Тайната на дългата и здрава коса - 40

  • 30 840
  • 382
  •   1
Отговори
# 270
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 848
Тони, колко години ти трябваха да ти израсте косата и да добие твоя си цвят?

# 271
  • Мнения: 965
Аз пия от известно време насам биотин (таблетки с вкус на ананас, които се дъвчат  Mr. Green). Мога да кажа, че съм доволна! В началото, когато си ги купих, пиех още Келп, направих комбинация от двете и смея да твърдя, че поне при мен, тя беше успешна.

Мисля тия дни да си купя отново Келп и да приемам по една таблетка в следващите 50 дена (защото таблетките са общо 50 и се пие по една дневно  Mr. Green)

За момичетата, които ги мързи да търсят инфо за Келп и биотин, давам две линкчета  Whistling (за да и спестя допълнителни въпроси за двете, защото с повечето дами тук се обсъждали двете добавки има няма 100 пъти  Wink)

Линк Биотин:  http://naturprodukt.bg/produkti/zdravit/biotin.php

Линк Келп: http://www.framar.bg/product_review.php?id=11010643&page_spe … B%CF+%EA%E0%EF%F1.+*+50++%C2%C0%CB%CC%C0%D0%CA

# 272
  • Мнения: 1 248
Тони, колко години ти трябваха да ти израсте косата и да добие твоя си цвят?

Лолита, за последно се боядисвах през 2004, но миналата година ми беше по дълга, и ме поострига една фризьорка Tired...преди 3-4 месеца също ми махнаха около 5-6 см. #Cussing out
Така че не съм сигурна, но може би +-3 години... Crazy
Ако си решила да я оставиш естествена, боядисаи я малко по тъмна, за да не те дразнят тъмните корени...или може да си оставиш и малко руси кичури.  Hug

# 273
  • Мнения: 636
Маската е много хубава. Правила съм я зимата и мисля пак да я почвам. Малееее, момичета как изписахте 40 теми ooooh! Женска му работа, а рецептата е съвсем ясна и проста Laughing, какво толкова я бистрите се чудя.

# 274
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 848
Тони, колко години ти трябваха да ти израсте косата и да добие твоя си цвят?

Лолита, за последно се боядисвах през 2004, но миналата година ми беше по дълга, и ме поострига една фризьорка Tired...преди 3-4 месеца също ми махнаха около 5-6 см. #Cussing out
Така че не съм сигурна, но може би +-3 години... Crazy
Ако си решила да я оставиш естествена, боядисаи я малко по тъмна, за да не те дразнят тъмните корени...или може да си оставиш и малко руси кичури.  Hug


Ясно, благодаря за информацията.   bouquet Ами не съм решила твърдо дали ще я оставя, но определено ще я потъмня. Ако видя, че дори се доближава до естествения ми цвят ще я боядисвам по на рядко.

# 275
  • Мнения: 338
Здравейте!
Мноого пишете  Laughing не мога да смогна да ви изчета.
tony_t, мнооого е красива косата ти! Заслужават си  грижите!
Аз нес си купих шампоан засуха коса на Yves Rocher. Mай някокой беше ползвал шампоан на тази марка  newsm78 Ако може да си каже мнението, а аз като се изкъпя с него веднага ще пиша.

# 276
  • Мнения: 199
Аз бях изключително доволна от тяхните  шампоани.Ползвала съм за мазна коса.

# 277
  • Мнения: 1 248
Мише Hug, аз ,аз го хвалех. Wink  А маската от същата серия ми правеше косата много жива и приятна на допир. Flutter
Даже това се чудя защо не си взех нея Rolling Eyes, но да видим тази на Шварскопф дали ще ми хареса. newsm78

 Aз дълго време поставях Ив Роше на нивото на Орифлеим напр. и ги избягвах, но останах очарована. Grinning
Колко струва в Бг шампоана?

# 278
  • Мнения: 4 496
Маската е много хубава. Правила съм я зимата и мисля пак да я почвам. Малееее, момичета как изписахте 40 теми ooooh! Женска му работа, а рецептата е съвсем ясна и проста Laughing, какво толкова я бистрите се чудя.

Не бистрим рецептата. Wink
Тя е избистрена отдавна, но за някои дами това са мътни води. Wink

tony_tв цивилазията съм. Ама на този лаптоп докато му уцеля клавишите на пустата латиница... ooooh!

# 279
  • Мнения: 389
Маската е много хубава. Правила съм я зимата и мисля пак да я почвам. Малееее, момичета как изписахте 40 теми ooooh! Женска му работа, а рецептата е съвсем ясна и проста Laughing, какво толкова я бистрите се чудя.
Не бистрим рецептата. Wink
Тя е избистрена отдавна, но за някои дами това са мътни води. Wink

като мен например Rolling EyesА и не се говори само за маската,но за всякакви продукти за коса Wink

# 280
  • Мнения: 152
Мис Арк, ето снимка за албума ти мила!  Crazy Hug

# 281
  • Мнения: 1 248
Фиатаджията, това е за отбиване на номера Crossing Arms...Нали щеше да пратиш снимки преди и след???
 И к'ъв е тоя цвят лилав? Whistling
Я да се постараеш. Mr. Green

# 282
  • Мнения: 92
Ами не, не съм си сменяла Ш, На края, на една опаковка Keranove съм ( много съм доволна от него ).
tony_t , много хубави чупки. Наистина грижите си личат. Тази маска не съм я ползвала, но ползвах Ш и Балсама ( без отмиване ) от същата серия. Възстановяващи се водеха продуктите мисля  Thinking
Фиатаджия , и аз очаквах снимка преди и след. Макар, че за да влезеш в албумчето мисля, че ще ти трябват снимки преди и след маската, за която се говори тук. Доста добре си си замазал муцунката, а си оставил очите да говорят.

# 283
  • Мнения: 1 179
Тони, само не разбрах от къде я купи тази маска? Не, че нямам достатъчно мазила в къщи, ма като видя нещо ново и не мога да се стърпя.

# 284
  • Мнения: 338
tony_t, шампоана го купих за 6.50лв - беше на прИмоция. Много се чудих дали да си взема и маската, но ми се видя мн малко като количество 150мл. За моята коса това си е горе долу две къпания, максимум 3

Общи условия

Активация на акаунт