Откъде черпи(х)те информация за кърмене?

  • 6 553
  • 158
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 177
И аз се информирах най-вече от този форум

# 61
  • Мнения: 298
Предимно от форума.   

# 62
  • Мнения: 3 595
Първо от моя приятелка, после от форума и ЛЛЛ

# 63
  • Мнения: 1 269
на пьрво място форума,сьщо така други и-нет страници и приятелки.

# 64
  • София
  • Мнения: 932
От форума " Кърмене и захранване" на първо място, когато родих и се прибрах в нас, бях твърдо решена, че ще кърмя, нищо че в родилното, не получих подкрепа и адекватни съвети. Затова изчетох всяка една статия във библиотеката на "Кърмене и захранване" и прецених, че за мен и моето бебе- това е най-правилният начин на хранене и резултата е налице, имам вече едногодишно кърмаче. Учех се също и от споделения личен опит на майките тук.
 Безкрайно съм благодарна на всички майки и жени тук, които търсят, намират, превеждат и публикуват информация тук във форумите на bg-mamma.
Също и други източници съм преглеждала в нета.

# 65
  • Мнения: 2 807
От книги за отглеждане на деца.
От този форум и сайта Bg-mamma.
От интернет - други източници.

# 66
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Най-вече от форума и библиотеката. Ценни съвети съм получавала от Мери, благодаря й за което. Hug

# 67
  • Мнения: 250
от този форум  Hug

# 68
  • Мнения: 21
Само и единствено то форума тук! Нито в болницата ,нито някой друг ми обясни правилно какво да правя . Много съм благодарна на кърмаческия ,че си кърмих детето до 1 и 4месеца!

# 69
  • Мнения: 1 546
най-вече от форума, понякога и от близки приятелки и роднини Wink

# 70
  • София
  • Мнения: 618
От форума  Hug

# 71
  • Мнения: 13
Огромна част от инфото беше от тук! И бих посъветвала всяка моя приятелка да направи същото. Ползата е невероятна. За съжаление докторите които се занимават с бременни, а и с кърмачки (не всички разбира се) не обръщат особено внимание на този толкова важен въпрос. Жалко!

# 72
  • Мнения: 1 195
От този форум и сайта Bg-mamma

# 73
  • Мнения: 9 505
От този форум и сайта Bg-mamma
Имахме и майки правещи срещи от ЛЛЛ, но по мое време още не знаех за тях-присъединих се на по-късен етап.

# 74
  • Мнения: 569
От книги за отглеждане на деца.
От този форум и сайта Bg-mamma.
От интернет - други източници

Общи условия

Активация на акаунт