Отговори
# 390
  • Мнения: 39
Да се запиша и аз. Месц април 2012г. в КИРМ гр.Плевен ИКСИ, дълъг протокол, извадени 6 яйцеклетки, от които само една зряла и тя не се оплоди. Месеца след инвитрото забременях напълно естествено след осем години опити. Сега се моля да изкарам чудото, което ми се случи до край и да се роди едно живо и здраво бебе.

# 391
  • Мнения: 42
Да се запиша и аз ,с едно неуспешно ин витро в Плевен при д-р Емин,предстои ми второ дано да е с положителен тест  baby_neutral

# 392
  • Мнения: 24
Реших да пусна тази тема за да се види каква е статиската като цяло в тези процедури,от кой опит успяхте да сбъднете мечтата си за бебче,а тези които все още не са успели колко опита са имали до момента.Извянявам се ако е имало вече подобна тема.

Първи опит в клиниката на д-р Щерев - неуспешен. Втори опит в Първа САГБАЛ Св. София при д-р Манчев - вече съм бременна Grinning

# 393
  • Мнения: 24
Да си допълня поредния пост:
1-ви опит -октомври -2009-дълъг протокол, ин-витро, ИКСИ-2 ембриона на пети ден-неуспешен
2-ри опит-януари 2010-къс протокол-7 яйцеклетки,само ин-витро-отново неуспешен.
3-ти опит- април 2010, ин-витро/ИКСИ-върнати 3 ембриона на пети ден- биохимична бременност

Всички опити са в клиника Щерев , при д-р Тимева
Пропуснала съм да отразя и 4-ия си опит-юли 2010- ин-витро на ЕЦ- мисед-видяхме точица и ни се изплъзна сърчицето  Cry
5 опит,отново ин-витро-февруари 2011-прекъснат,заради хиперстимулация. Предстои ми връщане на двете замразени ембриончета от него,като този път си искам двете точици,двете сърчица  и двете бебета  Mr. Green
Хайде още една редакция-ембрионите не преживяха,нямаше трансфер, изобщо изключвам този опит от статистиката. И,пореден ,пак пети опит  Mr. Green-юни 2011, ин-витро/ИКСИ -дълъг протокол,върнати 2 ембриона на трети ден,с идеята за двоен трансфер на пети,но поради хиперстимулация,си останах само с тях-за кратко имплантация и отново отрицателен тест накрая  Close
[/quo

Според мен трябва да смениш клиниката. Аз лично съм силно разочарована от Щерев - всичко е на конвейер, с цел по-голяма печалба, но не и задоволителен краен резултат. И на всичкото отгоре когато реших да се преместя оттам дори ми отказаха да ми дадат копие на всички документи от първата ми процедура, за които така или иначе съм си платила като съм си правила изследванията там. Е, в крайна сметка и без тяхната подкрепа успях да забременея в Първа САГБАЛ Св. София и искрено ти препоръчвам да опиташ там.

# 394
  • Мнения: 822
Да си допълня поредния пост:
1-ви опит -октомври -2009-дълъг протокол, ин-витро, ИКСИ-2 ембриона на пети ден-неуспешен
2-ри опит-януари 2010-къс протокол-7 яйцеклетки,само ин-витро-отново неуспешен.
3-ти опит- април 2010, ин-витро/ИКСИ-върнати 3 ембриона на пети ден- биохимична бременност

Всички опити са в клиника Щерев , при д-р Тимева
Пропуснала съм да отразя и 4-ия си опит-юли 2010- ин-витро на ЕЦ- мисед-видяхме точица и ни се изплъзна сърчицето  Cry
5 опит,отново ин-витро-февруари 2011-прекъснат,заради хиперстимулация. Предстои ми връщане на двете замразени ембриончета от него,като този път си искам двете точици,двете сърчица  и двете бебета  Mr. Green
Хайде още една редакция-ембрионите не преживяха,нямаше трансфер, изобщо изключвам този опит от статистиката. И,пореден ,пак пети опит  Mr. Green-юни 2011, ин-витро/ИКСИ -дълъг протокол,върнати 2 ембриона на трети ден,с идеята за двоен трансфер на пети,но поради хиперстимулация,си останах само с тях-за кратко имплантация и отново отрицателен тест накрая  Close

Според мен трябва да смениш клиниката. Аз лично съм силно разочарована от Щерев - всичко е на конвейер, с цел по-голяма печалба, но не и задоволителен краен резултат. И на всичкото отгоре когато реших да се преместя оттам дори ми отказаха да ми дадат копие на всички документи от първата ми процедура, за които така или иначе съм си платила като съм си правила изследванията там. Е, в крайна сметка и без тяхната подкрепа успях да забременея в Първа САГБАЛ Св. София и искрено ти препоръчвам да опиташ там.



bonbolina08 ти днес се ригистрира и почна да даваш оценки,  съвети и препоръки към момичетата.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Не е коректно към момичетата. Те имат по n-наброй неуспешни опити и  са прекарани през " иглени уши" за да успеят.
А клиниката, която РЕКЛАМИРАШ я знае цяла БГ.
Там съвсем наскоро починаха няколко родилки, при това с диагнози, които в 21 век и при днешното ново на развитие на Медицината не могат да бъдат проблем даже и в България.

# 395
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 789
ddnchv,нищо лично  Hug , но според мен не си права.Според теб излиза, че новорегистрираните потребители нямат право на мнение, защото винаги РЕКЛАМИРАТ .Ами нормално е, след като е успяла там да си хвали клиниката.Аз също  хваля тази, в която успях.Да, може би наистина има такива потребители, които се регистрират с цел реклама, но не е задължително всички да са под един знаменател  Peace За съветите и препоръките си права, защото за жалост тук повечето наистина са минали през какво ли не, но не  обвинявайте потребителката  веднага в реклама, твърде възможно е да грешите  Hug Искрено се надявам, че тук няма хора които си измислят житейски истории с цел реклама, не и в този форум  Peace

# 396
  • Мнения: 1 622
bonbolina08 ти днес се ригистрира и почна да даваш оценки,  съвети и препоръки към момичетата.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Не е коректно към момичетата. Те имат по n-наброй неуспешни опити и  са прекарани през " иглени уши" за да успеят.


ddnchv , изпреварила си ме!  Mr. Green

Magnum, разбира се, че новорегистрираните потребители имат право на мнение. Всеки има право на мнение. Ама потребител с 8 публикации да дава акъл на Хриси, без да е прочела по-задълбочено постовете й, е малко повърхностно...

# 397
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 789
Цитат
Magnum, разбира се, че новорегистрираните потребители имат право на мнение. Всеки има право на мнение. Ама потребител с 8 публикации да дава акъл на Хриси, без да е прочела по-задълбочено постовете й, е малко повърхностно...
Да, както казах вече с това съм съгласна,но ми става тъпо когато старите потребители нападат веднага новите, дръзнали да изкажат положително мнение за нещо или някого  Tired

# 398
  • Мнения: 1 988
bonbolina 08, толкова лоши неща знам от девойки пострадали в бившата тина киркова, че ако трябва да споделя ще те надмина по "изливане на помия". дори последният /който е проверен дори, че е така/ е за изпуснато бебе родено в 8-ми месец, поради некомпетентност на доктор и поради липса на техникая. дори мацката си беше разказала и историята тук във форума. ако случайно открия линка ще го постна. и честно казано всички се наслушахме, на едно и също твое мнение в поне "сто" теми. неискам да съм груба и не те нападам, ама айде да смениш темата вече. като пишеш по темите напиши и наистина някаква полезна информация. да плюе всеки знае!

# 399
  • София
  • Мнения: 1 079
Моля ви,изказало си е мнението момичето,за едни е крива за други права,да сложим точка на спора Peace и да продължим по темата

# 400
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
bonbolina 08, толкова лоши неща знам от девойки пострадали в бившата тина киркова,
Толкова лоши неща има не само за този,а  за всички родилни домове в Бг.Всеки е свободен да избере къде и кой да проведе процедурата му.Също така всеки е свободен да влезе където и да било в нет пространството и да пише каквото му душа иска.Вие защо подскачате така?Не обръщайте внимание на всяко по грубо изказване,толкова по-важни неща има за които да мислите.

Последна редакция: ср, 08 авг 2012, 13:07 от 3xi

# 401
  • Мнения: 2 259
Това ,4е е нов потребител тук не зна4и ,4е няма познания,опит или друго.
Странно ми се вижда това мислене.
Аз като имам над две хиляди публикации зна4и ли ,4е разбирам от космонавтика Wink
Не правете като в други форуми ,моля  Praynig
Постът ми е отправен относно коментарите ,като публикации,а не като компетентност.
И съм на мнение също така,4е съотношението опити и знания няма зна4ение.Аз имам 3 опита,но съм убедена,4е има жени с по един или два ,които в пъти са по-компетентни от мен

# 402
  • София
  • Мнения: 16 222
Това ,4е е нов потребител тук не зна4и ,4е няма познания,опит или друго.
Странно ми се вижда това мислене.
Аз като имам над две хиляди публикации зна4и ли ,4е разбирам от космонавтика Wink
Не правете като в други форуми ,моля  Praynig

Vali, в прословутата бивша Тина Киркова една много известна ВИП персона, която роди април секцио, са я отваряли три пъти ( Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked) след раждането, после се чудим защо е толкова слаба и го е ударила на живот сега като за последно...та  тя за малко се е разминала...Наистина за тези неща е по-добре да се пише, че да няма следващи жертви.

# 403
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Това ,4е е нов потребител тук не зна4и ,4е няма познания,опит или друго.
Странно ми се вижда това мислене.
Аз като имам над две хиляди публикации зна4и ли ,4е разбирам от космонавтика Wink
Не правете като в други форуми ,моля  Praynig

Vali, в прословутата бивша Тина Киркова една много известна ВИП персона, която роди април секцио, са я отваряли три пъти ( Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked) след раждането, после се чудим защо е толкова слаба и го е ударила на живот сега като за последно...та  тя за малко се е разминала...Наистина за тези неща е по-добре да се пише, че да няма следващи жертви.
коя е ВИП персоната,че ми стана любопитно newsm78

# 404
  • Мнения: 39 746
Ама Шарки, тя Николетка отричаше до последно че има проблем  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт