвене, точно да се махне лигавото  newsm78
Да ви се похваля, понеже съм Нелюбител на спорта, днес ходих на целутрон  Mr. Green Надявам се до срещата да се види ефект и да се хваля  bowuu
ама е спряла режима ли--в коя фаза , newsm78
и правила ли е поддържаща фаза
До трета фаза и край .
Демек не е правила протеиновия четвъртък. Това е груба грешка.
Това аз го разбирам, че е правила само 1 и 2 фаза, ако наистина е така, няма какво да се чуди, че си е върнала килограмите. Всички фази на режима са важни, но според мен 3 е най-важната. По време на нея трябва да се научим да контролираме приема на въглехидрати, мазнини и захари  Thinking
Добре дошли на новите  Hug Заредете се стърпение и не очаквайте да сваляте всеки ден, надявайте се поне на седмица  Whistling

# 575
  • Пловдив
  • Мнения: 14 142
Кой ще ми каже каква е паролата за албума със снимки newsm78
И аз това питам- адски любохитно ми е да видя резултатите на снимки  newsm78. Вече четвърти ден съм на диетата, от четящите съм и вие сте моята най-силна опора - вие и резултатите които сте постигнали с цената на много лишения  smile3501
Аз пък питам как човек, който никога не е бил тук, идва и дори не казва едно здрасти иска да види снимките  Thinking

За паролата - моите снимки съм си ги изтрила. Моля , тези, които искат да гледат да се обръщат към момичетата, които имат снимки там и те да преценят на кого да ги дават. Аз не бих искала да бъда обвинена, че показвам всички на напълно непознати (каквито се срещат доста честичко тук). Всички, които имат снимки там имат право да решат дали да се показват или не.

# 576
  • Мнения: 308
Моля, моля...на 40човек не е леличка. 2 в 1, това е въпрос на вътрешно усещане. Така че, добре дошла, но не се слагай сама в групата на леличките.  Hug Успех на теб и половинката и за напред

# 577
  • Мнения: 1 351

С Дюкан ли ги е свалила?
Да с Дюкан ,затова и мен ме хващат едни страхове от време на време newsm78
здрасти, какви страхове те прихващат златце,сподели

# 578
  • Мнения: 7 000
Мерси Фоли   bouquet
При вас е толкова весело,че не се усеща как минава времето.Не бързам за никъде.Когато стане, тогава.Аз цял живот съм си била дебеличка,а до преди 5 години и още повече,та сега не мисля да се препирам.ДоФтора Дюки ми препоръчва да стана 72-3 кг,но дяволчето в мен иска 65-6 кг.Та с ангелчето стигнаха до споразумението да пробваме до 70 кг ,пък после ще видим.  Hug

rokipagane  Laughing с щерка на 19г. и баба може да стана скоро  Wink

# 579
  • Мнения: 552
Перличка, бравос, ама то аз не съм се и съмнявала де  Heart Eyes
2в1, привет, добре дошли на теб и "бебока" и успех. Резултатът ти е страхотен   bouquet

# 580
  • Мнения: 91
Здравейте момичета!Поздрави на всички!   bouquet
Аз след МЦ  преборих поредния кг!Сега съм в ПЗ и не очаквам големи промени в кг, но поне си хапвам салатка...
Привет на новодошлите и успех с килограмите!  Peace
На всички бебеправещи пожелавам много любов,постоянство и спокойствие!И ще видите как неусетно ще постигнете желаните резултати!  Heart Eyes
Прегръдки на всички!  Hug

# 581
  • Мнения: 203
Вещи,извинявам се ако не съм казала здрасти Mr. Green
В началото като започнах режима и станах една от вас можеше да се виждат и без парола.Не съм ги гледала отдавна/от както има парола/,защото нямам време да изчитам целите теми./за което съжалявам/и сигурно съм изтървала нещо важно.
Ако някой прецени че може да ми довери тази парола,моля да ми я пиши на ЛС Blush
Лек ден на всички Peace

# 582
  • София
  • Мнения: 2 245
2в1, добре дошла!   bouquet Страхотно влизане в темата! Като по учебник! Успех на теб и "бебето".

Креми, нямах време да отида, но утре шефът си заминава за Великден, ще е по-спокойно и ще отида.

# 583
  • Мнения: 1 890

rokipagane  Laughing с щерка на 19г. и баба може да стана скоро  Wink

А пепел ти на устата сега, какви баби, още сме млади.

Ангелчето те е посъветвало правилно, пък и при този резултат до тук ще успееш скоро  bouquet

# 584
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Здравейте и от мен  wavey
Честита първа пролет / по астрономически /  на всички   bouquet
Сънче, Мишле и Дидочка - който каквото си е пожелала, да стане пу...., пу....  fingerscrossed
Аз няколко дни не съм писала, но не съм се отказала де. Само дето от 10 дни задържам. Пък и нали казахте, че трябва да се пише тук, за да се сваля и ей ме на днес да си помрънкам малко, че дано има резултат.
И още нещо, аз взех за Великденски козунаци да си мисля. То гладна кокошка просо сънува  hahaha. И тъй като гледам разни кулинарки са се преместили тука имам молбичка , така ако може да измислят рецепта за режимен козунак. От смлени овесени трици и подсладител. Ей много ще съм благодарна.  Hug
Честито на тези, които днес са с минусчета  smile3525

Общи условия

Активация на акаунт