Тайната на дългата и здрава коса - 33

  • 25 300
  • 424
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 496
Проблем ли е да ползвам АД3Е след като  е отворен преди 2 месеца?

По-добре си купи ново шишенце. Два месеца са си два месеца. А и докато го свършиш ще мине поне още един месец.  И всеки път ще се питаш дали не е било по-добре да си купиш нов. Crazy

# 106
  • Мнения: 277
Доколкото знам Новидерм е добра марка.В една от темите(а и по други форуми съм чела) една мама беше споделила,че е много доволна от продуктите им...но за нокти  Mr. Green Дали в аптеките няма мостри?
По въпроса с изкуствените коси-въпреки че имам нужда,не бих си сложила...Колкото и да е зле моята,ще се опитам да и дам оптимално добър вид,винаги съм харесвала естественото...
Игуанка,страхотна коса,поздравления  Heart Eyes

# 107
  • Мнения: 1 671
Игуанка, страхотна коса!   bouquetВъобще като ви гледам косите и ще ме разколебаете да се подстрижа още по-късо другия месец.
За удължаването на косата - не бих се навила, пък и не съм виждала на живо резултата от такава процедура. Само по телевизията каквото са давали, но ми се струва доста ангажиращо и после за поддържане. Все си мисля, че косата трябва да можеш само да я срешиш хубаво и да е достатъчно да излезнеш навън.
anastangelche, много неприятна работа.  Sad

# 108
  • Мнения: 1 282
 Sick Sick Sick


http://i178.photobucket.com/albums/w257/anastangel/DSC00111.jpg - след фризьор

http://i178.photobucket.com/albums/w257/anastangel/DSC00107.jpg - преди фризьор

Съжалявам, но съм на мнение, че ми орезилиха косата  Cry Не говоря за дължината, тя като, че ли е запазена. Но косата ми е нарязана страшно!!!

# 109
  • Мнения: 4 496
На мен, честно казано, не ми изглежда толкова зле. Ако те дразнят много краищата, намали ги с два сантиметра /само тях обаче/ и си готова! Hug

Я виж тази госпожица на какво са я направили, тя к`во да каже... Mr. Green

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 01:19 от мис арк

# 110
  • Мнения: 1 282
 Crazy А, мерси съм за такова нещо  Mr. Green

# 111
  • Мнения: 1 270
имаш толкова хубава коса, с блясък. може би от сушенето със сешоар така ти стърчи  newsm78

# 112
  • Мнения: 1 179
Sick Sick Sick


http://i178.photobucket.com/albums/w257/anastangel/DSC00111.jpg - след фризьор

http://i178.photobucket.com/albums/w257/anastangel/DSC00107.jpg - преди фризьор

Съжалявам, но съм на мнение, че ми орезилиха косата  Cry Не говоря за дължината, тя като, че ли е запазена. Но косата ми е нарязана страшно!!!

Филираната ли ти косата или на мен така ми се струва? Не е в никакъв случай толкова зле положението, колкото го описа. Това е поправимо.  Peace

# 113
  • Мнения: 1 282
Ами казах, че не искам да ме филира. Тя ми каза, че ако не била филирала щяло да стои грозно и неоформено. Съгласих се, с условие да е малко. Дори като посегна втория път и казах, че не искам повече. И тя спря.  Thinking

Ще оправя положението аз- има приставка нула номер.  ooooh! Mr. Green

# 114
  • Мнения: 1 179
Е те това ми е любимо, фризьори със собствено мнение, ти му кажеш нещо, то си знае неговото.  ooooh! Бях попаднала на един фризьор, от който исках да ми вземе връхчетата, а той резна 15-тина сантима и ми каза, че с две подстригвания няма да има и помен от кичури (които са ми до горе) без да съм искала да ми ги маха  Crazy. Вече много внимавам при кого ходя.

# 115
  • Мнения: 1 282
 Shocked Кофти тръпка!

Аз казах, това беше последното ми посещение при нея. Сглупих аз. Ама как да е. Ще порастне пак. Следващият път при предишната. Поне като й кажеш връхчета и без филаж- изпълнява.  Hug

# 116
  • Мнения: 4 496
Или си носи 

# 117
  • Мнения: 2 631
Темата излезе в неплатен отпуск 2 дни!!  Tired

Айде да ви питам!
По принцип си държа кокосовото масло в стаята ми, но го купувах през зимата, а сега като го отворих да си мажа на лицето и гледам, че отгоре лекичко се е разтопило! Вие къде го съхранявате?? В хладилник ли??

# 118
  • Мнения: 965
А, така... точно днес си купих новичко кокосово масълце  Party
Кафе, никога не съм го съхранявала в хладилник, както и другите масла. Стоят си на рафта на тъмно и си чакат реда.  Mr. Green Само тривито слагам на студено, всичко останало си стои на стайна температура.  Peace

Какъв е този неплатен отпуск... в този живот съм забелязала, че всичко се плаща, по един или друг начин   Naughty
 hahaha Joy

# 119
  • Мнения: 4 496
Аз моите масла ги държа в един шкаф в банята, и Тривитаминолът е там. И да се поразтопи кокосовото или ши, не ме притеснява.

Вярно е, че в живота всичко се плаща, ама важното е кой ще го плати. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт