Тук сме се събрали да слабеем, все Дюканки сме и хубавеем - 97 тема

  • 33 362
  • 998
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 7 474
Добра вечер момичета  Hug
Още едно кило падна при мен  newsm44

Да питам сега- в ПЗ дни може ли грах или царевица,
 че не видях да се споменават newsm78

И друго пия едни лекарства, които са несъвместими с мляко
-някаква идея как да ям триците без мляко  newsm78

И последно-къде чатите?  Mr. Green

# 556
  • Пловдив
  • Мнения: 14 143
Лео, браво за килцето   bouquet
Чата е в скайпа, ако никой досега не ти е писал ми прати скайпа си на ЛС.
Паличинките и кекса може и без мляко да се направят.

# 557
  • Мнения: 1 193
Халеева, да ме вземеш и мен, че не ми се стои тук, на Земята  Wink
С тоя чат, имам шанс да наваксам  Grinning
Ей, Лео, за теб си мислех, че нещо се губиш  Hug Да оздравяваш, скоро  Praynig
Триците в кексче в микровелето, но вместо кис.мляко, дали не става с прясно? Или, ти и него трябва да избягваш?

# 558
  • Мнения: 1 875
Амери, според мен си е достатъчно като протеин това ядене, отделен е въпросът , че ще е по-добре и по-вкусно и някоя мръвка да му мушнеш Whistling Hug
Мазнислава, утаява се, ако престои.  То зависи де, ако правиш по-голямо количество ще набъбва сместа, докато правиш палачинките.
Страшно обяснение, сама не се разбрах Tired
Не знам, аз винаги правя по една и ми става нещо като питчица палачинката.

Лео, не може грах и царевица, само зелен фасул.
Триците не може ли с извара да се смесят, само мляко ли не можеш да ядеш или млечни като цяло? Thinking

О, Халеева Heart Eyes Ми радваш ли се на минуса, м? Hug

# 559
  • Мнения: 139
Привет заслабнали девойки,
Аз се загубих ама съм се захванала с куп неща и като капак бебчо ми потроши ел. кантарче. Утре ще си го взема /надявам се/ от ремонт че 2 месец вече го "поправят". Промяна като че няма...
Иначе вече си имам кърмаче на годинка! А третата ми фаза напоследък е само от гали....  ooooh! ми те тез празници край нямат... че и триците в района свършили... ама лято иде ...ще се стягаме...

# 560
  • Мнения: 7 474
Изобщо млечни продукти два часа около приема, а то е баш сутрин ooooh!
Ще го мисля  Thinking

Вещи, Амери, Орелия  lovekiss

Боря се в КМ, затова позачезнах  Mr. Green

# 561
  • Мнения: 1 575
Лео, ако имаш време и ти се занимава си направи триците със степче и желирай - да ти се получи като крем или по-скоро като ашуре  Wink

# 562
  • Мнения: 7 474
Боби1973  мерси за идеята, сега ще пробвам  Hug

# 563
  • Мнения: 1 575
Боби1973  мерси за идеята, сега ще пробвам  Hug
Мисля, че няма нужда да ги накисваш - през нощта ще си поемат.
Пираня,и на теб кулинарна идея - направи си триците на хлебче в МВ - триците /3с.л./, 1 яйце, малко пр. мляко, бакпулвер,3 мин. на макс. мощ.Не помня кой го беше измислил  Hug

# 564
  • София
  • Мнения: 196
Ори  ми радвам се. Това половин минусче съм го изгорила,докато търчах до луната и обратно. Амери  взимам те отма.
Боби  добра идея. И аз ще го пробвам по този начин, че ми омръзнаха само с мляко.

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 23:24 от haleeva

# 565
  • софия
  • Мнения: 3 425
Момичетааааа,ХЕЛОУ! newsm47
Минавам да ви кажа ,че ви обичам и изчезвам!Утре ще трябва да ставам в 5.Ще наваксвам с четенето през събота и неделя.Гууди,душоооооо,честито ти намаление!От сутринта много минусчета- smile3501На спамърките ще им се схванат пръстенцата в скайпа. hahahaТова е от мен. bowuu МъжО си дойде,отивам да го изстискам,нали трЕбе и спорт малко Mr. Green и лягам.Утре ви пожелавам лек и отслабващ ден! Hug Hug Hug
Дружинатаааааааа, smile3534

# 566
  • Мнения: 1 417
Амери,радвам се ,че си добре! Hug
Халеева,браво идвай смело в трета Hug
Лео,честито намаление! Hug
 HugБоби,много добри съвети! smile3501 smile3501 smile3501
Орелийке,къде се загуби? newsm78
Мана, Peace
Сънче, Hug Hug
Славкеееееееее smile3534 smile3534 smile3534
Лека нощ,момичета! Hug

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 23:48 от perlata

# 567
  • Oslo,Norway
  • Мнения: 129
и аз само за протокола лека спокойна нощ на всички
денес още един мръсник замина в миналото вече съм -4 smile3525

# 568
  • Мнения: 2 037
и аз само за протокола лека спокойна нощ на всички
денес още един мръсник замина в миналото вече съм -4 smile3525
За осем дни 4 кг, ти си шампион!

Можете ли да ме светнете защо не мога да изчисля бъдещото ми тегло от сайта на Дюкан? Като натисна на "Votre poids d'avenir" ми се отваря бяла страница. Аз зная колко искам да бъда, но все пак ми е интересно....

Искам да кажа, че от 3 март до сега съм свалила 9 килограма, можеше и повече да са, обаче два-три пъти ядох зелена салата през П дни. Друг път нямам много време да се храня и пропускам. Приемам упреци за това.
Само няколко души ме похвалиха, че съм отслабнала, а други хич и не го забелязват. Даже баща ми, който ме инструктира и ми купи книгата вика " Айде давай де!" Не ми се обяснява, че съм на път да стана нов човек. Обаче даже и мъжа ми нещо не забелязва. Следващите 20 кила като се махнат смятам вече че всички ще ахнат.

# 569
  • Мнения: 1 193
Дени, това с "мръсника" - много свежо ми прозвуча  hahaha
Хайде, още мръсници, да се тръшнат след теб Peace
Аз сигурно, щото имах малко за сваляне и бавничко става, ама няма къде да Одат килата  Mr. Green
Суперслави, скоро всички ще ахкат, като те видят  Peace Спазвай си режима, и всичко ще е Ок.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт