Набор '98 - или как е в трети клас - 3

  • 23 152
  • 304
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 700
Здравейте и от мен.
Ние сме още ваканционно настроени. Изкарахме страхотно. Четири дни в БГ, по маршрута на зеленото училище, което пропуснахме (събрахме обаче всички печати от района Laughing) и после 4 дни в Охрид. Бях приятно изненадана, че дъщеря ми не се отегчи от "културната" програма на екскурзията и разказва с ентусиазъм къде и какво е видяла.
От вчера нямам наблюдения за някакво извънредно учене. Даже тези дни рисуват като диви, защото щели да участват в някакъв конкурс против тютюнопушенето с награда екскурзия в Рим. Та вкъщи кипи труд и се леят сълзи Wink

Таша, какво отучване? Shocked Доколкото знам учениците не отучват, защото дните им се падат от ваканцията. Ако си права ще ми се разкаже играта ooooh!

# 121
  • Мнения: 3 622
Таша, какво отучване? Shocked Доколкото знам учениците не отучват, защото дните им се падат от ваканцията. Ако си права ще ми се разкаже играта ooooh!

solaris вчера госпожата им е казала че в събота ще учат, но днес като се върна им казала че май няма да учат. Щяла утре да им каже със сигурност

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 13:20 от Tasha

# 122
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Аз също не мисля, че ще се учи в събота. Изрично помолих дъщеря ми да попита днес.

Ох, малко остана още до края на тази година.  Simple Smile

# 123
  • София
  • Мнения: 62 595
Моите ще си дойдат в събота и поне за мен няма значение дали ще учат или не.
А само ако знаят какво им се пише като си дойдат! Толкова много боклуци изхвърлих сега от стаята им, че ми и де не знам какво да ги направя. То не бяха хартийки, салфетки, изрязвани неща, моливи и химикали, които никога няма да пропишат повече. А колко химикали намерих и то си работят съвсем добре, поне 10 броя. Със сигурност усещането за чистота на децата изобщо не съвпада с моето. Подреждат ужким, ама на повърхността, особено ако баща им отговаря за това. И после аз съм лошата, защото не съм доволна от качеството. В един момент ми писна и ги оставих и тримата, но сега ми кипна. Ще видят те, сега им почиствам основно, но ще си лягат като приберат всичко. Вече хич няма да се водя по акъла на баща им за тази работа, а ще нареждам здраво.

# 124
  • Добрич
  • Мнения: 3 223

хи-хи, яко си набрала май. Wink

# 125
  • Мнения: 3 622
RadostinaHZ не се ядосвай толкова не само при теб е тази ситуация. В стаята на сина ми е кочина /колкото и лошо да звучи/. И най - интересното е че него това вообще не го дразни. Поне веднъж в месеца се заемам с неговата стая и основно я почиствам и хвърлям насабралите се боклуци. След има - няма два, три дена всичко си е по старому  Confused

# 126
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
Здравейте и от нас.Отдавна не съм писала.За отчета ваканцията си бяхме вкъщи за жалост ние нямаме баби желаещи да ги вземат през ваканциите.И за лагерите мисля че още са малки може би след година две.

# 127
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На сина ми класната каза, че ще се учи през двете съботи, които са работни. Но пък мои бивши колежки учителки ми казаха, че заради изпитите в четвърти клас само учителите ще са на работа, а учениците - не. Та ще видим, по принцип и аз си мислех, че няма да се учи, защото на сайта на МОН тези дни бяха във ваканционните, а досега не съм чула да се отучва ваканция. Ама то за МОН е нормално, кога ли са били точни и ясни, че сега ли...

# 128
  • София
  • Мнения: 1 754
Със сигурност няма да се учи/ходи на училище в събота.

# 129
  • Мнения: 2 700
Аз  питах вчера и класната на дъщеря ми беше категорична, че няма да учат Laughing

# 130
  • Мнения: 23
Поздрав и от мен! Събота е работен, но неучебен ден. Ние със сигурност няма дя учим, вече питах класната.

# 131
  • в семейството
  • Мнения: 404
Здравейте и от мен   bouquet
И аз май отдаван не съм писала. Ама то едно и също:
-Научи ли си?
-А ми ние нямаме домашно  Shocked .
-Я провери и си отвори тетрадката да видиш!
-Оооо, да бе!Добре че видях (или нещо от този род)  Twisted Evil .
Сега пак имат предложение да ходят на Огняново за два дни+Банско. Екскурзията струвала 58лв с вкл.нощувка и 1зак.+1обяд+1вечеря. Чудя се 1-во: Доста завои има по пътя и  2-ро: Тази сума не ви ли се струва повечко от нормално. За сега не знам какъв е хотела, но ме съмнява да е някой 3*.
Ако някой има впечатления нека да сподели.

# 132
  • Мнения: 1 517
На класа на сина ми за 1 път организират екскурзия. Без преспиване, което ме радва, понеже до сега не е ходил на такива мероприятия. на 17-ти, в Котел и Жеравна, 25 лв, които включват пътя и разни билети за музеи и т.н. предполагам. Храна ще си носят.
На Павел напоследък взе да му става лошо в автобус...  newsm78

# 133
  • Мнения: 2 700
fotka, за мен цената е приемлива.
Еднодневната екскурзия на дъщеря ми в София (т.е. в рамките на самия град), без каквато и да било храна, беше 20 лв. за транспорт, застраховка и входни билети за музеите.

Делта, има едно хомеопатично лекарство Коколин, което всички деца от класа на дъщеря ми пият преди път и доколкото знам нямат проблеми. На дъщеря ми помага със сигурност.

# 134
  • Мнения: 1 517
Ще го потърся. Под каква форма се продава?

Общи условия

Активация на акаунт