Раз, два, три, ще съм ученик, нали-набор 2001

  • 16 315
  • 362
  •   1
Отговори
# 60
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 394
Аз съм си, супер си(има и рима  Mr. Green)

# 61
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Аз съм си, супер си(има и рима  Mr. Green)
за вас винаги Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: 173
Хайде и аз да се разпиша.
И при нас едно зъбче се клати - първи горен десен.Водихме го на зъболекар , но отказа да го извади.Рано било още.Каза да отидем след месец.
На зъболекар го води мъжът ми, аз не съм присъствала на разговора и се притеснявам да не се изкриви постоянното зъбче.

# 63
  • Мнения: 641
По-добре да се разклати хубаво и може и само да падне, а и ако тя го вади ще е безболезнено.
Постоянното няма как да се изкриви, ако не е избило зад млечното.При моята щерка стана така с предните- беше се подал зад млечния и се наложи да го вадят.Но после се изправиха в редицата, тъй че няма страшно. Ако не се клати хубаво и с упойка ще го заболи. Изчакайте както ви е казала.  Peace

Аз съм си, мерси за инфото. Нас ни викат в училище юни месец и после септември - още веднъж.  newsm78

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Привет на всички!
Аз се позагубих и съм ви изпуснала нишката, но успях да прочета тази тема и да видя за какво си говорите Simple Smile
Мишо ще е на градина до края на юни. При една родителска среща за представяне на две училища, попитах лично директорката как стои въпроса с изписването на децата. Отговори ми, че никое дете няма да бъде изгонено от градината, но помоли всеки от нас възможно най-рано да ги спрем, за да могат да качват децата от яслата. Та ще изкараме юни, хем да му мине и РД на 27.06. /за последно в градината/. За един месец мисля да го командироваме при секърва ми, която е учителка и ще е свободна тогава. Надявам се да имаме възможност да отидем и до морето. Аз ще си го гледам известно време и септември мисля вече да се стягаме по-сериозно за училището Simple Smile
През ваканцията миналата седмица отидохме с него до училището, за да мога да му го покажа, да го разгледа. Успяхме да се срещнем и с директорката - много мила и любезна жена. Влязохме и в две класни стаи, седна на единия чин, изобщо... Остана доволен Simple Smile
Родителска среща ще има на 05.06., тогава подробно ще ни обясняват всичко. Учебниците ще са безплатни.
Имаме 4 сменени зъба, но има и кариеси и зъболекарския стол го зове  Sad
Лек ден ви желая   bouquet

# 65
  • Мнения: 3 886
Здравейте иние долните ги извадихме защото поникнаха нови даже 1 ня му е леко крив.Сменени са ми 7 зъба (сега му никнат нови 2)Като перфоратор е hahaha hahaha Joy JoyЗнаете ли че на децата се запечатват зъбите и се поема от здравната каса.Това е безцветна пломба зада не хващат кариеси .Аз т ази седмица ще го водя да му направят тази запечатка Peaceние още не знаеме за родителската среща чакаме списъците и евентуалните изпити и после за среща newsm78 #Crazy

# 66
  • Мнения: 647
Моята зъболекарка също ми го предложи това със запечатването. Ако някой го е правил няма да е лошо да сподели впечетления , че аз съм непоправим скептик...

# 67
  • Мнения: 832
на нас пъ нито един зъб не се клати, нито имаме паднали и сега драмата е за зъбната феичка  Crazy

# 68
  • Мнения: 642
Брей, какво е това "запечатване"?
И на Емо новите зъбчета са две долни, едното за съжаление е малко накриво.

# 69
  • Мнения: 3 886
Брей, какво е това "запечатване"?
Безщветна пломба която не позволява кариеси задравната каса го поема ама не казват много много и много от майките не го знаят

# 70
  • Мнения: 2 829
ей,здравейте Hug Hug Hug

колко много сте изписали.......

и аз позагубих нишката

АЗ съм си---браво ,рано-рано са ви дали списъка Hug

# 71
  • Мнения: 301
Току-щопопитах една моя приятелка зъболекарка и тя ми каза ,че запечатването става на постоянните зъби и се покрива от здравната каса с някаква лампичка се правело ,но тя каза още ,че имало ефект около 5-6 м .Някои,ако знае нещо друго да сподели .На нас още ни е рано ,но проявявам интерес.

# 72
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Искам и аз вече да знам къде ще ми учи детето,а не да ме държат в напрежение.
 Тя вече иска да купуваме дрехи за училище. ooooh!
 Искала блестяща рокля с много мъниста и бля,бля....Майка и направо се ужасява.

# 73
  • Мнения: 641
Ох, че ме разсмя с тази рокля  Laughing . То с тези принцеси и Барбита само розови дрехи иска да й купувам. Confused За сега само 4 от блузите й са розови  Laughing

# 74
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 394
Ох, че ме разсмя с тази рокля  Laughing . То с тези принцеси и Барбита само розови дрехи иска да й купувам. Confused За сега само 4 от блузите й са розови  Laughing

Блазе ти, че сте само 4 блузи. При нас всичко се навързва-розовата блуза трябва да се съчетава с другите неща и така стана, че даже и бельото е розово  Sick Че и при малката така-подаряват розово и като трябва да купя нещо, напр. чорапи, трябва да е розово, че иначе не върви  ooooh! Хич го недолюбвам този цвят, ама на, и аз се вкарах в розовия филм

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 13:42 от Гита Ог

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт