82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода

  • 13 552
  • 317
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 911
Попрехвърлих и нищо не раzбрах.
Само да предложа едно силно рамо на Риенска да си полаче, теzи моменти са ужасни. Май на таzи въzраст е период при децата, и при Малик беше така. Съzдавай някакъв ритуал, можеш да и дадеш нова шпийлур, с която денем да прикаzвате zаедно, да раzкаzвате истории как я паzи, обича и тн, а ако се събуди нощем, да си я пуска и да zаспива пак. Знам ли, във всеки случай е неприятно, но ще мине.

# 256
  • Мнения: 3 521
Период е. Търпение му е майката...

# 257
  • Мнения: 7 605
Мани тоzи фрийк действително е българин. Дер булгариШе хенгст, мани мани  ooooh!

# 258
  • Мнения: 4 138
я аз да кажа дзак, че не ми идва уведомление кой кво е писал и брисал.
малко съм заета, ма ви наблюдавам Wink
докладваха ми, че таня се е завърнала в имачко. имам шпиони аз навсякъде.

# 259
  • Мнения: 3 880
Добро утро!

Мисти, фийл шпас с кашоните и тиксото, не е най-приятното нещо на света, но минава Hug Има и предимства- някои ненужни съкровища намират пътя към кофата за боклук Laughing


Сърфи, кръвопийчето беше наистина много малко- около милиметър, но пък се беше доста добре закръглило. Колкото широко толкова и високо, така да се каже Wink ooooh!
Поради миниатюрните му размери не можах да преценя дали съм го извадила както трябва или е останало нещо. Мястото е като ухапано от комар. Така ли е нормалното или е знак, че има нещо вътре? Вечке?

И съвсем блокаж- почнах да се чудя как да му обясня как фунционираа една република, що е демократизъм и кои са органите. А той ми се хили, все едно съм пълен олигофрен и ми вика/ Ами управлява се от народа! /

Ама и той голяма мисъл е изръсил ooooh! Как ще се управлява от народа? Аз нищо не управлявам Wink Народът си избира управниците в честни, свободни демократични избори, от там нататъка управлението е в ръцето на избранниците и народът няма много думата, а онези си развяват байряка до следващите избори....Чудно ми е обаче защо ти е задавал такива въпроси, след като ти просто си се информирала newsm78 Аз като се информирах ми обясниха накратко процедурата, дадоха ми формуляр и си тръгнах.
Подготви се и за други такива въпроси от общата (политическа) култура Wink

# 260
  • Мнения: 1 610
Biba, като съм си вадила кърлеж досега никога не е било зачервено на другия ден. дано нищо не е останало.
А за служителят и въпросите- ами аз съм си запозната и "подготвена" за въпроси от обща политическа култура и с история малко се занимавах тези дни. той просто се побърка нещо.Понеже му казах, че einbürgerungstest-а е лесен и реши  да ме изпитва. И стана недоразумение. но не ми даде никакви брошури освен формулярите  newsm78

Аз да ви кажа, просто съвсем скоро ще колабирам от нерви. Сутринта пак ми се събуди с рев и не издържах, просто не съм в кондиция да гледам децата, мъжът ми стана- да не повярваш, но не ми помага, ами се пльоцна на пц/то преди малко, аз да съм държала бебето. А Марк само мрънка заради зъбите  се опитва да се изправя и да се пуска, което не му се отдава понеже е малък. Съответно пада си на носа и реве.
И понеже искам да си уредя час при козметичката, ме гледа странно и с учуден тон ме пита>Днес!
Днес , ами, имам нужда да се махна от нас и да не се прибирам 3 дена поне
Кажете някой сорт отровни гъби, моля!

# 261
  • Мнения: 9 052
риен , покани майка си или някой да ти помогне или скъпоценния ти съпруг да плати на някоя жена zа по 2 часа на ден да ти помага или поне някой ден в седмицата да ги zакарваш при някоя жена zа по малко ... просто имаш нужда от време zа себе си и невроzите и депресиите не са на добре, отраzяват се на децата негативно, те zапочват да мрънкат повече и майката се побърква направо.
Успех. Ако беше наблиzо бих вzела дребните zа уикенда. На мен сега ми е много лек период. Дребния се държи перфектно и нямам никакви проблеми. Да , буди се нощем , но пък аz лягам рано и се наспивам .
Говори с мъжа ти zа помощ с децата , ако не той, ще прежали една месечна такса  Wink
Оади се в югендамта и ги раzпитай какво предлагат като помощни програми в твоя случай или раzбери адреса на някоя жена , която ти е наблиzо и гледа деца zа не големи суми . Със сигурност имат. Нали е демокрация можеш да си поискаш  Wink 

# 262
  • Мнения: 3 521
Добро утро.

Хм, нашата тетка от Еinbürgerungstest беше много мила - имше 2 дежурни въпроса за бундеслендарите и за образователната система и после кара на общи приказки. Общо взето се придържаше към брошурата, но ако закъсаш някъде обръщаше към нещо, което те вълнува...общо взето с мен си говори за детски градини Mr. Green. При мен проблемът е с изпита по език - имам докимент, че съм учила тук в курс-подготовка за ДСХ, но понеже не се явявах на изпита ми липсва последната тапия. С тетката се разбрахме на есен да се метна в първият А1-прюфунг, който пуснат от ФХШулето Crazy
Риен, гледачки, градини, тагесмамки и т.н. демокрации Wink.

# 263
  • Мнения: 3 880
С тетката се разбрахме на есен да се метна в първият А1-прюфунг, който пуснат от ФХШулето Crazy
На един познат тук му бяха дали списък с няколко места (5-6), където може да се яви на изпит по немски и с документа от там обратно в ландратсамта. Една част бяха университети, но на другите не обърнах внимание. На теб не ти ли дадоха такова "листче"?

# 264
  • Мнения: 3 521
Цъ, иначе и аз си мисля, че във всяко Уни, Гьоте или ФХ става Thinking ...Подозирам, че искат 150 те евро да кацат само в тукашното шуле Twisted Evil . Както и да е - аз не бързам. Когато - тогава.

# 265
  • Мнения: 11 344
Бибе, и при мен изглеждаше като ухапано от комар. Само да не расте петното и да не изсветлява в средата.
Риен, не си за завиждане. Тегли му една майна на шотландеца и отивай на козметик. И ние сме хора. Да му мисли как ще се оправя с потомството си сам.
Аз по мойта процедура за германизиране не съм действала още. Нещо мерака ми мина, що ли? hahaha

# 266
  • Мнения: 9 052
риен и парите , платени zа гледачка се приспадат от данъците  Wink та в същност плащаш по млако оотколкото иzглежда ... та според мен не си струва да си хабиш нервите и да си нервираш децата  Wink

# 267
  • Мнения: 293
Риенски  spoko споко кака ще се оправи всичко. Намери наистина помощник и въобще не му готви на твоя да видим как ще се оправя.  Hug

# 268
  • Мнения: 3 521
риен и парите , платени zа гледачка се приспадат от данъците  Wink та в същност плащаш по млако оотколкото иzглежда ... та според мен не си струва да си хабиш нервите и да си нервираш децата  Wink

Ъхъ, ама ако детето е над 3 години или майката работи иначе ти приспадат един четвъртит.

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 11:43 от surfline

# 269
  • Германия
  • Мнения: 8 107
Буааа, Риен, аз бих се карала на половинката, а не детето. Да му държи влага, 7000 Е, ми с това аз бих оцеляла поне година бе!
Аз бих потърсила хаусхалтсхилфе и бих се забила из градинките с децата, вместо да се ядосвам с мъж и домакинство. Мнооого добре ми дойде, като се наложи половинката да почисти цялата печка и да избърше пода на банята  Mr. Green 1 път в годината е, но си е облекчение Party

Общи условия

Активация на акаунт