Клюкините от лятото - 18

  • 16 832
  • 262
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 289
Сабина, недей да се теглиш Laughing Спортувай заради спорта, за да се чувстваш добре.
Хайде и аз да вкарам клюка, че 4три месеца вече съм редовна на тае-бо и започнах и на тенис да ходя. Направо съм като преродена след тренировките.  Mr. Green

lilivid, честито за роклята, със здраве да си я носиш Flutter

# 106
  • Мнения: 236
Сабина, мисля че това с килограмите е нормално след като спортуваш. Все пак мускулната маса тежи повече от мазнините. Важно е как изглеждаш. Може и да си си същата на килограми и дори няколко повече, но по пибраната и стегната фигура веднага ще си проличи ефекта. Поздравления за упоритоста ти. Де да бях и аз така. Пусти мързеееел  Embarassed

# 107
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Клюкина. Ходя на фитнес трета седмица и вместо да отслабна, кантарът сочи +3 кг.
Егати. Crazy
Изобщо да не те стряска това, трупаш мускулна маса, а тя тежи повече.
Принципно затова е хубаво ако килограмите са много първо да се свалят, а след това да се наблегне на спорта за стягане.
Слаб борец или спортист, запазил фигура след като е спрял активно да тренира не познавам аз.

Ще се наместят нещата при теб, не се притеснявай Simple Smile.

# 108
  • Мнения: 1 734
*човек да го е страх да излезе от къщи...бива ли основен ремонт в мое отсъствие и сега се лутам (щото инак съм една ориентирана Laughing) кое къде е, добре поне, че обитателите възвърнаха оригинален облик

клюки нямам, щото имам работа и главоболие.
на всичко отгоре, децата са неудържими, броят наобратно две седмици и толкова ваканционно, че багажа вече го събраха.

Сабина, направо завидях.
не за килограмите в плюс, щото там водя, а за фитнеса.
откак имам безплатна карта и залата ми е срещу офиса, не съм стъпвала.

честито, lilivid, не са чак толкова непонятни причините Peace
ей сега ще изскочи Сиси да каже `снимка`, та не чакай, ами се изфотай Joy

# 109
  • София
  • Мнения: 17 465
откак имам безплатна карта и залата ми е срещу офиса, не съм стъпвала.

Ами логично, мацка  Mr. Green

# 110
  • Мнения: 1 732
откак имам безплатна карта и залата ми е срещу офиса, не съм стъпвала.

Ами логично, мацка  Mr. Green
Да. Аз защото си купувам карта, която хич не е евтина, та няма мърдане... Joy
Абе трябва си. При мен и поради здравословни причини, не само от суета.
lilivid, и аз съм с 50 лв. до края на месеца, споко! Тогава ще отслабна със сигурност.

# 111
  • Мнения: 236
Да се похваля, че и аз си купих роклА, ама и отрих петъце и ми направиха 10 лв. отстъпка  Joy

# 112
  • Мнения: 145
   Фру   СТРАХОТНО!! фръцкай се!!
    Сабина  правилно са  ти  казали - трупаш маса, ако си внимавала с храненето е това Simple Smile БРАВО ЗА ЕНТУСИАЗМА И УСИЛИЯТА

# 113
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Хм... я вижте каква констатация се оформя в доклада ни от едно изследване за образованието сред родители на деца в училищна възраст:

'Има тенденция ролята на бащата да е по-важна сред тези на възраст над 40 г. Младите мъже (до 40 г.), при същото равнище на професионални и социални ангажименти са далеч по-незаинтересовани от по-възрастните си 'колеги' .

И още нещо. Най-незаинтересовани от родителски срещи са мъжете от т.нар. 'нормални семейства'. Разведените, вдовците, живеещите на семейни начала (съжителство без брак) са чувствително по-ангажирани с детето си.'


Да не кажете после, че здраво си стискам ценната информация (за подходящите таргет-групи) под мишница Wink

# 114
  • Мнения: 4 458
Здравейте и от мен.

Честито на тези с рокличките, да си ги носите със здраве и все хубави моменти да ви напомнят  Hug И защо само Сиси да иска снимка, и аз искам да видя хубавите рокли  Crossing Arms

CTramell , значи ли това, че ние все пак сме били ударили джак пота, но не сме го знаели?  newsm78 И ако при нас е имало такива ексцесии то не ми се мисли какво е при бракуваните  Confused

Иначе аз сериозно нямам скайп  Sad Няма ли някой icq или msn, gtalk, yahoo ....  Не е чесно така да се покривате  Naughty

# 115
  • Мнения: 2 863
.

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 21:42 от Jaly

# 116
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Джали, я не се връзвай!
а за неизбрани модератори..реалон съм си мислила, че винаги можете изкл културно, възпитано и най-важното ОБОСНОВАНО да помолите ако не МАмма - то ТАтти да пуснат едни нови избори на модератор
мамма и татти са по принцип много либерални и изкл разбрани и ако обосновете и докажете ниска каквато и да е активност на даден модератор в живота и липса на негова дейност като такъв на вашия подфорум - не вярвам да ви откажат да има нови избори

а иначе по принцип поради труедностите на мамма и татти са наистина големи с големия поток...и при нас в подфорума за деца с проблеми имаше опит - за мен да се систематизират нещата, но за други се оказа крайно обидно да не се броят мненията му и някои други неща...та съкщо страстите бяха горещи и даже на момнти грозни...

желая ви ведро настроение - това е важното, купона вярвам ще тече било в една, дев или три теми - вие се разбирате, а това е голя предпоставка всякакъв формат на форума да ви приляга
ако и приемте, че ограниченията не са от лично естество /не говоря за начина на поднасяне на нещата...това е друга тема/ - ще видите, че всичко е ок
говоря го от гледна точка на "преживяла" подобен стрес не много отдавна

# 117
  • Мнения: 420
Jaly, , не се ядосвай. Срещу простотията лек няма, отминаваш и толкоз. Аз лично много  се забавлявам в ДиС, такива едни екзистенциални проблеми и въпроси се нищят, та си давам сметка, че съм пълна гъдулка поради факта, че хич не ми дреме дали \"свеки\" ме кара да и ям манджите, дали да я мамосвам, дали другите снахи мамосват, абе все важни едни работи, а и жизненонеобходими.
Аз клюки нямам, освен че в най-скоро време дали на пейките в парка , дали под мостовете, ама се изнасям. Не се търпи вече тоя тормоз, а пари за наем не изкарвам достатъчно.
Ужасно ми се реве, а дори сълзи нямам вече, то не остана. То просто вече издевателства над мен, прогони ме от спалнята, щот на работещ комп не желая и няма да спя, сега и климатик иска в хола, останалите помещения да са със затворени врати, т.е. аз в кухнята да мра, примерно.

# 118
  • Мнения: 2 863
Катке, за  начина иде реч, за това всички скачаха снощи, срещу правилата не  е ставало и дума, че сме......

Канадке, не знам как си жива, честно Hug освен да обръгнеш и да не му връзваш грам..то на него пък му прелива направо от простотия, та нищо не може да се направи.....

# 119
  • Мнения: 420
Мислех, Jaly, че съм му свикнала. Напоследък точно това си мислех, че явно сам станала сащтото перде кат него, нали с кавто живееш, такъв ставаш, ама...това с климатика просто ме довърши. Изкарах едно такова лято, второ не мога да изтърпя. Тук от няколко дни е 30Ц, тури и влагата, абе жива сауна, и денем, и нощем. То в кухнята не се диша само пералня като пусна, кво остава за печка, па и на затворена врата....а шума от климатика, ми не търпя, мамка му. Ако си изкарам спалнuя чувал на моравата отпред и довтаса полицията, дали ще го ozапти моя идиот, или мен ще вкара в заведение с капитонирани стени?  А? Mr. Green
Ми жива сам, кво да правя, не ми излиза лесно душата, ама оня дерзае Sick, не спира.
Ако го утрепя, може и да имам смекчаващи вината обстоятелства, замислям се сериозно вече. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт