Стара Загора 53 - Петдесет и третата годеница на принца...

  • 18 789
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 9 503
Среща-13ч.-кафето на втория етаж на универсалния Wink

# 241
  • Мнения: 284
Добро утро от мен. Интересува ме знае ли някой къде има детски стоматолог. Казаха ми за д-р Даниел Стоянов, но не ми обясниха къде е кабинетът му? Някой да знае нещо?
За стоматолог, знам един доста внимателен на ъгъла на Столетов и Отец Паисий  Peace Ама не му знам фамилията  Thinking
Да не би да е Трайков - много плеснат през устата и много внимателен ? А на Столетов и Отец Паисий е бившата Детска стоматология,там със сигурност има детски стоматолози  Peace

# 242
  • Мнения: 855
Ами незнам  Rolling Eyes Първото му име е Таньо. Той ми извади 2-та мъдреца, много доволна съм, познат е на мъжа ми  Peace Ама за друго не ми се е налагало да ходя при него.

Иве да нямаш кола и да не съм разбрала  Rolling Eyes

# 243
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Е  , аз пак пропуснах срещата  Mr. Green  ама така е , като не се сещам преди обед и компа да си включа , а вечерно време си работи за лудо  #Cussing out

Надявам се обаче другата седмица или през почивните дни ( те са за резерва-мисля си , че всеки би искал да е със семейството си тогава) да се видим най-накрая Praynig

Ивелин продължава да си спи на обяд  , но за по едно кафе до към 12.30  може да се класираме. Laughing


Единичке  , Ива е на курсове за шоферка и там кара Пежото Wink

# 244
  • Мнения: 619
             

                  wavey

# 245
  • Мнения: 11 344
Алоу, заспали зайци по завои! Къде сте се покрили.
Открих тема за вас

# 246
  • Мнения: 280
Вечи,пусни линк към вашата отчетна,и ние да прочетем.
А ти като не си вече 2 в 1 чакам подробен разказ,че много ми е интересно как става по вашенско.

Единичке,брат ми беше рекламно лице на Вивател мания и лицето му беше по билборди в цялата страна през пролетта.Може от там да ти е познат.А може и да сме се засичали на Бирхалето за кафе,той е идвал с мен няколко пъти.

Слънцето,моята стоматоложка не знам какъв профил има,но като отида ,не мога да се вредя от дечица.Работи в блока,залепен до Танграта,на Княз Борис 136,влиза се от изток.Казва се Лидия Стефанова.

МТВ,взехме ли ти акъла с разговори за Бог?

# 247
  • Мнения: 11 344
Вечи,пусни линк към вашата отчетна,и ние да прочетем.
А ти като не си вече 2 в 1 чакам подробен разказ,че много ми е интересно как става по вашенско.



Злати, отде ти дойде на акъла, че не съм 2в1? Shocked
Още си нося тумбака, та пушек се вдига. Whistling
Като му дойде времето (а имам още 3 седмици до финала), ще си разкажа подробно.

# 248
  • Мнения: 280
Нещо не сме се разбрали в писмената реч.Имах предвид като дойде моментът вече да не си 2 в 1.Аз иначе си знам,че още си Wink

# 249
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Здравейте може ли да се запознаем?Къде  се събирате?  bouquet

# 250
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Здравей Йовета , добре дошла Grinning

А за мястото на събиране и аз се чудя къде е  newsm78
Понеже липсват основните подвеждащи единици  , срещите изглежда са доста разредени ....
Може би все пак някой ще излезе с предложение за явка?!

# 251
  • Мнения: 619
Аз немога да изляза с предложение понеже планирането отдавна ми е чуждо...Започнах да живея ден за ден и час за час...
Малката сега е с повръщане...

# 252
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Иве, какво стана с вас това лято май само на болести ви върви Sad. Бързо оздравяване!
За среща не знам какво да се разберем, през деня ми е горещо и си седим вкъщи, вечер сме с децата на вън по разходки.

# 253
  • Мнения: 619
И аз незнам какво стана това лято...

# 254
  • Мнения: 315
Здравейте мами  Hug

Честит  Имен ден на всички с името Адриан и Наталия и подобни имена!  newsm51

Да са живи и здрави и много щастливи!  newsm10

Здравей Йовета!  Hug  Добре дошла при нас. Ще се радваме да се запознаем.

Общи условия

Активация на акаунт