Каква козметика за новородено?

  • 23 460
  • 150
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 78
Крем против подсичане-СебаМед, пяна за вана-СебаМед, шампоан за коса и тяло-Мустела, лосион за тяло-Мустела.Ползвахме и олиото за масж на Чико, но не съм доволна

# 76
  • Мнения: 471
Бяхме със Себамед као новороден,после Бюбхен и Мустела. Не сме имали проблеми с нито една от марките

# 77
  • Мнения: 489
 Много внимавайте с козметиката, ние се бяхме обринали от Джонсън, след това ползвахме само преварен зехтин, което мисля е много по- добро от всякакви прехвалени козметики. За дупето, и до сега, ако има проблем ползвам крем "Здраве", шампоанчето ни беше на Бюбхен.

# 78
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз ползвах Бюбхен с дъщеря ми.Много съм доволна от вичките им продукти,
особено от кремчето за вятър и лошо време за лице.Сапун не ползвам за децата.
Сега,с малкия ползвам Хипп,също много съм доволна.
Шампоан и душ-гел(за банята),като новороден-мажех го с бебешкото олио,
сега го мажа с хидратиращ лосион,пак на Хипп,кремчето за подсичане е хубаво,също
и крема за лице.За пълно щастие ползвам и мокрите кърпи на Хипп.
Ще го цаниме за рекламно лице на Хипп малкия. Laughing



За  Нивея нищо хубаво не мога да кажа,много други майки също са се оплаквали. Peace

# 79
  • Мнения: 483
Аз ползвам козметика на Бюбхен и Мустела и съм много доволна и от двете!  Hug

# 80
  • Мнения: 4 784
Авент. Изключително съм доволна от тази марка, не само от козметиката. Ползваме шампоанче за глава и тяло. В началото ползвах и олио, но за малко. Ако ще раждаш в жегите май е по-добре само лосион да ползваш.

# 81
  • Мнения: 317
Ние ползваме Мустела - гел за коса и тяло за новородени, който е хипоалергенен и е страхотен! Сега смятам да си взема и олио на Мустела за масаж, но мляко за тяло не смятам да купувам, поне така ме посъветва личната лекарка на Вики, защото кожата й е много нежна и няма проблеми, и няма смисъл да я мажа излишно. А срещу подсичане ползваме крем Бочко, мажа всеки път при смяна на пелените! Това е от мен, дано съм била полезна! Hug

# 82
  • Мнения: 94
Май ще взема да пробвам на Мустела шампоан за коса и тяло и някакво мляко пак на Мустела, а за подсичането на Бочко - забелязах, че много от вас го препоръчват. Дано да му понасят добре на бебчо. Смятам, че тези три неща ще са достатъчни като за начало.
Благодаря на всички които ми отговориха.

# 83
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 262
ползвах Джонсън - олиото, а после Нивея. и от двете съм супер доволна. сега купих крем на Клоран, който струва 30 лв - с 50ти фактор е и малката се изрина.
което ме навява на мисълта, че повече никога няма да дам толкова пари за такъв "прехвален" боклук Crossing Arms

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 023
И с първото и с второто-Нивеа. Peace

# 85
  • Мнения: 1 477
Откакто се е родил малкия до сега ползваме само Бюбхен.

# 86
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
При сина ми ползвах различни докато не установих, че най-добре му влияе Бюбхен! Peace
Тоя път сигурно пак ще е така, въпреки, че и на Нивея не са лоши продуктите! Ползвам ги върху себе си, та може и върху бебето да ги пробвам! Grinning

# 87
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Ползвам Бюбхен и съм доволна. Нямам наблюдения за други марки.

# 88
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
В началото бяхме взели сапун, но мн цапа коритото и се отказах и минах на шампоан 2 в1

П.П. Бюбхен Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 718
Мустела - шампоан за коса и тяло  и лосион. На първо време това е достатъчно. Бих ти препоръчала и крема за смяна на пелени, но е по-скъпичък. А като негов заместител този на Бюбхен в голямата кутия.

Общи условия

Активация на акаунт