E-bay тема 4

  • 32 116
  • 801
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 140
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STR … 4.cTODAY.m238.lVI

Това как ви изглежда???Доставка до БГ 26$, да ама не 50$ и това ми го казват след като съм го купила,много съм бясна и твърдят,че така си пише в обявата. Нищо и така ме устройва цената,но са супер некоректни
На мен ми се струва много некоректно. Според мен не трябва да ги плащаш, нищо че и така ти е изгодно. Това е вид договор между купувач и продавач и когато си наддавала, условията са били такива, следователно си сключила договора при тези условия. Няма ли друг начин освен диспута, за да се иска помощ и съдействие от ибей в такива ситуации?

# 721
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Платих, въпреки,че не беше коректен продавача,защото и тази цена ме устройва! А и реалната цена на доставка на такова нещо е около 50$, така че здраве да е Hug
Според мен като си пускат обявите бъркат нещо при настройките и за това така стават разминавания

# 722
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Аз за очилата на децата платих 17$ доставка,а на кутията пишеше 2,50 $. ooooh!

# 723
  • Мнения: 1 207
А дали това е цената на този телефон или аз пропускам нещо Thinking освен шипинга:
http://cgi.ebay.com/New-iPhone-16-GB-353-8-GB-290-Unlocked-World … 312QQcmdZViewItem

# 724
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Затова му писах на продавача, че съм съгласна да платя допълнително 1 GBP за доставка, тъй като скоро получих пратка с подобно тегло и на плика пишеше 1,04 GBP (аз бях платила 4 #Cussing out). Той обаче ми отговори, че дори и в Англия да я прати, ще му струва повече от 1 паунд, ето защо предпочита да ми върне парите (много ми е чудно защо тогава я обявява Free  Thinking). Писах му, че в сайта на Royal Mail има обявени цени и, че дори без отстъпката, която ползват за количества, пак може да ми прати пижамата на тази цена, при добро желание. Все пак предпочете да ми върне парите. Crazy

# 725
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А дали това е цената на този телефон или аз пропускам нещо Thinking освен шипинга:
http://cgi.ebay.com/New-iPhone-16-GB-353-8-GB-290-Unlocked-World … 312QQcmdZViewItem

Това е цената на услугата да ти разкодират телефон, който ти трябва да купиш от другия сайт. Peace

# 726
  • Мнения: 1 207
Абе видях,че има нещо ама...
Мерси  bouquet
чоколина-в хубави теми се засичаме с теб  newsm71

# 727
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не само разкодиране, ами и инструкции как да си купиш телефона ще получиш  Mr. Green:
Цитат
This eBay transaction will provide you with the INSTRUCTIONS and secure web link to place your order directly with Apple USA

Вярно в хубави теми се засичаме. Mr. Green Аз пък след малко тръгвам за Русе. Wink

# 728
  • Мнения: 260

дали се набутах с тва телефонче за 80евро, не е разкодирано  newsm78  Няма да плащам шипинг, намерих кой да ми го донесе  Wink

# 729
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Много е сладък телефона. Simple Smile
Аз пък днес получих ей този анцугhttp://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&ite … ame=STRK:MEAFB:IT,който има няколко петна.В обявата не беше споменато.Как мога да процедирам сега? Thinking

# 730
  • Варна
  • Мнения: 5 595
На последната ми пратка платих 78 долара доставка, като ми направи отстъпка от 5 долара. Като дойде се оказа, че на кутията пише 41 долара. Много добре калкулират и американските и английските хитреци.

# 731
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Има логика в леко завишената цена - вътре се включват и разходи по опаковането, гориво до пощата (разстоянията са големи там) и т. н. Но чак пък двойно... Close Много от продавачите така спестяват от листинг такса към е-бей, палащат минималната, вкарват си в цената на шипинга порите, които искат да получат за стоката и я обявяват на минималната цена (пък ако има балами да наддават - още по-добре за тях). Открай време е така.

# 732
  • Мнения: 1 140
Когато продавачът обявява, че прави отстъпка за комбинирана доставка, но не е обявил каква, как се процедира? Трябва ли предварително да го питам колко ще е комбинираната? Чудя се, защото съм харесала две неща - едното доставката му е 4.00 лири, а на другото 3.50 и не знам колко би могло да е комбинирано. Май най-добре да питам продавача newsm78 Но ако някой е имал подобен случай, нека сподели колко му е излязло  Praynig

# 733
  • София
  • Мнения: 326
Здравейте, искам да ви попитам за момиче, на 4г, дължина на стъпалото 17см, какъв размер трябва да вземам от амер. и англ. ebay, тук носи 26-27номер?
Гледах таблицата, но има голямо разминаване с номера в Европа и см на крачето....и не мога да реша

# 734
  • Мнения: 5 790
Виктория носи тук 27-ми номер, взех й от английския И-бей №9, точни са й в момента.
От американския не съм купувала.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт