Приятелят ми взе да става много дебел.........

  • 14 512
  • 193
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 738
След време косата му ще побелее, а може и да оплешивее, ще има изкуствени зъби и оная му работа ще омекне.... това са нещата от живота, ти всъщност обичаш ли този човек, или единствено килата му са от значение?


Чакайте сега, тука говорим за след около 50 години Rolling Eyes Примерът е смешен.

Разбирам авторката. Съвет - заглеждай се по мъже с хубави тела, като се стараеш той да забележи, може би ще помогне, но пак зависи от човека.Ти си го познаваш, знаеш как би реагирал.

По този повод много ми е смешен един случай- моя много добра приятелка напълня много след хормонално лечение. Все тренирахме заедно и даваше отчет после на приятеля си колко километра е пробягала днес...Тоест, той постоянно й натякваше колко е напълняла, а тя се стараеше страшно много...Докато не се запознахме един ден...Какво да ви кажа - кръгъл Laughing Направо се възмутих как й държи сметка без да погледне себе си ooooh! Та така...

Но и вманиячаването във външния вид не е здравословно...Моят приятел ако не е във фитнеса 5 дни в седмицата и ако не яде през 3 часа и става невъзможен Rolling Eyes Отиваме някъде, където няма храна примерно,застояваме се повече и се почва едно мрънкане как днеска бил ял само 5 пъти,отишъл му режима, трето, пето...Много ме дразни! Че и придирчив - такива дюнери, мюнери, хранене на крак -  Naughty... Ужас Twisted Evil

# 46
  • Мнения: 957
След време косата му ще побелее, а може и да оплешивее, ще има изкуствени зъби и оная му работа ще омекне.... това са нещата от живота, ти всъщност обичаш ли този човек, или единствено килата му са от значение?
Аз на негово място не бих те търпяла и минута. Моят приятел (двукратен шампион по бодибилдинг) веднъж направи коментар за теглото ми и на секундата бе освободен от всякъкъв ангажимент към скромната ми пълничка особа и пратен при 50 килограмовите мадами. Защо ли се отказа от предложението ми?
Нямаш желание за секс с него - ми намери си такъв, с когото ще бликаш от такива желания и остави човекът да си намери някоя дето ще го харесва и такъв.
Ето това е ...ЕВАЛА... просто всички които мислят само за килограмите са болни мозъци..ако искаш и денонощно може да му пилиш на главата..и всичките роднини и приятели да му пеят на главата колко е дебел...той няма да отслабне..дори да има най-голямото желание на света..при това притискане..нищо няма да направи..освен да си навреди..почва диета..за 1 ден..и на другия ден като се наблъска..фаида -Никаква...
Мен по би ме отблъснала жена като теб..отколкото някоя по-пъухкава..даже пълна...но жизнена и над тези неща жена.

# 47
  • София
  • Мнения: 12 570
Напълно съм съгласна с muneca

Интересно ще е да погледнеш нещата и от друг ъгъл - представи си, че той не те харесва, защото си много слаба и постоянно ти натяква да напълнееш? Ти какво ще направиш, а?
Не случайно хората казват, че любовта е сляпа. Щом си прогледнала в тази връзка нещо не е наред.

# 48
  • Мнения: 46 675
Чакайте сега, тука говорим за след около 50 години Rolling Eyes Примерът е смешен ...

Познавам плешиви мъже на по 30 г., много е точен примерът.

Съгласна съм с muneca de porcelana, проблемът на авторката не е в килата, просто чувстата й са се изпарили.

# 49
  • Мнения: 957
"Когато често се срещаме с дадени хора, те стават част от живота ни. И като станат част от живота ни, започват да се опитват да го променят. И се сърдят, когато не правим това, което те изискват от нас. Понеже всеки си мисли, че знае как другият трябва да живее живота си, но всъщност никой не знае как трябва да живее своя собствен."

# 50
  • Мнения: 1 488
Оф, дали в този форум някога ще има тема, без да четем в нея заяждания?
и аз това се питам  newsm78
не мисля 4е при тази висо4ина и тези кг приятелят ти е чак пък толкова дебел
мъжа ми е 181/95 и не мисля че е дебел  Whistling
иначе и аз не харесвам запусналите се млади хора

# 51
  • Мнения: 33
И аз имам съвет към авторката - преди да си хванеш гадже (колко я мразя тая дума!) заведи го на лекар, за да му направи изследвания да видят как е с метаболизма и ако има изгледи след 5 години да напълнее, веднага го зарязвай...

Абе вие на коя планета живеете и изобщо на колко години сте повечето, които се отвръщавате от дебели хора? Извинявам се, ама като чета ми звучи да сте на не повече от 15-16. Моят човек откакто сме заедно също леко понапълня (не съм му мерила килата, още пък по-малко ще го гоня да му меря корема #Crazy), но това по никакъв начин не ми е попречило да го обичам и да живея с него ден след ден. Нещо повече - радвам се, че е качил малко кила, защото явно се чувства добре и щастлив и не виждам по каква непонятна причина ще го карам да се лишава от някакви неща и да се чувства зле. Що не се замислиш, че може да му е гадно да ходи на фитнес, че може и да не му пречи, че е качил кила и че се опитва да угоди само на теб?
Ти като се сбръчкаш добре ли ще ти е човекът до теб, на който можеш да разчиташ винаги и за всичко, само да ти показва, че за него си грозна и в прав текст да ти казва да си направиш пластична операция? И как изобщо живееш с тоя човек при положение, че такава дреболия ти пречи да имаш нормални отношения с човека?

# 52
  • София
  • Мнения: 175
Тя любовта е хубаво нещо, дори и когато е сляпа. Но на 27 години е тъжно да се запуснеш така. Този младеж не е лошо да промени хранителните си навици, за да не си пати после. И да, всеки си има слабости, някои не харесват дебели, други плешиви, трети не знам какво си..Хората променят вкусовете си, може би е време авторката да прецени дали това е нейният човек или да отива на гарата и да чака следващия влак  Peace

# 53
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
При нас пък е обратното. Той е прекалено слаб, а аз не съм се възстановила напълно от раждането. И мъжът ми не ме харесва така макар ,че не ми го казва. Но аз го чувствам как ме следи какво ям. Макар, че пазя диета не мога да отслабна и това е. Така ,че от опит знам, че е много гадно постоянно да ти казват да отслабнеш. Аз си го харесвам какъвто и да е.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 934
И аз имам съвет към авторката - преди да си хванеш гадже (колко я мразя тая дума!) заведи го на лекар, за да му направи изследвания да видят как е с метаболизма и ако има изгледи след 5 години да напълнее, веднага го зарязвай...

Абе вие на коя планета живеете и изобщо на колко години сте повечето, които се отвръщавате от дебели хора? Извинявам се, ама като чета ми звучи да сте на не повече от 15-16.

И на 100 години да стана, мнението ми по този въпрос няма да се промени. Достатъчно е, че сме водещи по затлъстяване на глава от населението и над 50% от хората страдат от проблеми с наднормено тегло.

# 55
  • Мнения: 46 675
Възможно е и за затлъстяване да става дума, но може и да не е, как ги слагате тези диагнози без барем за ръста да питате  Crazy ами, ако е бил например 70 кг., а сега е 86 кг. при един среден ръст, чак пък затлъстяване Laughing но това е само пример, случаят може да е всякакъв ...

# 56
  • Мнения: 1 168
Просто си хвани гадже, което да е също толкова вманиачено на тема тегло!
Не разбрах със сигурност имаш ли дете или не, но ми се струва, че не, иначе, щеше да си имаш много по-смислени занимания, от това да търчиш да му мериш корема! Та ако не си раждала - внимавай, може да ти се развали фигурата, тогава какво правиш? И в никакъв случай недей да кърмиш, щтото ще ти увиснат гърдите /освен ако нямаш достатъчно средства за силикон/!
Извинявайте, ама наистина ми е странно!

# 57
  • Мнения: 927
Само мога да се надявам горкичкият ти приятел да си намери свястно момиче, което ще го обича и приема такъв, какъвто си е и няма да го излага ( а и себе си най-вече) по интернет форуми. А ти... - моли се да не те стигне някое хормонално заболяване и да попаднеш на мястото, на което си поставила това момче...

# 58
  • Мнения: 139
Тя любовта е хубаво нещо, дори и когато е сляпа. Но на 27 години е тъжно да се запуснеш така. Този младеж не е лошо да промени хранителните си навици, за да не си пати после. И да, всеки си има слабости, някои не харесват дебели, други плешиви, трети не знам какво си..Хората променят вкусовете си, може би е време авторката да прецени дали това е нейният човек или да отива на гарата и да чака следващия влак  Peace

Без да ти противореча напълно, искам да ти кажа, че наднорменото тегло не винаги е заради запускане и не означава занемаряване. Причините за трупането на килограми могат да се търсят в нарушена обмяна на веществата, хормонални проблеми, предизвикани от ендокринни заболявания, психо-емоционални сътресения и разстройства, от които никой не е застрахован дори и на 20 години. Изказвания като твоето, извини ме, но просто са несъстоятелни към един такъв проблем, чието разрешаване, или поне намаляване изисква именно много търпение, подкрепа, уважение, помощ, разбиране и обич. Аз през целия си съзнателен живот се боря с наднорменото тегло - ами пак съм си пълничка, но се научих да се приемам, уважавам и обичам. И хората около мен ме приемат, уважават и обичат. Мога да ти кажа, че съвсем не съм занемарен човек - нито интелектуално, нито физически, спортът ми е приятел и т.н. Един ден мога да стана болезнено слаба (била съм за кратко) - ами няма да се чувствам по-добре, нито ще стана по-стойностен човек, нито ще съм спокойна, че фигурата ми ще е такава завинаги. Аз не съм затворник на обвивката си. И далеч не съм единствена.
Надявам се авторката да си подреди приоритетите и да даде шанс на човека до себе си да бъде щастлив, защото това е напълно възможно.

# 59
  • Мнения: 369
Аз нямам нужда от спорт, природно ми е заложено да имам слаба фигура

Хе-хе, спортът не е само за отслабване, практикува се и за здраве, тонус и удоволствие.  Peace Та нищо не ти пречи да спортуваш заедно с него. Фитнес, тенис, плуване, предполагам, че ще ви е забавно заедно.

Относно килограмите- за мен е по-добре 5кг отгоре отколкото 10кг отдолу. На всеки му се случва да се поохрани малко все пак, а кльощавите мъже не са особено секси. Но прекаленото затлъстяване и непукизма относно външния ти вид и чувствата на половинката обикновено говорят за наличилие на кофти черти на характера- безволие, липса на самокритика и съответно желание за усъвършенстване, мързел и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт