Music Idol 2 - 9-та тема

  • 24 548
  • 598
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 280
iveto_, в тоя клип Фънки се изложи повече от Иван  Tired
 

       Ами да ама това първо ми попадна.

       Нора снощи я изтървах, тя коя песен пя? и Ясен също

# 481
  • Мнения: 649
Ясен се справи вчера БЛЕСТЯЩО! Направо онемях като го слушах.

# 482
  • Мнения: 31 430
Яската е супер. Много ме кефи като го слушам. Веселяк и е умен.

# 483
  • Мнения: 649
Както казаха Ясен е ясен.

# 484
  • Мнения: 11 607
Установих,че явно съм много назад с материала......За въпросния Иван има вече 3 теми, като и тази последната е навъртяла вече доста страници...Прочетох първа и последна страница, видях 1-2 линка(нямам време просто за повече) и установих,че явно човека си прави шоуто по всевъзможни начини и има някакви отрицателни нагласи срещу него.........Както и положителни , естествено, но главно сред публиката,а не сред участниците. Та затова ли са всичките тези писания по негов адрес? Заради това,че си прави шоуто както само той си знае?

Има от тук пишещите момичета, които са ме виждали на живо...изказвам мое мнение.....Няма да ми стане приятно ако някой ме нарече в прав текст - Дебела пред ТВ зрителите.......Виж...Пухкава...може...но пък Дебела.....Не обичам нападки по признак външност, пол и пр. Най-малкото, което говори за култура.....Не харесвам и приказките на Фънки обаче.......

В края на краищата за Иван......ако хората го харесват и събере достатъчно гласове...какъв е проблема? Пазарна икономика..........Човека се бори както той е намерил за най-добре..пък дали това се харесва....и колко го харесват...публиката има думата.....Нали и затова са се нагърбили организаторите с шоу... - предполага се,че ще има хора всякакви и би трябвало да дадат шанс на зрителите да дадат оценката си за тях...Ако няма нагласени неща......Иначе в изискванията за участинците могат да кажат - търсим такива и такива хора, моля явете се, други не приемаме......

# 485
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Сега чета в другата тема, че май щели да пускат Иван във войната на гласовете утре с този, който е имал най- малко гласове от вчерашния концерт.
Надявам се, наистина, че няма да бъде допусната такава явна несправедливост. И не защото Иван ще "отнесе" със СМС-и който  и да е противник (това е просто ясно!), а защото е явно нарушаване на правилата на формата. То не че българският формат вече има нещо общо с другите. Whistling

# 486
  • Мнения: 2 100
Би трябвало да го изгонят! Много други си отидоха, а заслужаваха неговото място!

# 487
  • Мнения: 649
Би трябвало да го изгонят! Много други си отидоха, а заслужаваха неговото място!
Peace  За съжаление има много луди които ще гласуват за него!

# 488
  • Мнения: 1 280
         Аз си мислех, че само тинейджърките си падат по Ванката, но за жалост съм грешала  ooooh! Дано намерят начин да го изгонят вече

# 489
  • Мнения: 3 271
Дано намерят начин да го изгонят вече

Всъщност никой не търси начин да го изгони. Ако беше така имаха повече от достатъчно причини да са го направили. Повече от ясно е, че просто търсят начин да излязат от ситуацията с максимална печелба. Интересно какво ще сътворят.

# 490
  • Мнения: 7 263
Много ми е странно защо Ана има толкова малко гласове? Иван не мога да го коментирам изобщо  Twisted Evil

# 491
  • Мнения: 7 263
Дано намерят начин да го изгонят вече

Всъщност никой не търси начин да го изгони. Ако беше така имаха повече от достатъчно причини да са го направили. Повече от ясно е, че просто търсят начин да излязат от ситуацията с максимална печелба. Интересно какво ще сътворят.

Абсолютно правилно. Мюзик айдъл освен, че е формат за намиране на нови музикални звезди е преди всичко формат за печелене на много пари. Не искам да коментирам това, че едно недоразумение може да има толкова гласове колкото другите, само защото си бърка .... където намери пред камерата и се държи като надрусан палячо.
Така че лично аз очаквам Иван да остане, въпреки че си позволи да не се яви на поредния кръг. Намирам го за крайно нечестно и ненормално, но ми се струва вероятно.
Сравнявам го със бягане където всички стартират на старта, само един седи до финалната права и чака там....
Той Ванчо може така да пропуска кръг след кръг нали е най-добрия пък другите тикви да се борят за място под слънцето  Twisted Evil Close Twisted Evil Close

# 492
  • Мнения: 1 280
         Да прави сте. МА се превърна във формат за печалбарство само /а Иван е отлична златна кокошчица/  Thinking даже имам чувството, че част от журито, няма да цитирам поименно, отдавна съжалиха, че са се съгласили да участват

# 493
  • София
  • Мнения: 7 170

Той Ванчо може така да пропуска кръг след кръг нали е най-добрия пък другите тикви да се борят за място под слънцето  Twisted Evil Close Twisted Evil Close
... хак да им е newsm48

 Имам чувството, че вече каквото и да направи или да не направи Иван, неговите верни фенки, ще си счупят пръстите по клавиатурата за да го оправдаят и защитят  newsm50

# 494
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 102
Много ми е странно защо Ана има толкова малко гласове?
Сериозно ли питаш? newsm78  До сега тук не съм чела някой да я харесва /толкова, че да гласува за нея/.

Общи условия

Активация на акаунт