Юлски бебчета '08 (тема 83)

  • 11 402
  • 301
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 2 925
Нинче, това малкото беличкото нали го слагаш отдолу-откъм шишето

# 196
  • Мнения: 0
Аз пък нямам никакъв проблем с помпата. Даже напротив адски съм доволна. Получава се вакуум, не ме боли докато цедя и ме източва до дупка. Всичко това обаче нямаше да е така ако не бяха ми отпушили каналите. Добре че комшийката ми е акушерка и ми помогна, защото щях да го закъсам. Да не би това да е проблема при теб?

# 197
  • София
  • Мнения: 553
Ох, незнам - всичко уж правя както трябва, но вчера и днес нищо не става - преди поне ставаше по малко ...

# 198
  • София
  • Мнения: 553
Момичета - а това беличкото като звездичка отгоре, при вас пасва ли си точно с другото беличко с главичката отгоре, което пада върху него,  защото при мен не си пасват точно 1 към 1, а това горното не е центрирано с долната звездичка, а идва малко в страни - да не би пък това да е причината ...

# 199
  • Мнения: 219
Ох, Десита, направо се разтопявам като те чета. Радвай се на кротко юначе. Май момчетата в днешни дни са по-кротки. Поне моето беше такова.

# 200
  • Sofia
  • Мнения: 9 814
Аз не съм много голям спец по АМ ама по моите скромни знания е много рано за 1ви номер? Аз като дохранвах каката преди си дохранвах с PRE постоянно.

Мдаа, отивам в Пигиса да проуча млеката веднага, щото даже и не съм разбрала, че има нещо преди 1-ви номер Embarassed Аз мислех, че номер 1 е за най-малките, какво е това PRE? newsm78

Desita, и Дени е така- кротичък и послушен Laughing Ние с тебе явно сме улучили датата на кротките дечица Sunglasses Пък и Дени и Дани ще празнуват заедно месечинки Party

Нинче, сигурна съм, че нещо при сглобяването не е наред, защото и аз така цял ден се мъчих да помпам и нищо, а акушерката като ми я сглоби се оказа, че съм обърнала наопаки тази звездичка и затова не става. Друг случай, при който не се помпаше беше защото леко се беше деформирало това дето седи над звездичката. Оправи се след като стерилизирах цялата помпа, явно се върна в оригиналната форма след стерилизацията (стерилизирах я като раглобих всички части и ги сложих в парния стерилизатор, а не сглобена).

Кетито, такива са ти хубави децата, пу пу Heart Eyes А на сина ти очите са направо мммммм Hug Аз така се надявам и моят Дени да вземе моите хубави сини очи Praynig

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 09:24 от NBM

# 201
  • София
  • Мнения: 553
Пак го зглобих за пореден път и този път като че ли стана нещо, защото изцедих 10 гр. за нула време и по никое време. После ще пробвам и на другата гърда - само да не се налага всеки път да "напасвам" правилната форма.
А вие като почнахте да давате вече изцеденото мляко на бебчетата си, как подсушавахте самата помпа преди това, защото аз за сега само за стимулиране се цедя, но след като се стерилизира помпата знам, че ще е мокро всичко, а пък четох някъде, че трябва да е суха помпата иначе не става хубав вакум.

# 202
  • Sofia
  • Мнения: 9 814
А вие като почнахте да давате вече изцеденото мляко на бебчетата си, как подсушавахте самата помпа преди това, защото аз за сега само за стимулиране се цедя, но след като се стерилизира помпата знам, че ще е мокро всичко, а пък четох някъде, че трябва да е суха помпата иначе не става хубав вакум.

Става, става, не се притеснявай Peace Аз понякога като е още мокра цедя, няма проблем. Но иначе е по-добре да оставиш на въздух да поизсъхне.

# 203
  • Мнения: 2 171
Честито бебче на Еми03  bouquet! Да ти е жив и здрав големия юнак!

Честито бебче и на Катинче  bouquet! Ще се радвам, ако реши да се върне при нас и пак започне да пише в Отчетни Родени юли 2008 Grinning.

Кети, честита годишнина  bouquet! Още мнооого пъти по 10 да празнувате и да се обичате винаги както в началото! И аз да кажа, че дечицата ти са просто бонбони Heart Eyes.

Честит Имен Ден и на всички, носещи прекрасното име Магдалена и Магдалина (малко на патеричка, но от сърце) Hug!

Нинче, и при мен не пасва звездичката и горния отвор. В началото, когато слагах на обратно звездичката и не правеше вакуум си мислех също като теб, че може би това е причината.

Пърли, ние бяхме на сватба миналата неделя. Оставих Илия и Алекс на майка ми да ги гледа. Бях й подсигурила кърма за 2 хранения. Прибрах се за третото. Не е имало никакви проблеми, с изключение на това, че аз не успях да си отпусна душата и мислите ми бяха все при тях и звънях 100 пъти. Иначе Илия не е протестирал да си получи папането от шише Grinning. Дано и Алекс няма нищо против Peace.

Десита, много ми хареса написаното от теб Hug. Вярно е, че след като споделяхме заедно тревогите и радостите през тези 9 месеца, си станахме много близки Grinning.
Да си похваля и аз "гарджето" Wink, Илия също е от кротките бебчета. Много рядко протестира, почти не плаче. Само от време на време ме подканя да го нахраня. Аз и преди бях писала, че ми става много мъчно като го погледна някой път как се превива от стомахче в креватчето и в същото време изобщо не се разплаква, а видимо го боли Sad. Затова го държа гушнат почти винаги, когато нямам някаква работа за вършене Heart Eyes.

# 204
  • България
  • Мнения: 181
Здравейте мили майчета, минавам само за да ви обадя една добра новина - моята кума и кръстница на детето ми blumence - от вашия отбор, е вече горда майка на малка принцеса. Вчера (след близо триседмично "преносване") се роди мома Весела, с идеални размери - 3,500 кг. и 50 см. Голямо чакане падна, но си струваше - три пъти милата я слагаха на системи да предизвикат раждане, но нищо, то детето не било готово да излезе ... така вчера сутрината в 9.00 чрез секцио в "Майчин дом" - СФ се роди бебка.
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ РОДИЛИ СВОИТЕ БЕБЧЕТА И УСПЕХ НА МАЙЧЕТА 2 в 1!

# 205
  • Мнения: 2 171
Честита бебка на Блуменце  bouquet! Да й е жива и здрава и да донесе много радост и любов на мама и татко!

# 206
  • Мнения: 0
Честито на Блуменце!  bouquet

Астарта, ти с повече опит при момченцата би ли ми казала кога да забеля пишлето на Дани?

Моля те сподели Praynig

# 207
  • Sofia
  • Мнения: 9 814
Честита принцеса на Blumence!

Триседмично преносване Shocked Shocked Мамма мия, направо не мога да си представя какво чакане е било Confused

Десита, на мен и двамата педиатри ми казаха до края на първия месец да не правя нищо, само ако има секрет на върха на почиствам с физиолоичен разтвор без да дърпам много.

# 208
  • Мнения: 0
Честита принцеса на Blumence!

Триседмично преносване Shocked Shocked Мамма мия, направо не мога да си представя какво чакане е било Confused

Десита, на мен и двамата педиатри ми казаха до края на първия месец да не правя нищо, само ако има секрет на върха на почиствам с физиолоичен разтвор без да дърпам много.

Благодаря!  bouquet

На вас честито петнадесетдневие! Mr. Green Heart Eyes

# 209
  • Мнения: 4 371
НБМ, няма да ти кажа за признаците на алергия, че да не почнеш да ги търсиш. Млякото на Хипп го бях забравила, но ако трябваше да давам мляко, може би именно на Хипп бих се спряла, нали сами си отглеждат всичко.
Някой пробва ли соковете им за кърмачки, освен чайовете, как са на вкус?
Аз се сдобих с Лецитин на Walmark, даже ми подариха и една малка опаковка от 30 капсули. Как приемате капсулите, всички наведнъж ли? Много са големи беее Sick
Да ви кажа снощи как ревах пак. Чудя се следродилна тъга ли имам или просто съм много емоционална още, щото хормоните ми се наместват Tired Та кърмих Анна и тя заспа на гърдата, както винаги, сложих я в кошчето и зачезнах, че имах работа - храних детето, оправях играчките му, душ си слагах и т.н. Чат пат ходя да я поглеждам, че бебефона на Пепи още не мога да го намеря ooooh! И видях, че се е събудила, но си кротува. И така все ходех да я поглеждам, все си кротуваше и гледкаше нещо. Накрая зарязах всичко и я гушнах. Стана ми много жал, отидох да разкажа на мъжа ми и се разплаках. Той ме попита в депресия ли съм, де Laughing Но Пепи не беше такъв, сега ми е много странно от това спокойствие. Той беше все в ръцете ми, спеше в мен, до мен, залепен за мен. Има доста верни неща в онази статия м/у другото, защото елате го вижте колко е наперен сега и навън аз съм му последна грижа Simple Smile Но сякаш малко ми липсва онова чувство на обсебване. Малеее, няма угодия да знаете, така исках второто ми дете да е по-спокойно Crazy

Честито на Катинче и на Блуменце  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт