Кипър или БГ-е все си е добре и с Магарета или пък не, хайде всички на море! (8)

  • 14 345
  • 287
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 456
Аз да ви разкрия,Барборанова имат страхотна виличка,така че да не ви припраща в Балкана ами да ви покани на вилата... Grinning

 Joy Joy Joy Бъробранке, ко` шъ каиш чедо!? Да не се похвали, човек в тоз форум! hahaha А, климатик, вана, джакузи, басейнче има ли там? Те таквиз глезотийки търси кака ви Муцка!? Mr. Green


Гери, като ви дойде време за зъбките, едно прахче "Ashton Parsons" се казвало ми го прехвалиха! Английско било!
Ние не го пробвахме, щото си имахме зъбенца вече, та личен опит не мога да споделя. Дори имам спомен, че и тук в някоя тема за зъбките срещах отзиви за това чудо на чудесата.

# 91
  • Мнения: 0
Къде сте дами?     newsm78
Ние с Ники си купихме това-онова,аз лично сам горда че си взех един спортен комплект на Diadora на една добра цена.       newsm08    Повече пообиколихме,отколкото пазарихме ама и така става  newsm35
Как мина вашия ден?

# 92
  • Мнения: 353
Сиска изчисти си кутията,че не мога да ти пратя лично.Ка сте момичета,аз съм тук за малко.,съжалявам че не се включвам с адекватна помощ,извини ме моля.Всички останали-прегръдки и лека вечер.

# 93
  • България
  • Мнения: 21
Добро утро ,красавици!Много искам да ви почерпя с  кафе,но не съм много в час с картинките в компа.Благодаря на всички за поздравите и добрите думи.Да ви питам нещо рано,рано -наистина ли сме много българите в Кипър или само на мен така ми се струва?Навсякъде срещаме наши сънародници -в супермаркетите,в хлебарниците,в другите магазини,на плажа.В неделя ходихме с дядото на морето- от 20 плажуващи около нас 15 бяха българи.Вие на какво мнение сте и как ви приемат местните около вас?Лек и приятен ден на всички!

# 94
  • Мнения: 0
Добро утро...
Днес с Ники се успахме даже немога да повярвам..  newsm44
Усмихнат ден милички
 newsm51

# 95
  • Мнения: 353
Добро утро и от мен,Сиска с теб сдамо се гоним като пишем  Joy .Baba Ruma ,много са наистина,накъдето и да се обърнеш българи има  Mr. Green А това не е само в Кипър.Били сме на много места в чужбинето,справям се с доста езици,ама все ми се е налагало да ми дотрябва помощ и хоп-изненадка-българоговорящи навсякъде  LaughingАми то така,като сме глупавички и сме евтина работна ръка........Приятен и усмихнат ден на всички   bouquet

# 96
  • Мнения: 0
ТиХеРи

Верното в кутията ми има 3 съобщения само ама и тях изтрих...пиши ми Hug
Baba Ruma
много българи има в Кипър няма заведение,magazin или сфера на работа в която да няма поне един наш сънародник..
 Grinning

# 97
  • Мнения: 903
 sun
Добро утро, момичета!

Влизам и аз да се разпиша на бързо, пък по-късно - повече...
За многото българи в Кипър и аз знам още доста преди да се запозная с любимия или с вас... Нямам един познат, който да няма поне един свой познат или роднина, работещ или работил в Кипрото или той самия да е бил там... Ще го завладеем тоя остров, ей! Mr. Green
Сещам се веднъж моят човек ми каза, че до преди да ме срещне единствените българи, които познавал били годеницата на брат му и сестра й. Но откакто се запознал с мен, непрекъснато взел да попада на българи, даже в службата започнали да го считат за голям експерт и като има някакъв случай с БГ-граждани да го викат него да се обяснява с тях Joy Joy    Та си мисля, не че е нямало българи около него до преди да се запознаем, ами по-скоро той не ги е забелязвал /защото този факт е нямал някакво особено значение за него/.., а след това те просто са започнали да му се набиват в очите.

Пак се отплеснах... Blush

Искам да пожелая приятен ден на всички и да ви поздравя с тази песен ---->

http://uk.youtube.com/watch?v=3dirpclQ3Sk&feature=related

# 98
  • Мнения: 353
Блондичка,здрасти мила,тенкс за поздравчето,ама все ги пускаш едни,все от любими изпълнители  Hug

# 99
  • Мнения: 140
Добро утро и от нас! И аз напоследък трудно се докопвам до компютъра,ама поне смогвам да ви прочета.Днес времето тук е ужасно и затова и имам възможност да драсна някой ред Hug
Кати,тази ваканция и за училища и за детски градини ли се отнася newsm78 Щото аз си мислех като дойдем август да я пробвам мойта принцеса на детска градина,пък ако и свикне да си търся и аз работа... А пък твойте юнаци наистина не ти завиждам какво ще ги правиш... поне от това,което съм видяла от Ларнака,като че ли нямаш особено голям избор Thinking
И друго да ви попитам- дипломата от Бг върши ли някаква работа в Кипър?
Гери вие в Ларнака ли ще живеете? Simple Smile За квартири незнам как стоят нещата,защото на нас ни осигуряват от клуба на мъжо,ама там дето казва Кати като че ли е много отдалечено...ако имате само една кола и през деня мъжа ти е с нея на работа,там няма къде да отидеш с детенце пеша Thinking
Весел ден на всички  bouquet

# 100
Здравейте всички,понеже и аз съм на тема за Кипър,мисля че няма да имате нищо против да се вмъкна  Embarassed.Моят мъж замина за Кипър скоро и аз като другите искам малко информация за "Протарас"

# 101
  • Мнения: 577
Добро утро.Всички сте добре-радвам се за вас-мохабеда върви.Аз вчера писах,писах и аха да публикувам и нета се прецака,ей така като стане ми идва да се пръсна  Sick
Гериииииии,че си хубавица знам,ама че си от френската съпротива не знаех.  Laughing  Hug
Муцанке, кво да ти кажа ,пиленце?Вилата хубава,още текат довършителни работи по дворната част вече сигорно 7-ма година  Mr. Green Джакузи -няма,има вана,но при добро желание ще си правиш балончета със сламка.  bath1Климатик-не ти е нужен,и лятото си слагам нещо с дълго ръкавче.  Crazy,басейн за нас---включили сме го в плана,за децата-има.Цялата история чудесна,нооооо свеки се е загнездила здраво там/и по-добре  Mr. Green/,така че ще трябва да заминат на почивка/тази година ще е дълга-море и после към Доспат/та да я окупираме ние.  Laughing  Wink
Блонди,мерси за поздрава.Как е  Лорка,отшумя ли онова неразположение?
Гугунке,ама много сте се успали беееееееее ,така като гледам си писала в 7.30  Laughing   Laughing   Laughing  Joy
Бабче Руми,открихте викаш сезона с деди?  smile3501Ейййй завиждам ви ама благородно,от оная хубавата завист-знаеш ти.  Wink Поздрави деди от нас.  Peace
Тихери, здравей.Права си ,че сме навсякъде,но е имало и моменти ,където съм умирала от срам от държанието на сънародници........... Blush Ще споделя на кратко.Когато живеехме в ГР майка през седмица ми се обаждаше и ме молеше да помогна на поредна нещастна женица,била изтрадала-да и намеря работа и т.н.Добре--- една,две,пет.......намирам работа,преспивали са и унас,след това,като научат 5 думи решават,че са перфектни и ми звънкат да им намеря по-заплатена работа....Абе,като графия бях станала,ама само пари където не им вземах.......и това ви говаря с години...В един момент тряснах на майка ми телефона и и казах да престане с тия женици!Ама от къде ги намираше?.... #2gunfireВсе едни към 60-те,език незнаят,с голямо самочувствие след 1 седмица престой,с претенции.... smile3555 smile3511 /отплеснах се.но като се сетя за на майка жениците и изперквам-имам фобия от нейните познати/  Crazy

# 102
  • Мнения: 577
 Пак съм аз .   Laughing  Сетих се нещо да ви кажа. Здравейййййxelena,добре си ни дошла.  Hug
Та:Как разбираш кой е баровец в БГ  Joy
Трябва да има Жиесем,Жип,Жапанки.........при повече изпрани пари Жакузи........айде вие сте........да продълЖим списъка   

# 103
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Хоооп ето ме и мен....  bouquet
Прицака ми се интернета в къщи нещо #2gunfire..та ви пиша от офиса.... Laughing
Блонди ..Барборанке..Муцка..мерси за предложенията все са хубави обаааче кипърския инат ....мойто мъж ....... newsm61 smile3514...където реши там ще е ако въобще ще можем щото започнахме ремонтни работи по отваряне на втори ресторант и незнам дали ще може да остсъстваме за повечко пък и мойте дребните големи парички харчат Money Money...пък мама им да видите.... hahaha
Блонди виждам че си се заинатила и усилено превеждаш...саааамо така.... smile3501
Гугунка..поздравления за новите придобивки....искаме снимки ако може smile3533.....Шанкулова... Naughty...моля моля квартала за който казвам аз лично съм живяла там с малко дете осем години и съм страшно доволна точно по причина че не ми трябваше кола и всичко ми беше наблизо ....детски ясли...супермаркет..периптеро...фурна....магазин за домашни потреби..магазини за дрехи.....фото студио...стадион на Анортоси-може да играете футбол детенцето като порасне.. hahaha....още искаш ли.... newsm78...еее разбира се ако решат да ходят на главната им трябва кола.....  car003...но мисля че мъжа й вече купи такава....  bouquet
Баба Руме българите са страшно много особено след като влезнахме в евро съюза и паднаха визите....наистина им свалям шапка на някои идват без да им е осигурено нищо намират квартира работа и се оправят.....браво на тях smile3501...ама по голямата част хич не ми харесват да ти кажа особено напоследък отбягвам да казвам че съм българка защото винаги те хващат да им свършеш по някоя услуга ...то хубаво ама после вземат че не те и поздравяват еее не така де... newsm09
Хелена..добре дошла при нас ....зареди се с търпение да четеш тук пишем по много Joy Joy...Протарас е хууубаво мнооого туристи ...много работа.... много парички... Money Money..но и много се уморяваш.... smile3544..къде по точно е.. newsm78

# 104
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Как разбираш кой е баровец в БГ  Joy
Трябва да има Жиесем,Жип,Жапанки.........при повече изпрани пари Жакузи........айде вие сте........да продълЖим списъка   
Joy Joy JoyЗадължително една мнооого висока Жаба в кревата.... hahaha.....Барборанке де ги мислиш такива... hahaha....ГОлееема ЖЖЖЖертвоготовност като ходи високата жаба на покупки....хи..хи

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт