Гледах....Харесва ми!...Препоръчвам! -Тема VІ

  • 29 766
  • 580
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 94
Пу, първа  Grinning
Гледаме с дъщеря ми в момента Цветът на магията по Тери Пратчет.
Аз и преди съм писала, че много обичам приказките, така че ми е изключително забавно, още повече, че е Тери Пратчет  Wink
Отивам да гледам втора част  Grinning
Значи е хубав филма ,така ли?Наскоро си го изтеглихме ,но още не сме го гледали,трябва тези дни да се отдадем на една кино мания Thinking

# 466
  • София
  • Мнения: 5 833
Ами на нас много ни хареса, повече от Хогфадър Simple Smile

# 467
  • Мнения: 1 640
Пу, първа  Grinning
Гледаме с дъщеря ми в момента Цветът на магията по Тери Пратчет.
Аз и преди съм писала, че много обичам приказките, така че ми е изключително забавно, още повече, че е Тери Пратчет  Wink
Отивам да гледам втора част  Grinning
Значи е хубав филма ,така ли?Наскоро си го изтеглихме ,но още не сме го гледали,трябва тези дни да се отдадем на една кино мания Thinking
Откъде си изтеглихте филма и има ли български субтитри?Благодаря предварително за отговора.

# 468
  • София
  • Мнения: 5 833
Заповядай  http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=122193
Има субтитри.

# 469
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
тези дни гледах:

Chocolate, по случайност съм го свалила, може би съм очаквала нещо като онзи с джони деп Rolling Eyes.  който е зажаднял за бой тип брус лий може да си го дръпне Laughing

Into the Wild -  малко дължичък ми се стори. но иначе ми хареса, препоръчвам!

The Holiday - страхотен Peace

Awake - скоро не бях попадала на хубав трилър. много хубава игра на джесика алба Simple Smile

# 470
  • Мнения: 7 091
Снощи гледах " Atonement", един от най-хубавите филми, които съм гледала напоследък. Имах резерви, защото не харесвам Кира Найтли, обаче е перфектна за ролята, хубав е филма, препоръчвам! Peace Peace

# 471
  • Мнения: 3 770
Снощи гледах " Atonement", един от най-хубавите филми, които съм гледала напоследък. Имах резерви, защото не харесвам Кира Найтли, обаче е перфектна за ролята, хубав е филма, препоръчвам! Peace Peace

 И  аз го гледах преди месеци - много ми хареса!  Peace Имах някакви резерви - не знам защо , но определено останах доволна!

# 472
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Снощи гледах " Atonement", един от най-хубавите филми, които съм гледала напоследък. Имах резерви, защото не харесвам Кира Найтли, обаче е перфектна за ролята, хубав е филма, препоръчвам! Peace Peace

 И  аз го гледах преди месеци - много ми хареса!  Peace Имах някакви резерви - не знам защо , но определено останах доволна!
Също горещо го препоръчвам  Peace До някое време като че ли насила го гледах, но изведнъж... Различен от филмите, които масово се пускат напоследък.

# 473
  • В долината на голямата река
  • Мнения: 72
21 - Страхотен, разтоварващ и забавен  филм с великолепната игра на Кевин Спейси. Peace

# 474
  • София
  • Мнения: 4 819
I love you- На мен ми хареса. Малко неприятно усещане остави у мен обаче Rolling Eyes

# 475
  • Мнения: 94
Пу, първа  Grinning
Гледаме с дъщеря ми в момента Цветът на магията по Тери Пратчет.
Аз и преди съм писала, че много обичам приказките, така че ми е изключително забавно, още повече, че е Тери Пратчет  Wink
Отивам да гледам втора част  Grinning
Значи е хубав филма ,така ли?Наскоро си го изтеглихме ,но още не сме го гледали,трябва тези дни да се отдадем на една кино мания Thinking
Откъде си изтеглихте филма и има ли български субтитри?Благодаря предварително за отговора.
Здравей Simple SmileФилма си го изтеглихме от този сайт:http://joroiliev.freeforums.org/.Дано да съм ти помогнала Peace

# 476
  • Мнения: 94
Забравих да кава,че има субтитри.Причтно гледане Laughing

# 477
  • Мнения: 2 617
Новината за това:

http://bg.dtrailer.com/movies/watch/brideshead-revisited
силно ме заинтригува, въпреки че много ми хареса сериалът от 80-те:http://www.imdb.com/title/tt0083390/

# 478
  • Мнения: X
Real Women Have Curves-хареса ми,много човешки,много интересно представяне на историята......
Гледах и "The walker"-също ми хареса.......,но аз определено съм от големите фенки на Уди Харелсън-имам чуството,че може да изиграе всичко тоя човек/в момента свалям това-Semi-Pro-заради него естествено/
Гледам качили са вече из торентите и "Шивачки"-някой да сподели дали си струва гледането или е в духа на повечето нови Бг филми?

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 15:54 от Анонимен

# 479
  • Мнения: 4 784
I love you- На мен ми хареса. Малко неприятно усещане остави у мен обаче Rolling Eyes
p.s. I love you  ли имаш предвид? Снощи го гледах. Страхотен филм. Доста сълзи се проляха, разчувства ме тотално!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт