Бебета ЮНИ 46

  • 12 850
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 15
4естито на вси4ки мам4ета които не успях да поздравя в4ера.да са им живи и здрави бебоците ,на мамите бързо възстановяване   bouquet Hug
Стискам палци на Вери и вси4ки които днес 6те се обебят  Heart Eyes Hug
Лек ден на вси4ки   bouquet
ПП сега бак гледах бебоците...да са живи и здрави много са сладки вси4ките пу пу  Heart Eyes Heart Eyes Hug

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 11:59 от dari7

# 241
  • София
  • Мнения: 39 903
Алекс също се обръща по гръб, само главата му е малко трудно да си върти, само веднъж я беше завъртял. И се отвива. Като почне да размята крака и ръце...

# 242
  • Мнения: 80
Честито на всички майчета които са родили последните няколко дни.Да са им живи и здрави бебоците и много да ги слушат. smile3504
Ние от вчера сме си вкъщи и още свикваме с новия човек.Като се разплаче Андрей и баткото си запушва ушите и излиза от стаята иначе за сега не създава проблеми.
Искам да питам кърмещите мами или тези които вече са минали през това:мажете ли си гърдите и с какво ,аз се мажа с ГАРМАСТАН но въпреки това пак са ми разранени зърната,вчера си купих изкуствени зърна но и с тях е същото.
Отивам да изчета какво сте писали докато ме нямаше.

# 243
  • Мнения: 132
Здравейте, мамчета   bouquet!
Честито на всички късметлийки от вчера !  newsm51
Да са ви живи и здрави малките съкровища!!!

Аз да се похваля - вчера кумовете ни донесоха най-важните неща, които ще ни дадат от тяхната госпожица, така че вече си имаме мултифункционална количка - със зимен и летен кош + столче/кошничка, което също става на количката. Просто няма нещо, на което да не става тая количка, толкова положения и варианти има, ама и те хората са дали към 900лв за нея преди година и половина. Донесоха ни и помпата на Авент, стерилизатор за микровълнова, уред, който държи шишетата с постоянна температура (надявам се да се кърмим успешно и да не ми трябва), както и още някои по-дребни неща.
Ремонтът ни е най-после на 99% завършен, остават няколко козметични работи, да се изчисти за няколко часа, но дори и без мен вече могат да се довършат тези неща и сме готови  newsm44! Доживях и аз, както се казва  Mr. Green!

Много тихичко днес, момичета, дали е затишие пред буря  Wink!
Успех на всички днес  Hug!

# 244
  • Мнения: 15
ммммммм наистина много тихо днес както каза ми6ленце newsm78
Днес на колона сме много малко.Пантерката,оффиоли,Вери,Тони,БЮТИ,Мим4енце ...не6то липсват днес ..не са се разписвали дано вси4ко да е ок....

# 245
  • Мнения: 15
ммммммм наистина много тихо днес както каза ми6ленце newsm78
Днес на колона сме много малко.Пантерката,оффиоли,Вери,Тони,БЮТИ,Мим4енце ...не6то липсват днес ..не са се разписвали дано вси4ко да е ок....

ПП.Сега видях Мим4енце,Вери и Оффиоли са влизали днес Mr. Green,оба4е,БЮТИ,Пантерката нееееее дали няма да има 6търкелови новини Heart Eyes сега 6те потърся Тони,не6то много ми е съмнителна (дане би да е родила и аз да съм пропуснала да про4ета  newsm78)
сега видях и Тони,последно е била активна на 9 /6 сутринта,дано вси4ко да е ок при нея  Praynig,някой ако има инфо нека пи6е как е .

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 13:50 от dari7

# 246
  • Мнения: 657
Аз съм си тука, нищо ново при мен.. Дебна от време на време за новини  Mr. Green Верно, че Тони се загуби от доста време, и от Верито очакваме вести, а пък и толкова други мами дето отдавна не са писали  newsm78 Дано всичко да е наред  Hug
Ох, тия горещини как морят само, едвам дишам и се потя постоянно  #Cussing out

АнМари, много хубави снимки от изписването ви  Heart Eyes Абе изобщо всички бебоци в албума са страхотни сладури Flutter Благородно ви завиждам, мамчета, че вече си гушкате бебоците Mr. Green

# 247
  • Мнения: 13
 WhistlingТакааа,вече съм от отбора на 10-тия месец.Току що се връщам от болницата.След вяло опипване по корема ме разпитваха за конт.,изтичане на води и т.н.Много се ядосах,но реших да не вдигам панаири.Можеха поне тоновете да проследят ThinkingКазаха ми всеки ден да ходя на тонове там където са ми водили ж.к. и ако не родя до 19-ти да отивам при тях.
Аз въпреки това в Понеделник ще ида на едно ехографче,че мн. ме тресе нервата и искам да видят водите,плацентата и т.н.

# 248
  • Мнения: 233
дари7, и аз съм тук!  Mr. Green
При мен нищо ново. Вчера се утрепах от чистене, готвене, миене... Не за да излиза бебето, просто вече трябваше да се изчисти! Досега се пазех от тежка работа, но вече не се щадя. И като гледам, малката кокона хич, ама хич не се и трогна.

Ох, тия горещини как морят само, едвам дишам и се потя постоянно  #Cussing out
При вас горещини, а при нас - студове. Crazy!  #Crazy Аз съм с пуловери, печката е запалена... без коментар просто.

милони, айде, време е и ти да се похвалиш!  Mr. Green Атина_ели също!
мишленце_333, браво за ремонта! Сега само бебчето остана да ви дойде "на гости" Wink

Честито на блю и Мими_лео!    Hug  Hug

Аз си трайкам, т.е. чакам, щото хич не усещам вътрешно, че нашият ден наближава... ей тъй сигурно последна ще си остана тук да пиша  Mr. Green А контракциите ми почти спряха...  newsm78

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 18:15 от Sleeping Beauty

# 249
  • Мнения: 210
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАЙЧЕТА  bouquet

Искам да питам кърмещите мами или тези които вече са минали през това:мажете ли си гърдите и с какво ,аз се мажа с ГАРМАСТАН но въпреки това пак са ми разранени зърната,вчера си купих изкуствени зърна но и с тях е същото.

Много зависи какво искаш да постигнеш  newsm78
И Гармастан и Лансинох облекчават леко болките Mr. Green
Гармастан е добър с това , че размеква засъхналите корички на раничките и те падат.
Лансинокс поддържа влагата на зърната и не позволява да изсъхнат ранишките до толкова,че да е болезнено следващото кърмене.
Аз накрая минах на свинска мас и за мен това беше най-доброто решение  Whistling

Беба така ме беше разранила, че след като повърна сериозно количество кърваво мляко спрях да я кърмя... Цяла седмица цедя и още имам рани по зърната  Sad
Консултирах се с личния и докито на Ради, и двамата казаха че никъде не бъркам -просто не се получава smile3511
Дано при теб да се пооправят нещата fingerscrossed

# 250
  • Мнения: 13
здравейте момичета. Ние вече сме си вкъщи. Папкаме, спинкаме, плачем... и акаме когато ни свалят памперса Mr. Green
Не съм чела нищо но прегледах днешните публикации и май никой още не е обявил че
Venity роди своята дъщеричка Невена днес сутринта. Принцесата тежи 3100гр и 50см. И двете са добре.
Ами това е засега от мен. Ще гледам да се навъртам наоколо Peace

# 251
  • Мнения: 5 713
Честито на Мими Лео и Венити!   bouquet  Hug

Да са живи и здрави дечицата!  Heart Eyes

Аз имах вчера контракции цяла вечер след фитнеса. Simple Smile Но като легнах, минаха. Пак е нещо. Днес пак.

# 252
  • Мнения: 12
  Честито на Venity и на Мими Лео!

  Pretty_Galina добре дошла! Радвам се, че всичко е наред. Цункай мъничето.
  Ние все още се чакаме.

# 253
  • Мнения: 15
ЧЕСТИТО НА ВЕНИТИ!ДА И Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ГОСПОЖИЦА!АБЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМА!

Pretty_Galina добрв дошла у дома и от мен!
mishlence_333   браво,че ремонта е към края си!Сега можеш спокойно да си отдъхнеш Peace!
А мен този катетър много ме притеснява... ooooh! Я да питам мамите със секцио,кога ви го поставяха?След упойката или преди това? newsm78 Наистина ли е много неприятно?

# 254
  • София
  • Мнения: 226
Катетъра го сложиха преди упойката. Мен въобще не ме боля. Важното е да се отпуснеш и няма и да го усетиш.

Общи условия

Активация на акаунт